Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Aykut kardeşim dün geceden beri bende de aynı sıkıntı var bir geliyor bir gidiyor modemde ki ışıkların hepsi yeşil yandığı halde internet yok diyor müşteri hizmetlerini aradım bölgenizde çalışma var diyor temsilciye bile bağlamadan hattan düşürüyorlar 😡

• Aykut kardeşim dün geceden beri bende de aynı sıkıntı var bir geliyor bir gidiyor modemde ki ışıkların hepsi yeşil yandığı halde internet yok diyor müşteri hizmetlerini aradım bölgenizde çalışma var diyor temsilciye bile bağlamadan hattan düşürüyorlar 😡

Aynen öyle ben de yaşıyorum . Günde 2-3 kez gidip 5 dakika sonra geliyor . Ve sürekli yavaş ...

ozaman değişiklik şart artık ocak sonunda sözleşmem bitiyordu zaten. boşuna para veriyoruz sanki..

• Aykut 2 ay önce sözleşme yeniledim bir de dolandırıldım . Yeni bir pakete geçtim aylık 105 TL ve ilk 2 ay ücretsiz dediler . Herneyse ben yaptım paketi . 1 ay sonra fatura bir geldi 273 TL . Meğerse o paket bizim altyapıya uymuyormus ve sözleşme geçersiz sayılmış . İnsan bir SMS atar ya da arar . Beyefendi paketiniz böyle böyle sebeplerden dolayı olmadı diye . Aradım itiraz ettim bana ilk 2 ay ücretsiz dediniz ve şimdi para ödememi istiyorsunuz dedim . Sagolsunlar 53 TL indirim yapmışlar 😂

• Aykut 2 ay önce sözleşme yeniledim bir de dolandırıldım . Yeni bir pakete geçtim aylık 105 TL ve ilk 2 ay ücretsiz dediler . Herneyse ben yaptım paketi . 1 ay sonra fatura bir geldi 273 TL . Meğerse o paket bizim altyapıya uymuyormus ve sözleşme geçersiz sayılmış . İnsan bir SMS atar ya da arar . Beyefendi paketiniz böyle böyle sebeplerden dolayı olmadı diye . Aradım itiraz ettim bana ilk 2 ay ücretsiz dediniz ve şimdi para ödememi istiyorsunuz dedim . Sagolsunlar 53 TL indirim yapmışlar 😂

Hocam bu Türkiyerdeki internet şirketlerini ne söylesek az, hani içimden geçenleri buralara yazsam çok kötü olur. Verdikleri hizmet leş aldıkları para on katı...

• Ttnet benimde kopuyor. Geçen sene bitti yeni taahhüt imzaladık son paket aldım hızı en yüksek. Modem günde 10 kere kopuyor en az ve hızı yavaş. Turknet falan araştırdım hepsi TTNet türk Telekom alt yapısı kullanıyormuş. Kimi araştırsam gene şikayetçi. Superonline almak lazım altyapısı yoktu bizim burada ve gerçekten ücreti pahalı tek bir aileye ağır ücreti bence. Alabilen Superonline Turkcell falan alsın hiç düşünmeden. Yoksa ne alırsanız alın türk telekom altyapısı. Superonline'ın bile alt yapısı türk telekom ama onlar özel kablolar hatlar vs kullanıyor hız daha hızlı geliyor.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• zorakiyetten Turk telekom nete gecmistim pendik kaynarcada, Bursaya tasininca nakil istedim 6 ay gecti hala nakil yapacaklar..

Gerek evlenmeden once bostancida gerek tasinmadan once pendikte simdide bursada superonline kullaniyorum ve hic aksilik yasamadim.Tavsiye ederim, zorda kalmadiginiz surecede turk telekom gibi rezil rusva bir hizmet firmasindan uzak durun..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• zorakiyetten Turk telekom nete gecmistim pendik kaynarcada, Bursaya tasininca nakil istedim 6 ay gecti hala nakil yapacaklar..

Gerek evlenmeden once bostancida gerek tasinmadan once pendikte simdide bursada superonline kullaniyorum ve hic aksilik yasamadim.Tavsiye ederim, zorda kalmadiginiz surecede turk telekom gibi rezil rusva bir hizmet firmasindan uzak durun..

Bu internet olayında lokasyon çok önemli hocam. Tüm firmalar için söylenecek çok şey var ama konumum gereği burdan yazamıyorum :) işin içinden bakınca olay farklı oluyor biraz.

• Yaklaşık 8 aydır yaşadığım konum. Sakarya şehir merkezine yaklaşık 60 km uzaklıkta. Yükselti 350 mt civarı. Türksel ve vodofon adam akıllı çekmiyor. Türk Telekom ise cayır cayır çekiyor. Ben 4.5 G ile nete girerken Türksel ve Vodofon kullananlar H+ ile bağlanıyorlar. Kimse inanmıyor ama durum bu

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.