Genel Bilgi ve Efsane-Semih Hakkında Duyuru

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Beni tanıyan az çok bilir. Konuşmaya başlarsam ağır konuşurum. O yüzden susuyorum. Allah yolunu bahtını açık eylesin. Kendisi böyle uygun gördüyse eyvallah ama gittiği forumun dizaynı bile HF takliti. Bu kadar diyeyim size :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Beni tanıyan az çok bilir. Konuşmaya başlarsam ağır konuşurum. O yüzden susuyorum. Allah yolunu bahtını açık eylesin. Kendisi böyle uygun gördüyse eyvallah ama gittiği forumun dizaynı bile HF takliti. Bu kadar diyeyim size :)

HF taklidi demek hafif kalır bildiğin paralel yapılanma :)

• Yakıştıramadım şahsen. Demek ki daha önceden bir karar almış YouTube olayı sadece oyalama imiş. Apar topar başka bir foruma geçmek bilmiyorum 7 senenin karşılığı bu olmamalıydı. Herkes için hayal kırıklığı oldu hoca. Yaptığını kendi adıma hoş karşılaşmadım. Onu o yapan da havaforum oldu. Burası duyurdu adını.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Ben gittiği forumu bile bilmiyorum. Hatta kısaltması yazılmış ,inanın açıklamasını bile bilmiyorum.

Yıllar bana net bir şey öğretti.

Gidenin arkasından asla baka kalmayacaksın. Hemen dönüp gideceksin.

Benim hava merakım arif tarif ve semih hocadan önceydi. 87 kışında ben 15 gün okula gitmemiş ,her gğn sokakta oynamış bir nesilden geliyorum.

Trt 1 den başka sosyal mecra yoktu.

Bu yüzden ben havaya bakarım ,kişilere değil.

• HF taklidi demek hafif kalır bildiğin paralel yapılanma :)

Aha yazayım o zaman...

Havaforum da makam mevkii peşinde koşup istediklerini alamayınca ağıza alınmayacak hakaretler edip ( edenler vardı tamamı değil) forumdan ayrılan şahıslar tarafından kurulan site. İşin ilginç yanı farklı isimler altında forumda dolaşmaya buradan adam çalmaya çalıştılar bir dönem. Benim takıldığım yer şu. Havaforumu sıçrama basamağı olarak görüp ondan sonra istediklerini elde edemeyen zavallıların yanına neden gitti? Hayırlısı....

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Hsesi gittiyi yer sayfalarca yazildi bunu saklasak nolcak hava forum ve orasi bir mi? youtube agirlik verecegim forum isi olmayacak diyip ayak bacak yapmasina gerek yoktu. $ cazibesi cekici gelmis olabilir insanoglu..

• Aynen oyle asaagiyada yazdım en az 200bin abone +izlenme ve begenmeler gerekiyor youtubeden para alabilmek için.

abi hayır 1.000 abone + 4.000 saat izlenme gerekiyor artık para kazanmak için bunları tamamladıktan sonra para kazanma aşaması açılıyor. ve bu aşamadan sonra 10.000 izlenme üstü güzel bir para kazanıyorsun benim arkadaşımdan biliyorum min. 100 dolar kazanıyor her ay.

YouTube ile Para Kazanma - YouTube İçerik Oluşturucu 

Adım: Para kazanmak ve para kazandıran videolarınızın ödemesini almak için ... kanalınızın son 12 ayda en az 4.000 saat izlenme süresine ve 1.000 aboneye ulaşması gerekmektedir.

4 Mal editiert, zuletzt von Soykan T. ()

• Hava forum ailesi, güçlü durun tekrardan yazıyorum bu mesajı herkes bu amatör tutkusuna sahip çıksın heyecan burada, tilkinin dolaşıp döneceği yer kürkçü dükkanıdır