Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 12 puan la rahat rahat lider olacağımız grupta Şenol Güneş ve çağ dışı top oynatma sevdasıyla 8 puandayız. Ne desek boş, adam koltuğundan kalkmıyor, çoktan bırakıp gitmesi gerekli ama hala takımın başında, üzülüyorum bu kadroya yazık oluyor..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Şenol Güneş koltuktan kalkmaz öyle koltuk bulmuş kalkar mı şuç federasyonda hala olaya el atamıyor kadro iyi futbolcular iyi(Kenan hariç) taraftar onlardan da iyi federasyon ve teknik ekip işi batırıyor kimin torpili anlamadım :/

• Bu maç Şenol Güneş ve Burak Yılmaz'a yazar. Kusura bakmasın Burak bir forvet bu kadar pozisyona giriyorsa bir tanesini atacak, disiplinsiz vuruşlar yapıyor.

• Karadağ'ı da yenemiyorsanız kapatın bu milli takımı futbolu da yasaklayın yani bu hocayla olmaz arkadaş futbolu o kadar seven bir ülkeyiz şu ülkede torpil olmasa dünya yıldızları bile çıkarırdık ama şimdilere bakıyoruz avrupa kupasında 0 çekiyoruz elemelerde Karadağ'ı yenemiyoruz

• Aşıya delta için bir update şart. Uğur Şahin ve ekibi yıl sonuna yetiştirecektir muhtemelen. Bunun dışında Avrupa Birliği İlaç Dairesi tarafından ekimde 3 antiviral onaylanacak gibi görünüyor. Bu antivirallerin önceden Covidle tedavide kullanılan bildiğimiz antiviraller mi yoksa Covid'e özel geliştirilen antiviraller mi olduğuna dair bilgim yok.

Bu arada yaş ortalaması ve virüsü geçiren oranı daha yüksek olan İngiltere'de haliyle daha dinamik nüfusa sahip İsraile göre aşılardan ölüm oranını azaltmada daha etkili görünüyor.

• Günaydın .

Bazen sorunların şamar gibi suratımıza vurması gerekir.

Skor 2-1 olsaydı bugün grup liderliği konuşup, dünya kupası elemesinin ilk üç maçı , avrupa şampiyonası ve dünkü çağ dışı futbol konuşmayacaktık.

Alparslan’ın yaptığı gereksiz faulu konuşup , 6-7 maçtır rezil futbolu konuşmayacaktık.

Anlayana çok ders var ama anlayana.

Çok çabuk unutan bir milletiz.

Maç kolikten maç sonrası gelen haber;

Karadağ’ı son dakika da elimizden kaçırdık

Sizce ?

• karasah 35.dakikadan itibaren mental olarak oyundan düşmüş temposunu kaybetmiş bir takım vardı ve whatsup grup sohbetimizde arkadaşlara 2.Letonya faciasının yakın olduğunu söyledim nitekim ne yapıp edip puanı hediye ettik yeniden rakibe. Kendimize sormamız tek soru var biz bu Hollanda'ya nasıl 4 tane attık cevabını yeniden bulduğumuzda takım özüne dönecektir tabi fazla vakit de kalmadı... Şenol Güneş istifa demenin de anlamı kalmadı boşuna oyuncuları da üzmenin anlamı yok.

Takımlarında henüz maç oynamamış oyuncularımız varken biz de en azından ülkemizde ki direk 11'de oynayan oyuncuları kendi takımlarında ilk 11 zorunluluğu getirsek ya da o bilince ulaşsak güzel olacak İngiltere modeli gibi.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Maçkolik saçmalamış. Aslında kötüydük ama Burak ve bir kaç oyuncunun beceriksizligi olmasa çok rahat 3-4 tane %100 pozisyonumuz olabilirdi topu kontrol edemiyor adamlarımız ayaklarında. Bi Cengiz ünder vardı sahada Başka ben kimseyi göremedim. O çocuğun çabasına üzüldüm vallahi dün akşam. Bu kadro bu şekilde top oynanmamalı

Hele karadağ'a karşı bambaşka bir futbol oynamalıydı. O Avrupa şampiyonası eleme gruplarındaki takımı ne hale getirdi Şenol Güneş ben anlamadım anlam veremiyorum. Bir anda beyin tutulması mı geçirdi bu adam çözemedim

• İlaçlar için orta bir zaman kaldı sonunda çıkacaklar tahminim ilaçlardan sonra artık bu pandeminin gidişatı iyice değişecektir belki bir süre daha uğraşacağız bu virüsle ama bir süre daha uğraştıktan sonra iyice kurtulacağız inşallah bu virüsten 🤲

Hava Forum on Twitter
    “Bursa'dan dolu haberi geldi. İlk gelen raporlara göre mercimek/nohut dolu görülmüş. Oluşumlar yeni başladı. Bu akşam şimşek, gök gürültüsü, yağmur ve yer yer…
    twitter.com