­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• iran gidi┼čat k├Ât├╝ 40 bin vaka fark vardi farki kapad─▒ 2-3 gune siralama egrisinde yukselise geciyor

• Ben de bu bilim kurulu ├╝yelerine ayar oldum arkada┼č. Bir taneniz de ├ž─▒k─▒p bizim s├Âylediklerimiz kaale al─▒nm─▒yor. Ben bu i┼čte yokum demedi. Koca koca proflar ekrana ├ž─▒kma u─čruna susmay─▒ tercih ettiler. Vallahi helal olsun.

• Protestolar Avrupa ├╝lkelerinin b├╝y├╝k ├žo─čunlu─čuna s─▒├žrad─▒. Avrupa'da yak─▒nda vakalarda ciddi bir art─▒┼č s├Âz konusu olur.

• Protestolar Avrupa ├╝lkelerinin b├╝y├╝k ├žo─čunlu─čuna s─▒├žrad─▒. Avrupa'da yak─▒nda vakalarda ciddi bir art─▒┼č s├Âz konusu olur.

Fransa da g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla ciddi kalabal─▒k var protestolarda , 2. dalga ├žok fena vurabilir baz─▒ ├╝lkeleri

• Buradan ve daha ├Ânceki karantina protestolar─▒nda da g├Âr├╝yoruz ki baz─▒lar─▒m─▒z─▒n sand─▒─č─▒ gibi Avrupa ve Amerikan halklar─▒ da ├Âyle aman aman ├žok bilin├žli, ├žok medeni de─čillermi┼č. Oralarda da maskesiz dola┼čan ya da maske ├ženede gezen az─▒msanmayacak insan var. Protesto bu zamanda en olmayacak ┼čey.

• Fransa da g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla ciddi kalabal─▒k var protestolarda , 2. dalga ├žok fena vurabilir baz─▒ ├╝lkeleri

Fransa, ─░spanya, ─░talya, ─░ngiltere hepsi ├Âyle, ─░spanya'da bug├╝n ba┼člad─▒ protestolar

• Sonbaharda ├žok sa─člam vuracak gibi g├Âz├╝k├╝yor t├╝m d├╝nyay─▒. Bu durumda milyonlarca insan nas─▒l i├ž i├že protesto yapar sa─člam cesaret.

• ─░spanyol gribi ak─▒llara geliyor hemen nas─▒l virusun patlama yapt─▒─č─▒ ge├žmi┼čte bu protestolar d├╝nyan─▒n can─▒n─▒ ├žok yakacak..

• ─░spanyol gribi ak─▒llara geliyor hemen nas─▒l virusun patlama yapt─▒─č─▒ ge├žmi┼čte bu protestolar d├╝nyan─▒n can─▒n─▒ ├žok yakacak..

─░spanyol gribindeki dalgalanma benide tedirgin ediyor a├ž─▒k├žas─▒, in┼čallah ona benzemez sonbahar ay─▒.

• ─░spanyol gribi ak─▒llara geliyor hemen nas─▒l vir├╝s├╝n patlama yapt─▒─č─▒ ge├žmi┼čte bu protestolar d├╝nyan─▒n can─▒n─▒ ├žok yakacak..

D├╝nya ikiye ayr─▒l─▒r. Kuzey yar─▒m k├╝re ve g├╝ney yar─▒m k├╝re. Bizim bulundu─čumuz yar─▒m k├╝rede vakalar azal─▒rken, di─čer yar─▒m k├╝rede art─▒yor. Tam tersi de ge├žerliydi 1,2 ay ├Ânce. Bu vir├╝s yok olup gidecek. Ama insan psikolojisi ne zaman normale d├Âner bilemem.