Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • hakemin verdiği penaltı livakoviçin müdahalesi irfana top çıkmadan dokundu diye söylüyor ki bariz belli oldu söylediği livakoviçin müdahalesi penaltı olmaz boşuna hikaye

Penaltıyı o pozisyonu izleyerek verdi ki bence de penaltı değil o. Djiku'nun müdahalesi varsa penaltı ama Livakovic'e penaltı vermek inanılmaz

• Adam Serdar'ı indirmedi mi ya? Sivasspor'lu oyuncunun da eline çarpmış top bunlara neden hiç bakmadılar?

Serdar’ın pozisyonunun tekrarını göstermedi ama el pozisyonunu incelediler ve hakem oyun devam ederken bir kaç kere penaltı yok diye eliyle gösterdi.

• Penaltıyı o pozisyonu izleyerek verdi ki bence de penaltı değil o. Djiku'nun müdahalesi varsa penaltı ama Livakovic'e penaltı vermek inanılmaz

Çok bariz bir şekilde livakoviçin müdahalesine çaldı penaltıyı djikunun pozisyonuyla ilgili tek bir gösterim yok zaten izlemediği müdahaleye penaltı çalmadı herhalde sadece livakoviçin müdahalesini izledi oda penaltı değil zaten başkada birşey anlatmaya gerek yok atamaz denildi attı yer denildi yemedi sonuç bitti

• Çok bariz bir şekilde livakoviçin müdahalesine çaldı penaltıyı djikunun pozisyonuyla ilgili tek bir gösterim yok zaten izlemediği müdahaleye penaltı çalmadı herhalde sadece livakoviçin müdahalesini izledi oda penaltı değil zaten başkada birşey anlatmaya gerek yok atamaz denildi attı yer denildi yemedi sonuç bitti

Livadan dolayı penaltı verdilerse kafaları güzel herhalde.

Ben Djiku’nun arkadan müdahalesini gördüm, ondan dolayı penaltı verdi sandım.

Şimdi baktım da ne Liva ne de Djiku sarı kart görmüş, bu da işin ayrı bir garip tarafı.

• Çok bariz bir şekilde livakoviçin müdahalesine çaldı penaltıyı djikunun pozisyonuyla ilgili tek bir gösterim yok zaten izlemediği müdahaleye penaltı çalmadı herhalde sadece livakoviçin müdahalesini izledi oda penaltı değil zaten başkada birşey anlatmaya gerek yok atamaz denildi attı yer denildi yemedi sonuç bitti

Yayıncı kuruluşta da Livakovic'in müdahalesi gösterildi. Ben 2 ay önce buraya saha içi umrumda değil demiştim yine öyle. Önce Fenerbahçe değişecek. Bu düzeni değiştiremeyen adamlarla yola devam edilmez.

• Livadan dolayı penaltı verdilerse kafaları güzel herhalde.

Şimdi baktım da ne Liva ne de Djiku sarı kart görmüş, bu da işin ayrı bir garip tarafı.

Var monitöründe Livakovic'in müdahalesi var. Liva değil de Djiku'ya verse zaten net sarı kart o. Garip ya bir şey diyemiyorum.

• Livadan dolayı penaltı verdilerse kafaları güzel herhalde.

Bakın tekrarını izleyin monitöre gittikten sonra penaltıyı verdiğinde irfancana top çıkmadan müdahale etti diyor ayrıca izlettirilen görüntüde livakoviçin müdahalesi kesinlikle livakoviçin müdahalesine çaldı djikunun müdahalesi varmı yokmu bilmiyoruz göstermediler zaten hakem denilen kişi izlemediği pozisyona çalmadı herhalde penaltıyı izlediği pozisyonda livakoviçin müdahalesi boş bir penaltı verildi artık ellide tartışsan yüzde tartışsan iş bitmiştir geçmiş olsun

• Penaltı değil diyenler olimpiakos deplasmaninda fenerin kazandığı penaltıya baksın. Bana gorede penaltı değil ama, Kurala göre net penalti..

• Neu
    • Offizieller Beitrag

Galatasaraylı arkadaşları canı gönülden kutlarım 2 yıldır 14-15 maçlık serilerle ve sakinlikle şampiyonluğu kazanıyorlar. Elbette konuşulacak şeyler var ama bunun için sezon sonunu beklemeyi yeğliyorum.

Fenerbahçeye gelirsek tarihin en kötü başkanı ve en basiretsiz en vasıfsız teknik direktörüyle buralara gelmek bile bir olaydı. Fenerbahçe takımı gerçekten iyi bir takım, özellikle bu yıl kurulan takım birşeyler yapabileceğini gösterdi çok değil düzgün bir TD seçimi yapılsaydı bu sene 2 kupayla en az kapatılabilirdi. Velhasıl olmadı, Özellikle iç sahada yapılan 2 önemli puan kaybı Fenerbahçenin olası bir deplasman puan kaybı yapabilme avantajını kaybettirdi. İçeride Trabzonspora ( o süreçte berbat bir Trabzonspor varken) ve şampiyonluktaki en önemli rakibine puan vermende bu işin başından sorunlu olacağını gösteriyordu.

