Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

• Arkadaşlar ne oluyor ben anlamadim. Allah aşkina bolgecilik muhabbetiyle ilişkiniz olmasin benden size tavsiye yoksa üzülen sizler olursunuz. Gerek yok boyle seylere. Tecrube konusuyor. Bosverin. Biz takibe devam 😂

• Tamam beyler uzamasın. Herkesin ortak paydası kar yağması. İnşallah bu sefer olacak. Ecm sıcak çıktı. Efsane Semih de daha Doğulu olacak dedi. Moralleri bozmak yok. Sinirler gerilmesin. Dışarıda kar yağışını izlerken çayımı yudumlayacağım inşallah

• Nerede kapandı adam ukala ukala konuşuyor nerede kapanmış.Cevap verdim arkadaşa bekliyorum cevabını.

hocam o cevap verecek, sonra karşı cevap gelecek sonra uzayıp gidecek. daha önce çok gördük. bence hiç cevap beklemeyin. burada bizler sizin emeklerinizi biliyoruz.

• SnoW_ sen kimsin ki 'yazıklar olsun' diyebiliyorsun buradaki insanlara? sen mi lütfediyorsun hava olaylarını? bu nasıl terbiyesizlik. asıl sana yazıklar olsun. konu kapanmışken neden eşeliyorsun.

2 sayfa yukarida kendi bolgenden yazani gorusu ne olursa olsun diye savunurken adam yaziklar olsun dedi diye terbiyesizligi mi kaldi sen kimsinler mi kaldi?

• Samet bunlar yapılmışsa ne güzel ben doğru düzgün takip edemiyorum o başlığı. İstediklerimiz olmuşsa yönetime tabi ki teşekkür ederim.

Orada akıl vermeye çalışmıyorum yazmama rağmen öyle algılamışsınız bunda benim bir hatam yok öyle anlamak istemişsiniz demek ki.

Benim herhangi bir yere yağacak karla ilgili bir sorunum da yok niyet okumak doğru değil.

Bu başlıkta ve diğer başlıklarda kim sorun çıkarıyorsa uzaklaştırın o zaman. Ben veya bir başkası model konusuna girip sorunlu yorum yaparsa yetkisini alın.