Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • nere ora kümbet mi:) hemen gelelim:)

Aynen hocam, beklerim yeryüzü cennetine, kuzalan şelalesi, mavi göl tabiat parkı, buzul gölleri, koçkayası , kuzalan travertenleri ve buz gibi titreten havasıyla Kümbet hayal kırıklığına uğratmaz sizi:mount_fuji::national_park:

• Eskiler eskiden güzeldi be hocam.Afyon adına 2015 ten sonra çok değişti kışlar maalesef.:neutral_face::neutral_face::pensive_face:

Öyle hocam..Yine de kar görüyoruz az çok,şu son 2 senedir fena değil Ankara.İnşallah eski günlere geri dönüş olur.

• Öyle hocam..Yine de kar görüyoruz az çok,şu son 2 senedir fena değil Ankara.İnşallah eski günlere geri dönüş olur.

Afyon'da son 2 senedir iyi Hocam.Tabii eskisi gibi değil.Ama Allah'a şükür önceki yıllara göre güzel kışlar geçirdik.:)--

• Bu TV8 denen kanal ne kadar boş. Bir de bunun buçuk olanı var. Bizim insanımız oturup bu programları izliyor. Allahım kafayı üşütecem. Biz bu hallere nasıl düştük ya hu?

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Bu TV8 denen kanal ne kadar boş. Bir de bunun buçuk olanı var. Bizim insanımız oturup bu programları izliyor. Allahım kafayı üşütecem. Biz bu hallere nasıl düştük ya hu?

Hocam üniversiteye 2 senem var. Güzel bir fırsat var elimde. Oturup ders çalışıyorum. Molalarda forum arşivine girip eski konulara bakıp moral depoluyorum :D2. Moral kaynağı önemli hocam. Ama TV programları izleyenler neyi amaçlıyor anlamıyorum onu da ayrı konu

ben ülkemizin bu haline o kadar çok üzülüyorum ki bazen diyorum insanlar neden bu kadar birbirini eleştiriyor kendilerini neden eleştirmiyor hatalarını boş işler yaptıklarını neden görmüyor ve yarın bir gün bu insanlar oturdukları yerden devletimizi milletimizi vatanını dinini herşeyi eleştiriyor beni üzen noktalar bunlar gerçekten çok kötü bir noktaya gidiyoruz Allah bütün milletimize akıl versin başka bişey diyemiyorum

• Televizyon ve İnternet ortamı şu an lağım çukuru olmuş resmen. TV de 1000 küsür kanal var. Elle tutulur olan 3 bilemedin 5 tanesi var. Yeğenlerime elimden geldiği kadar TV izletmiyorum. İnternet de de Türk tarihi İslam tarihi dünya tarihi ile ilgili belgeseller izletiyorum. Büyük Türk komutanlarını falan öğretiyorum. Çeşitli oyunlar oynayarak öğrenmelerini sağlıyorum. TV den ne kadar uzak o kadar iyi. Ülkenin geleceği hiç parlak değil şu görüntüde. Allah yardımcımız olsun

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Televizyon ve İnternet ortamı şu an lağım çukuru olmuş resmen. TV de 1000 küsür kanal var. Elle tutulur olan 3 bilemedin 5 tanesi var. Yeğenlerime elimden geldiği kadar TV izletmiyorum. İnternet de de Türk tarihi İslam tarihi dünya tarihi ile ilgili belgeseller izletiyorum. Büyük Türk komutanlarını falan öğretiyorum. Çeşitli oyunlar oynayarak öğrenmelerini sağlıyorum. TV den ne kadar uzak o kadar iyi. Ülkenin geleceği hiç parlak değil şu görüntüde. Allah yardımcımız olsun

Bi ara denk geldim koskoca adamlar oturup Survivor hakkında yorum yapıyor. Diyecek söz yok bence 🤦

• Einmal editiert, zuletzt von Fease ()

• Bu Hizbullah ve İranın Allah belasını versin.

Refik Hariri suikasti mahkemesine 3 gün kala bu patlama oldu.

Dün Lübnan'da üç bin Hizbullah militanı gövde gösterisi yaptı.

Bugün bu patlama oldu.

Refik Hariri suikastinden İran ve Hizbullah sorumlu tutuluyor. Refik Hariri Türkiye yanlısı bir liderdi. Oğlu Saad Hariri de Türkiye ve Katar yanlısı. Ne tesadüf ki Saad Hariri iki gün önce Hizbullah ve İran bizim için en büyük bela diye açıklama yapmıştı.

Bize selam veren kuşun kanadını kırıyorlar. İsrailden önce İran ortadan kalkmalı. İslam dünyasının en büyük çıbanı irandır. Bu saldırının altından da İran çıkacaktır