Beyaz Kış Bitmedi... 27 Şubat'ı Bekleyin...

• arkadaşlarım az çok meteorolojiyle ilgilendiğimi bilirler benim ama telefonla sinoptikleri, endeksleri incelerken gördüklerinde sen kafayı iyice yemişsin diyolar sizde de oluyo mu8o

Gene hava forum mu diye dalga bile geçiyorlar

Düşen bir çığda hiçbir kar tanesi kendisini olup bitenden sorumlu tutmaz

• Yav hocam ao pozitifte ingiltere iskandinavya basınç diyagramları kötü azor yukarı çıkamaz soğuk kuzey doğuya süpürüyor bunu biliyomusunuz zaten kuzeyde soğuk deposuda yok biraz zor mar 7 gibi bi ihtimal ao iniyo basınç diyagramları ondan sonra yükseliyor mart 9/10 gibi süprize açık onu aldık aldık dahada bişe yok şubat bitti hocam

• Yav hocam ao pozitifte ingiltere iskandinavya basınç diyagramları kötü azor yukarı çıkamaz soğuk kuzey doğuya süpürüyor bunu biliyomusunuz zaten kuzeyde soğuk deposuda yok biraz zor mar 7 gibi bi ihtimal ao iniyo basınç diyagramları ondan sonra yükseliyor mart 9/10 gibi süprize açık onu aldık aldık dahada bişe yok şubat bitti hocam

Bu nasil bir Türkçe imlasi ve yazilisi.Bu nasil bir anlatim ifadesi!!

Yanlış anlamayın ama dikkatimi çektiği için cevap verme gereği hissettim. En az on defa ısrarla kar yagmayacak diye mesaj attınız kendi çapınızda bir takım gerekçelerle bunu belirttiniz. Tamam tahmindir sonuçta tutar ya da tutmaz saygı duymak gerekir. Ancak aynı mesajları ısıtıp ısıtıp yazmanızın amacı nedir. siz forum üyelerine, bunların kar yagmayacağını söylüyorum ama bir türlü anlamıyorlar, dur şu kar yagmayacak mesajımı zırt pırt atayım anca anlarlar diye mi düşünüyorsunuz. Yoksa alttan alttan çaktırmadan trollük mü yapıyorsunuz. Hangisi?

Sağolun bilgilendirme için ben bunları inanın görmemiştim 8|

• Yanlış anlamayın ama dikkatimi çektiği için cevap verme gereği hissettim. En az on defa ısrarla kar yagmayacak diye mesaj attınız kendi çapınızda bir takım gerekçelerle bunu belirttiniz. Tamam tahmindir sonuçta tutar ya da tutmaz saygı duymak gerekir. Ancak aynı mesajları ısıtıp ısıtıp yazmanızın amacı nedir. siz forum üyelerine, bunların kar yagmayacağını söylüyorum ama bir türlü anlamıyorlar, dur şu kar yagmayacak mesajımı zırt pırt atayım anca anlarlar diye mi düşünüyorsunuz. Yoksa alttan alttan çaktırmadan trollük mü yapıyorsunuz. Hangisi?

Yok yok hocam ben keyif alıyorum yeter ki başkalarıyla karşılaştırma yapmasınlar ona bozuluyorum yoksa bana hertürlü eleştiriye açığım yeter ki hakaret olmasın!

• Yok yok hocam ben keyif alıyorum yeter ki başkalarıyla karşılaştırma yapmasınlar ona bozuluyorum yoksa bana hertürlü eleştiriye açığım yeter ki hakaret olmasın!

Hocam tek size değil. Bu arkadaş iki gündür dikkatimi çekti aynı mesajları flod şeklinde kopyala yapıştır şeklinde paylaşıp duruyor. Belki bu attığı onuncu aynı mesajdır. Belki size denk gelmemiş olabilir:)

• Hocam tek size değil. Bu arkadaş iki gündür dikkatimi çekti aynı mesajları flod şeklinde kopyala yapıştır şeklinde paylaşıp duruyor. Belki bu attığı onuncu aynı mesajdır. Belki size denk gelmemiş olabilir:)

Ben es geçiyorum çoğunlukla nedense cevap veresim geldi bu kez... sağolun ilginiz için iyi ki varsınız.

hocam 2 gündür sayenizde türkçeyi unuttum