Genel Bilgi ve Efsane-Semih Hakkında Duyuru

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ariftarif benim üstadımdır. Beni bilen bilir tarantulayım Turkadan kendisi şu an hayatta olup tahminlerini arasıra benimle paylaşır. Ama gizli kalmak istediğini herhangi bir şekilde bilinmek istemediğini söyledi. Ancak Aralık sonu ve ocak başı sistemini geçen hafta bana müjdeledi sadece bu kadar söyleyebilirim. Kimse inanmak zorunda değil. Biraz da hastalığından ötürü bu mecralardan uzaklaştı. Şimdilik bu kadar diyeceklerim arkadaşlar.

Inaniyoruz hocam .

• HavaForum'un Efsane Semih'e, Efsane-Semih'in de HavaForum'a çok katkısı olmuştur. Karşılıklı anlaşılıp ayrılındıysa bize de hayırlısı olsun demek düşer.

Forum ise yoluna aynen devam edecektir, kişilerin önemi yok. Önemli olan buradaki ortam.

• Amatör meteoroloji dünyasının yeri dolduramayacak tek ismi Arif Tarif üstad'tir.Buradaki yönetimdeki herkeste hem fikirdir bu konuda bence.Başka forumun tahmincisiydi ama eminim herkez ondan birşey öğrenmiştir.Hatta efsane semihi efsane semih yapan Arif ustadır.Arif üstat elini ayağını çekti bu islerden artik senelerdir piyasada yok.Herkezin hakkında hayırlısı.

Yıllardır bu forumdayım sadece okuyucu olarak kalıyorum. İlk mesajım ariftarif için olacak.Efsane-Semih'i yılladır takip ediyorum. Daha önceden turunculu sitedeydi orada da takip ederdim kendisine en büyük katkısı orada aritarif'ten olmuştur. Uzun vadeli tahminlerde onun yanına yaklaşan kimse yoktu. Onun gibi biri geldi geçti forumlardan. Bu forumda Efsane-Semih'in yerini dolduracak ondan daha başarılı olduğunu düşündüğüm kişiler var.

• Ariftarif benim üstadımdır. Beni bilen bilir tarantulayım Turkadan kendisi şu an hayatta olup tahminlerini arasıra benimle paylaşır. Ama gizli kalmak istediğini herhangi bir şekilde bilinmek istemediğini söyledi. Ancak Aralık sonu ve ocak başı sistemini geçen hafta bana müjdeledi sadece bu kadar söyleyebilirim. Kimse inanmak zorunda değil. Biraz da hastalığından ötürü bu mecralardan uzaklaştı. Şimdilik bu kadar diyeceklerim arkadaşlar.

Yasadigina sevindim arif hocanın, bana meteorolojiyi sevdiren kişidir kendisi

Diğer arkadaşları bilmem ama ben inanıyorum. Zaten seni de kullanıcı adından dolayı yıllardır bilirim. Arif abi kendini iyi hissettiği zamanlarda haminlerde bulunmasını şahsen isterim. Belki bulunuyordur da farklı isimde olduğu için kim olduğunu kestirmek zor :) Özledik kendisini...

• kendi isteğiyle böyle bir karar almış semih hoca kimse kimsenin aldığı kararları yargılama lüksüne sahip değildir forum yöneticilerimiz kendisine uygun bir biçimde teşekkür etmiş bende naçizane kendi adıma verdiği emeklerden dolayı teşekkürü borç bilirim yolu açık şansı bol olsun

• Ben boşalan kadro için 2 önemli ismi önermek istiyorum. Herkes tarafindan cok sevilen ve deger verilen Cold.EFso ve @4 Şubat hocalarimın artik zamaninin coktan geldigini düşünüyorun. Umarim yönetim tarafindan degerlendirilir bu öneri.

Katılıyorum Hakan abi bayadir tahminler yapiyor zaten kendisi bilgili birisidir nekdarada son senem desede ben devam edecegini düsünüyorum hava sevdalısı bir insan kolayina bu isleri bırakamaz. Coldefsoda yine aynı sekilde çok degerlidir.

• youtube evet populerlik ve para kazanma acisindan firsat ama boyle spesifik konular icin zor bence.

Burada uye olan olmayan cok fazla bir ziyaretci dongusu var, youtubeda bunu yakalamak kolay olmayacaktir.

Hayirlisi olsun tabi, orada da takip edecegiz..

Not:Bu yazdiklarim bosa cikti, kendisi baska siteye gitmis..

Einmal editiert, zuletzt von Havaliyiz ()

• Normal bir gidiş olmadığını belli ama kişiler gelip geçer bugün X yarın Y gider

Herkesin yeri dolar önemli olan yapıların sürekli olmasıdır.

• Üye olduğu siteye bakarsak bizi çok şaşırttı ve üzdü kendisini çok yanlış tanımışız yazık... Kendisini ben amatör ruhu koruyorum ve küçük siteleri büyütmeye çalışıyorum gibi sözlerle avutabilir tekrar söylüyorum yazık...