Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Great Khan o güzel günler eskide kalmış gibi görünüyor Orta ve Doğu Karadeniz başlığı bölündüğünden beri bir şeyler hep eksik :)

Doğrudur. Orta ve Doğu Karadeniz başlığı bir gün elbette birleşecektir. Hem başlık ayrı olsa bile kaderlerimiz bir. Et tırnaktan ayrılmaz. Eski güzel günleri yakalayacağımıza inanıyorum.

• Great Khan hocam bögemizin sessiz takipçileri çok sadece belli başlı üyelerimiz arada uğrayıp çıkıyolar lakin yakın birzamanda hernekadar eskisi kadar olmasada buralar azçok şenlecektir diyedüşünüyorum😊tabi sizinde değerli yorumlarınızı herzaman görmek bizlere ayrıbir motivasyon verir.

• Great Khan hocam bögemizin sessiz takipçileri çok sadece belli başlı üyelerimiz arada uğrayıp çıkıyolar lakin yakın birzamanda hernekadar eskisi kadar olmasada buralar azçok şenlecektir diyedüşünüyorum😊tabi sizinde değerli yorumlarınızı herzaman görmek bizlere ayrıbir motivasyon verir.

Sevgili hocam, dediğiniz gibi nüfus olarak zaten kalabalığız ama yazmak için çoğu üyemize atraksiyon gerekiyor tabi. Karadeniz insanı atraksiyonu sever, hareket yoksa uyuşup kalıyoruz işte.^^

• sayın hocalarım daha bir iki gündür sistem emareleri başladı önceden olsa hiç olmasa yaylara çıkıp kar resimleri atıyorduk bu sene yaylalarda bile kar yok hava desen mayıs sonu haziran başı gibi pandemi sıcak hava derken herkes sıkıldı inşallah ışık göründü bu ışıkla beraber harekette gelecektir

• geçen yılki şu sistemi taa nerelerden getirmiştik kimseler inanmıyordu daha doğrusu ümidi yoktu allah'ın izniylen çok yakında yine özlediğimiz bu görüntülere kavuşacağız inşanlah 😊😊 yeterki gelsin zabaha gadar foto atacam^^^^:D2

• Çok samimi aile ortamı var burada gerçekten iyi ki sizin gibi değerli insanların arasındayım sevincimizi üzüntümüzü heyecanımızı burada hep birlikte paylaşıyoruz şu sistemde tam netleşsin festival alanına döner burası 🤗☃️

• Siz değerli hava durumcular... Artik benim hayatimin bir parçasısınız. Foruma bakmadığım gün yok. Gecen yıl 8-9 şubat sistemini sizlerden öğrenmiştim. Ne kadar erkenden takibe alıp ne dogru tahminlerde bulunmustunuz. Ocak ayında sistem göründü buna da şükür gecen sene aralik ocak tam bir faciaydi. Bu sene bir de degil iki üç sistem alacağız inşallah...not: meteoroloji konusunda hiçbir bilgim yok. Sadece öğretmenim.^^

• Son saatlerde kıbrıstan kuzeydoğu istikameti yükselen a. B bölgemizi gömdü sayılır hatta üstten bağlantı kopmadı azor batıda yaslandı doğudaki y. B direndi iki basıncın arasında kalmak kısmet oldu, devamı olsaydı oluk oluk akardı tabi gece gfs ye göre, nasip gece sevindik son 1 hafta kalan ısrar etmesi lazım