Beyaz Kış Bitmedi... 27 Şubat'ı Bekleyin...

• Yav hocam ao pozitifte ingiltere iskandinavya basınç diyagramları kötü azor yukarı çıkamaz soğuk kuzey doğuya süpürüyor bunu biliyomusunuz zaten kuzeyde soğuk deposuda yok biraz zor mar 7 gibi bi ihtimal ao iniyo basınç diyagramları ondan sonra yükseliyor mart 9/10 gibi süprize açık onu aldık aldık dahada bişe yok şubat bitti hocam

hocam 2 gündür sayenizde türkçeyi unuttum

• Yav hocam ao pozitifte ingiltere iskandinavya basınç diyagramları kötü azor yukarı çıkamaz soğuk kuzey doğuya süpürüyor bunu biliyomusunuz zaten kuzeyde soğuk deposuda yok biraz zor mar 7 gibi bi ihtimal ao iniyo basınç diyagramları ondan sonra yükseliyor mart 9/10 gibi süprize açık onu aldık aldık dahada bişe yok şubat bitti hocam

ya lütfen yanlis anlamayı ama bir ao verileri ve İngiltere basınç diyagramı ile kesin sonuca varmayi yeni öğrenmiş, bunu sürekli belli etme hevesiniz var gibi geliyor bana birde 10 defa okuduğum zaman anliyorum ama olsun

• Ao Nao Atmosferi Tam Olarak Çözemez. Fikir Verir

AO ve NAO nedir nasıl oluşur bu endeksler? Basitçe hakim basınç alanlarının bulunduğu bölgedeki anomaliye göre pozitife veya negatife eğilim gösterirler. Peki tahminlerde bu nasıl oluyor? Basitçe perturbations denilen farklı çalıştırmaların ortalamasına göre oluşan basınç farklılığı (sapması) bize ilerisi için bu grafikleri veriyor. Neden yumurta tavuk diyorum çünkü aslında sinoptiklerdeki değişim endeksleri de değiştirmektedir. Sinoptikler ne kadar tutarlı ki endeksler tutarlı olsun?

• AO ve NAO nedir nasıl oluşur bu endeksler? Basitçe hakim basınç alanlarının bulunduğu bölgedeki anomaliye göre pozitife veya negatife eğilim gösterirler. Peki tahminlerde bu nasıl oluyor? Basitçe perturbations denilen farklı çalıştırmaların ortalamasına göre oluşan basınç farklılığı (sapması) bize ilerisi için bu grafikleri veriyor. Neden yumurta tavuk diyorum çünkü aslında sinoptiklerdeki değişim endeksleri de değiştirmektedir. Sinoptikler ne kadar tutarlı ki endeksler tutarlı olsun?

Aynen Hocam. Biz Sizin Tecrübenize Güveniyoruz.Güvenmeye de Devam Edecegiz

• wildleo1907 üstad sence 27 şubat tarihinde beklenilen sistem birkaç gün ötelenip mart başına sarkabilir mi ? Böyle bir durum gerçekleşirse sistemin gücü zayıflar mı ? Saygılar .

Azor 22-23 Sistemi yaklaştıkça 27 Şubat ve sonrası için görüntü netlesecektir. Şu anda diyagramlarda görünen senaryolar değişecek -15 lere yaklaşan senaryo sayısının gün geçtikçe arttığını göreceğiz.

• Post by Ata ().

This post was deleted by Samet ().
  • Post by divane ().

This post was deleted by Samet ().