Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Selamu aleyküm hayırlı akşamlar beyler bi sorum olacaktı bana bugün Aras kargodan bı mesaj geldi takip numarası vs vs fakat ben ne kargo istedim nede kargo bekliyorum yola çıkmıştır falan yazıyor aradım sadece ismi belli ne numarası var ne firma adı bu neyin nesidir başımıza bela gelmesin bu aralar heryer bomba gibi bilen biri cevaplarsa sevinirim hayırlı geceler

• Selamu aleyküm hayırlı akşamlar beyler bi sorum olacaktı bana bugün Aras kargodan bı mesaj geldi takip numarası vs vs fakat ben ne kargo istedim nede kargo bekliyorum yola çıkmıştır falan yazıyor aradım sadece ismi belli ne numarası var ne firma adı bu neyin nesidir başımıza bela gelmesin bu aralar heryer bomba gibi bilen biri cevaplarsa sevinirim hayırlı geceler

Numaranızı yanlışlıkla vermiş olabilirler. Takip kısmında teslimat adresi sizin adresiniz olarak mı görünüyor yoksa başka bir adres mi?

Aleyküm selam Haciz icra vb tuzak olma ihtimali var böyle şaibeli gönderilerin

Binde bir ihtimal doğru birşey de olabilir ama kimse kimseye önemli bir şeyi telefonda bilgi vermeden göndermez bu devirde

Hiç muhatap almayın

Ben almamıştım hiç pişman da değilim

Yanlış numara vermiştir panik yapmana gerek yok rahat ol ama yetkililerle iletişime geçmekte fayda var.

• Aleyküm selam Haciz icra vb tuzak olma ihtimali var böyle şaibeli gönderilerin

Binde bir ihtimal doğru birşey de olabilir ama kimse kimseye önemli bir şeyi telefonda bilgi vermeden göndermez bu devirde

Hiç muhatap almayın

Ben almamıştım hiç pişman da değilim

Hocam alma taraftarı hiç değilim inan ki bu devirde heleki gönderi şekli şemali bide dosya yazıyor hiç almak istemiyorum

• Bana da 2 hafta önce Arçelik ten mesaj geldi ürününüz yola çıktı teslimat için diye. Aradım dedim hayırdır? Dediler derin dondurucunuz teslim edilecek. Oysa ki ben alalı bir ay olmuştu. Gelen giden de olmadı

• Haber büyük ihtimalle doğru, sızma girişimi başarısız olmuş.. Allah yar ve yardımcısı olsun Türk'ün..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN