Doğu-Güneydoğu Anadolu ile Doğu Akdeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Konuşsam olmuyor sussam gönül razı değil derler ya. Şuan ki durum tam olarak böyle. Ulaşılamayan yerlerin sayısı ulaşılan yerlerin çok çok üstünde. Bölgeden gelen haberler korkunç. Ama ne hikmetse şanlı ulu devlet yetkilileri herşey kontrol altında diyor. Siyaset falan yapıyorsun demeyin. Yeter artık bu kadar sorumsuzluk bu kadar iletişimsizlik olmaz.

• Hocam iyiyiz Allaha şükür, Büyük travma geçiriyoruz. Durum maalesef çok kötü, halen enkaz altında olan çok fazla insan var. Dua edin.

Sizlerden iyi haberler almak istiyoruz, Allah yardımcınız olsun, bireysel olarak birşeye ihtiyacınız varsa söyleyin hocam, en azından elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalışırız.

• Kelimeler anlamsız artık. Bugün susarsak tarih bizi affetmeyecek. Bu haberi gözyaşları ile utanarak izledim...

Habertürk muhabiri Mehmet Akif Ersoy:

"Hatay tamamen hayalet kentti. Telefonun ışığıyla yoldan yürüdüm.

Binaların arasından sessizce bağıranları duydum.Arama kurtarma, yardım ekibi 2.5 km boyunca yoktu.

Utanarak yürüdüm.

Benim yürüdüğümü duymasınlar diye yürüdüm."

• Sizlerden iyi haberler almak istiyoruz, Allah yardımcınız olsun, bireysel olarak birşeye ihtiyacınız varsa söyleyin hocam, en azından elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalışırız.

Allah razı olsun hocam, dua edin yeter, hava çok s9ğuk, dün çevremdeki birkaç enkazdan aldığımız sesler kesiliyor. Umarım en kısa sürede yardım gelir

• Allah razı olsun hocam, dua edin yeter, hava çok s9ğuk, dün çevremdeki birkaç enkazdan aldığımız sesler kesiliyor. Umarım en kısa sürede yardım gelir

Çok geçmiş olsun abi. Allah yardımcınız olsun. Hava gerçekten cok soğuk. Açlık susuzluk zaten kötü bir de bu Soğuk işleri çok daha kötü hale getiriyor. İnsallah en kısa zamanda yardımlar gelir

• Allah bölgedekilerin yardımcısı olsun televizyonda gördükçe kahroluyorum evde oturduğum için kendimi suçlu hissediyorum keşke elden bişey gelse...

Allah bütün enkazdakilerin sağ salim kurtulmasını nasip etsin inşallah🤲

• Şu saatte deprem olacak vs. gibi paylaşımlara itibar etmeyin arkadaşlar hepimiz biliyoruzki günümüz teknolojisi ile depremi onceden tahmin etmek imkansız

• Simdi bir uyarı geldi herkes boş yerlere gitsinler diye büyük deprem olacakmis köyleri bosaltmislar bizde arabadayiz ne yapicamizi şaşırmis durumdayız :(

Tabi boş alanlardayiz .Eve girmek herturlu riskli artcilardan dolayi.Ama depremin saatini gününü hiç kimse bilemez.

• Dikkat: Gaziantep'te polis ve AFAD yeleği giyen hırsızlar çevreye "deprem olacak" yalanını yayıyor.

Kimse bunları hemen önce kestiremez Allah yar ve yardımcınız olsun korku ve paniğe sevk edecek haberlere inanmayın..

• Dikkat: Gaziantep'te polis ve AFAD yeleği giyen hırsızlar çevreye "deprem olacak" yalanını yayıyor.

Kimse bunları hemen önce kestiremez Allah yar ve yardımcınız olsun korku ve paniğe sevk edecek haberlere inanmayın..

bu ne tür kansızlıktır.

yahu arkadas silip silip yazıyoruz

bir şey demeyeceğim

• bu ne tür kansızlıktır.

yahu arkadas silip silip yazıyoruz

bir şey demeyeceğim

Hocam ben de silip silip yazıyorum biz ne ara böyle bir hale geldik demek geliyor içimden ama yardıma koşan onca insanı görünce 2-3 kansız şerefsiz çapulcu diye geçiştiriyorum.

Allah yardımcımız olsun.