4 Şubat Hakan hocamız vefat etti

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Başlığı gördüm başımdan aşağı kaynar sular döküldü.

Ah be Hakan Abim.

Forum olarak başımız sağ olsun.

Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah.

• Başımız sağ olsun, kısa süre bile tanımış olmama rağmen çok iyi bir insandı.. Ruhu şad olsun.

"Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız." -M.Kemal ATATÜRK

• Abi sende zaman ayırıp bizim adımıza onu ziyaret ettin, hem bizi hemde onu sevindirdin. Sendende Allah razı olsun.

Cumlemizden Allah razı olsun Vintersaga kardeşim.Hakan hocamdan da Allah razı olsun burda cok emeği geçmiştir.

İnan şuan çok kötüyüm son gördüğümde ki o bakışları ve ağlaması hep gözümün önüne geliyor şimdi.Bolu dönüşü yeni yerinde ziyaret etmeyi düşünüyordum.Salak kafam diyorum şimdi keşke gitseydim sonraya bakmasaydim diyorum :(3232

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• Forumda 6 Yıldır en sevdiğim abilerimizdendi başlığı görünce kitlendim olduğum yerde şok oldum hepimizin başı sağolsun kelimeler kiyafetsiz kalıyor hepimiz sistem kovalarken ben dahil birbirimizi kırıyoruz ama cidden bu kadar basit bir hayat için birbirimizi kırmaya üzmeye hiç değmez…

• Nasıl ya inanamıyorum gerçekten!!!!!

Son zamanlarda hep "sevdiklerinizle iyi vakit geçirin"

"bu güzel günlerin kıymetini bilin" derdi.

İçine doğmuş üstadın

Bu forum seni unutmayacak üstad!!!

• Cumlemizden Allah razı olsun Vintersaga kardeşim.Hakan hocamdan da Allah razı olsun burda cok emeği geçmiştir.

İnan şuan çok kötüyüm son gördüğümde ki o bakışları ve ağlaması hep gözümün önüne geliyor şimdi.Bolu dönüşü yeni yerinde ziyaret etmeyi düşünüyordum.Salak kafam diyorum şimdi keşke gitseydim sonraya bakmasaydim diyorum :(3232

Hocam.... Nasipten öte yol yok... Keşke demeyin hocam Allah'ım öyle yazmış...siz onu daha iyi gördünüz öyle hatırlayın.. Herşey de bir hayır vardır... Bende babamı en son iyi hali ile hatirlasaydim keşke diyorum... Ama en son ben gördüm cansız bedenini o gasil haneden ben çıktım en son.. ve unutamıyorum.. :(((

• Foruma 4 senedir üyeyim ve kendisi tahminleriyle herkesin gönlünü kazanmıştı.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun nurlar içinde yatsın inşallah.Ben de 6-7 ay önce dedemi kaybettim ve onun acısı da halen üstümdedir,o acı çok kötü bir şey, ve ayrıca ailesine ve kalanlara sabırlar diliyorum.Şu 3 günlük dünyada hayatı doyasıya yaşamak lazım gerisi zaten boş :( ;(

hava-kars323 hava-kars323 <3 DEK Candır Gerisi Yalan <3 hava-kars323 hava-kars323

• "Ölüm bir köprüdür dostu dosta kavuşturur"

Hazreti Muhammed Sallallahu Aleyhi ve Sellem

Tahminlerini yakından takip ettiğim değerli bir hocamdı. Allah yakınlarına sabır versin.Peygamber Efendimize komşu eylesin.Başımız sağolsun.

• Offizieller Beitrag

Cumlemizden Allah razı olsun Vintersaga kardeşim.Hakan hocamdan da Allah razı olsun burda cok emeği geçmiştir.

Elinden geleni yaptın abi. Burada bizi bilgilendirdin bizlerin adına ziyaret edip selamlarımızı gönderdin. Biz senden razıyız Allah razı olsun.

Tekrar başımız sağ olsun. Allah geride kalanlara sabır versin.

• Başımız sağolsun.

allah gani gani rahmet etsin. Bir hak da var oldu ise helal olsun , inşallah hocamızda helal etmiştir.

Çok üzüldüm. Bu kadar etkileneceğimi de sanmazdım.

Allahım geride kalanlara sabır versin.