­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Sinpagur takip edilmeli.2-3 g├╝nd├╝r say─▒lar─▒nda art─▒┼č var ├Ânlemleri azaltt─▒lar─▒ i├žin.

Bakal─▒m ├Ânlemler bizde ne zaman gev┼čeyecek

• ─░ngiltere'de bulunan 337 T├╝rk vatanda┼č─▒, yeni tip Koronavir├╝s ├Ânlemleri kapsam─▒nda u├žakla T├╝rkiye'ye getirildi.(SG)

• Site i├žerisinde dolanmak d─▒┼čar─▒ ├ž─▒kmak yasak kapsam─▒na giriyor mu? girmiyor mu?Site i├ži oldu─čundan d─▒┼čar─▒ ├ž─▒kmak yasak olmuyormu┼č diyorlar do─čru mu?Arkada┼č bilen varsa cevaplayabilir mi?

• Site i├žerisinde dolanmak d─▒┼čar─▒ ├ž─▒kmak yasak kapsam─▒na giriyor mu? girmiyor mu?Site i├ži oldu─čundan d─▒┼čar─▒ ├ž─▒kmak yasak olmuyormu┼č diyorlar do─čru mu?Arkada┼č bilen varsa cevaplayabilir mi?

giriyor bu haftasonu siteye ├ž─▒kanlar─▒ polisin evinize gidin uyar─▒s─▒nda bulundu─čuna ┼čahit oldum

• almanyadan vatanda┼člar─▒m─▒z─▒ getiren u├žak ┼ču s─▒ralarda ordu/giresun havaalan─▒na indi u├žakta bulunanlar─▒n otob├╝slerle giresunda karantinaya al─▒naca─č─▒ belirtildi

• Hadi marketleri anlad─▒m hadi eczaneyide anlad─▒m maske i├žin ama kasaplarda kuyruk olaca─č─▒ hi├ž akl─▒ma gelmezdi. Bug├╝n al─▒nacaklar i├žin u─črad─▒m kafadan 20dk d─▒sarda s─▒rada bekledim. Millet 300-500'er tllik et/tavuk vesair al─▒yor ramazan i├žin olsa gerek sanki k─▒tl─▒k var ├╝lkede. Yar─▒n ve ├Âb├╝r g├╝n dahada kuyruk olacakt─▒r diye tahmin ediyorum.

• Hi├ž bir ┼čekilde maske i├žin ba┼čvuru yapmad─▒k. Bug├╝n e┼čime mesaj ile kod geldi. Gelmi┼čken git al dedim ama nafile ,yok demi┼č gitti─či eczaneler.

┼×u i┼či do─čru d├╝r├╝st yapmak ├žok zor olmamal─▒ !!!

• Negatif olmaz may─▒s kontratlar─▒ 21 22 dolardan. S─▒k─▒nt─▒ olan arz fazla ucuzdan al─▒p stok yapmak isteyenlerin koyacak yeri yok. Ellerindeki kontratlar─▒ satma derdindeler.Trump─▒n a├žma derdi de o y├╝zden. Petrol lobisi deste─čini kaybederse ba┼čkanl─▒k hayal olur.Bize olan direk etkisi olmaz. OPEC ve OPEC art─▒ ├╝zerinden al─▒yoruz ama onlarda da d├╝┼čme s├╝recinde.

┼×uan %200 g├╝n i├ži de─čer kayb─▒ ile -18 :)

Dipnot:-36 g├Ârd├╝ en az ordan geri d├Ând├╝ -18 e :)

• ─░l├želerde dahil maskeler eczanelere sabahdan s─▒n─▒rl─▒ say─▒da b─▒rak─▒l─▒yor.G├╝n i├žinde u─čramak yerine sabah erken saatde giderseniz rahat├ža tedarik edebilirsiniz.

• ─░l├želerde dahil maskeler eczanelere sabahdan s─▒n─▒rl─▒ say─▒da b─▒rak─▒l─▒yor.G├╝n i├žinde u─čramak yerine sabah erken saatde giderseniz rahat├ža tedarik edebilirsiniz.

kesinlikle sabah rahat buldum kom┼čumuz ├Â─čleden sonra gitti─činde bulamam─▒┼č erken gitmekte fayda var

Yasak san─▒r─▒m ├ž├╝nk├╝ oturdu─čum sitede g├╝venlik g├Ârevlisi g├Ârd├╝─č├╝ herkesi i├žeri sokuyor

• Bah├želi evi olanlar i├žin de bah├žeye ├ž─▒kmak yasak de─čildir herhalde. Ger├ži, ilk yasakta day─▒m kap─▒n─▒n ├Ân├╝ne sigara i├žmek i├žin ├ž─▒kt─▒─č─▒nda polis i├žeri girelim diye uyarm─▒┼č. Ki evin ├Ân taraf─▒nda da bah├ženin uzant─▒s─▒ var olduk├ža geni┼č bir alan olarak.

• Mahvettin bizi be korona haziran ay─▒nda tez savunmam─▒ yapacakt─▒m ailem ve akrabalar─▒m izlemeye gelecekti pasta, b├Ârek, sohbet ve m├╝kemmel bir an─▒ olarak kalacakt─▒ akl─▒mda ├Âlene kadar :31582 ┼×imdi internet ├╝zerinden g├Âr├╝nt├╝l├╝ bir ┼čekilde yap─▒lmas─▒ kararla┼čt─▒r─▒ld─▒. Aylard─▒r u─čra┼čt─▒─č─▒m tezi 30 dakikal─▒k bir g├Âr├╝nt├╝l├╝ konu┼čma ile bitirmi┼č olaca─č─▒m ne anlam─▒ kald─▒ ki?

Liseden mezuniyet yap─▒lmadan ayr─▒lacam yaz─▒n ehliyet kursuna yaz─▒l─▒p spora ba┼člayacakt─▒m yeniden yks bitince yaz─▒n yapacaklar─▒m da yalan oldu yks de yanan biz olduk bu hikayede

D├╝┼čen bir ├ž─▒─čda hi├žbir kar tanesi kendisini olup bitenden sorumlu tutmaz