Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • son zamanlarda kuralarda rusya şanssızlığımız var inşallah rusyayı çekmeyiz italyadan sonra bize en ters gelebilecek takım oynadığımız son iki maçı ölçü almak intihar olur her ne kadar istek olsada başta burak olmak üzere bazı şeyleri değiştirmemiz gerekiyor italya ve rusya haricinde birilerini çekmek iyi olacaktır ayrıca takımlar 6lı gruba ayrılacak gibi birşeyler söylendi tam statüyü öğrenmek gerek

• Takımlar 4'erli 3 gruba ayrılacak.

Seribaşı;

Portekiz,İskoçya,İtalya,Rusya,İsveç,Galler (6)

Seribaşı olmayan;

Türkiye,Polonya,Kuzey Makedonya,Ukrayna,Avusturya,Çek Cumhuriyeti(6)

(Rusya ile Ukrayna eşleşemiyor.)

2 Seribaşı , 2 Seribaşı olmayan 4 takım 3farklı gruba dağılacak.

ilk eşleşmeler (yarı final) 1 seribaşı/ 1 seribaşı olmayan takım şeklinde olacak seribaşları kendi evinde oynayacak.

yarı finali geçen takımlar finalde karşılacak ev sahibi kurayla belirlenecek,3 Grubun finalinde kazanan takımlar dünya kupası biletini alacak 10+(3) şeklinde toplam 13 avrupa ülkesi dünya kupasına katılacak.

• Günaydın arkadaşlar işlerinizin rast gittiği güzel bir gün geçirmeniz dileğimle.

Bu arada Milli Takımımızı tebrik ederim.Sonunu da getirmek nasip olur inşallah.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• dolar 11'e Yuro 12'ye Altın 640'a doğru tam gaz devam ediyor.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Arkadaslar telefon alacaktim kasım son haftasına sakladım fiyatlar duser diye dolar artti baktığımızda telefona 800 lira zam gelmiş ulan nasıl zamana geldik ya ||

• Cuma günü faiz artırımı gelirse o zaman daha konik olacak. Madem arttıracaktık niye düşürüp 9'larda takılan doları 11 seviyesine yaklaştırdık? Olan halka oluyor her geçen gün fakirleşiyoruz her geçen gün alım gücü düşüyor

Edit:Yarın perşembe günüymüş

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

Einmal editiert, zuletzt von sura16 ()

• Türkiye'de ki insanlar birbirini kazıklamaya devam ederse daha çok fakirleşiriz. Tek suçlu devlet değil insanımızda nankör herkes fırsatçılık peşinde zengin daha da zenginleşiyor fakir daha da fakirleşiyor.

• Cuma günü faiz artırımı gelirse o zaman daha konik olacak. Madem arttıracaktık niye düşürüp 9'larda takılan doları 11 seviyesine yaklaştırdık? Olan halka oluyor her geçen gün fakirleşiyoruz her geçen gün alım gücü düşüyor

Yarın hocam toplantı

• İndirim falan beklemeyin arkadaşlar ihtiyaç ne varsa alın. Ben geçen seneden beri ötv indirimi gelir,araç piyasası ucuzlar diye diye araç almadım şimdi aynı araçlar 80-100 bin daha fazla. Alamıyorum yani. Fiyatlar her geçen gün artacak,asla düşmeyecek. Hiçbir zaman zararda olmazsınız,kar da olursunuz. 3-5 bakmadan alabildiğinizi alın. Daha sonra hiç alamıyorsunuz. Yaşayan biri olarak söylüyorum. Ben hata yaptım siz yapmayın.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• İhtiyacınız olan bir şey varsa fazla bekketmeden alın bence. 2 yıldır ihtiyacım olan şeyleri bekletmeden alıyorum her seferinde de iyi ki almışım diyorum çünkü hep zam geliyor

• İhtiyacınız olan bir şey varsa fazla bekketmeden alın bence. 2 yıldır ihtiyacım olan şeyleri bekletmeden alıyorum her seferinde de iyi ki almışım diyorum çünkü hep zam geliyor

Kredi kartına taksit yaptırıp faiz ödediğim şeylerde bile kârlı çıktım.

Daha ne söylenebilir bilemiyorum.

• Arkadaslar telefon alacaktim kasım son haftasına sakladım fiyatlar duser diye dolar artti baktığımızda telefona 800 lira zam gelmiş ulan nasıl zamana geldik ya ||

3 Eylül tarihinde iphone 11 aldım 7500 TL ye şuan ise 10 bin tl olmuş fiyatı .Bu kadar kısa sürede bu fiyat artışı inanılır gibi değil.

Bir ara almaktan vazgeçmiştim , yılbaşından sonra alırım fiyatı düşer biraz daha diye