Teknik çok fazla yorum yapılabilir ama gerek yok yorgan gitti kavga bitti, üzüldüğüm tek şey bu takımın mücadelesinin ve kalitesinin karşılığı en azından 1 kupaydı.

Maçtaki penaltı pozisyonunu bana göre penaltıyla uzaktan yakından alakası yok, Djiku temas etmiş olsa bile oyuncuyu etkileyecke ve devirebilecek bir hareket değil ki bana göre temas yok gibi birşey. Kalecimizin pozisyonuna ise nasıl penaltı veriliyor anlamak zor, adam topa vurmuş vurduktan sonra sağ ayağını zaten kendisi bilerek isteyerek kırıyor ve düşüyor yani sol ayağına müdahaleden önce aksiyon bitmiş kendisini atmış. Devamında Serdar Dursun penaltı bekledi ama buna penaltı verilirse her maç enaz 1 penaltı olur zaten kısacası uzaktan yakından alakası yok onunda.

Bu arada Ali Şaşal ı kınıyorum, biri ofsayt olsa bile dzekonun 2 pozisyonunda topa bakmadan poposuyla kurtardı dalga geçti ikramda bulundu ama gol olmadı, üstüne Fredin şutunda müdahale eder gibi yaptı kalenin ortasına gelen yavaş şutu aldı içeriye resmen ikramın kralını yaptı.!!!

• Pozisyonu yorumcular yorumlar fakat penaltı değilse bile nasıl senin lehine son dakikalarda olmayan penaltı verilip maçı aldıysan simdide aleyhine verilebiliyormuş demekki.Tabi ben burada penaltı değil denilen yazıları varsayarak yazıyorum.

• Penaltı değil diyenler olimpiakos deplasmaninda fenerin kazandığı penaltıya baksın. Bana gorede penaltı değil ama, Kurala göre net penalti..

Hocam izledim pozisyonu da, top Osayi’nin ayağından çıktıktan sonra Olimpiakoslu oyuncu resmen biçmiş Osayi’yi, oyuncuya gelişi bile sakat zaten.

Top ayaktan çıktıktan sonra yapılan müdahale bağlamında bu örneği verdiniz sanırım ama ben pek benzerlik göremedim.

• Ziraat Türkiye Kupasından Rotasyonlu kadro ile çıkılıp maçı ciddiye alınmaması nedeniyle elenmek ✅

Süper Kupaya U-19 ile çıkılıp 1. Dk'da çekilerek rakip takıma beleş kupa kazandırılması ✅

Konferans Ligi Çeyrek Finali 1. Maçında Fred - İsmail yerine Zajc - Krunic ile başlayıp 3-0 geriye düştükten sonra 1. Maçı 3-2'ye getirip işi 2. Maça taşımak 2. Maçta da 1-0 öndeyken takımın en önemli oyuncusu Fred'i oyundan çıkarılması ve maçın en kötü uzatma dakikalarında gelebilecek bir gol ile bitirebilecekten maçı penaltılara taşımak ve penaltılarda Olympiakos'a 3-2'lik sonuçla elenmek ✅

Ligde de gereksiz yere puan kayıpları ile şampiyonluğu rakip takım Galatasaray'a kaptırmak ✅

Bir futbol sever için en zor şeylerden biri Fenerbahçe taraftarı olmaktır bence.

Biraz sert bir yazı olduysa kusura bakmayın gerekirse silebilirim.

• Neresi sert bunların hocam. Bunlara katılmayacak Fenerbahçe taraftarı olduğunu-bu forum konusunda- düşünmüyorum. Hepsi doğru sebep-sonuçlar. Oyuncu kadrosunun nasıl teknik heyet ve yönetim tarafından engellendiği ortada. Elinize sağlık.

• Beitrag von ldr1907 ()

Dieser Beitrag wurde von Samet aus folgendem Grund gelöscht: Farklı yazı ve punto ().
  • Pozisyonu yorumcular yorumlar fakat penaltı değilse bile nasıl senin lehine son dakikalarda olmayan penaltı verilip maçı aldıysan simdide aleyhine verilebiliyormuş demekki.Tabi ben burada penaltı değil denilen yazıları varsayarak yazıyorum.

Pozisyon yorumlayanlar bu işin okulunu mu okumuşlar? Trio'da 2 hakemden birisi her maç kendisine küfür ettiriyodu diğeri ise yaptığı hatalar yüzünden yaka paça görevinden edildi. Şu objektif ayağına yatan insanları fazla ciddiye alıyosunuz.