­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• 2 Nisana g├Âre ├žok iyi durumda de─čiliz iyile┼čenler olacakt─▒r zaten ├Ânemli olan vaka say─▒s─▒n─▒n ├žok artmamas─▒

Resim

Ben iyi durumday─▒z demedim mevcut durumu yorumlad─▒m yanl─▒┼č anla┼č─▒lma olmas─▒n biz hala oran olarak ├žok fazla vaka a├ž─▒kl─▒yoruz ve bunu art─▒k yava┼člatmam─▒z l├óz─▒m bu h─▒z iyi de─čil

• Ayr─▒ca insan─▒z hayat devam ediyor. Benim annem rahats─▒zland─▒ ameliyat olacak. Kendisi Kocaeli de ya┼č─▒ ileri ya┼čta de─čil.Kronik rahats─▒zl─▒─č─▒ yok. Kalk─▒p yan─▒na gidece─čim. Herkesin bir hayat─▒ var ve ├Âyle veya b├Âyle devam etmek zorunda..

• Fransa 1053 ├Âl├╝m bildirdi son ├╝├ž g├╝n├╝n en d├╝┼č├╝k rakam─▒ olmas─▒na kar┼č─▒n halen ├žok y├╝ksek umar─▒m d├╝┼č├╝┼č├╝ s├╝rd├╝r├╝r

D├╝┼čen bir ├ž─▒─čda hi├žbir kar tanesi kendisini olup bitenden sorumlu tutmaz

• Ayr─▒ca insan─▒z hayat devam ediyor. Benim annem rahats─▒zland─▒ ameliyat olacak. Kendisi Kocaeli de ya┼č─▒ ileri ya┼čta de─čil.Kronik rahats─▒zl─▒─č─▒ yok. Kalk─▒p yan─▒na gidece─čim. Herkesin bir hayat─▒ var ve ├Âyle veya b├Âyle devam etmek zorunda..

ALLAH annenize ┼čafi ismiyle ┼čifa versin in┼čallah. (Amin).

Ge├žmi┼č olsun dostum Annen umar─▒m sa─čl─▒─č─▒na kavu┼čur ama konuyla alakas─▒ nedir anlayamad─▒m ama maalesef ki bu d├Ânemde hayat devam etse de ciddi tedbirler alarak devam ettirmek zorunday─▒z

Ge├žmi┼č Olsun.Hayat Bir┼čekilde Devam Ediyor

• Ge├žmi┼č olsun dostum Annen umar─▒m sa─čl─▒─č─▒na kavu┼čur ama konuyla alakas─▒ nedir anlayamad─▒m

Yani hayat devam ediyor. Tabiki g├Ân├╝l ister 15 g├╝nde bitecek se her┼čey dursun ama ├Âyle bir┼čey yok. Durmuyor zaman. Durmuyor hayat. Yar─▒n kendimizle alakal─▒ ne olacak bilmiyoruz. Bunu anlatmaya ├žal─▒┼č─▒yorum. Tabiki dikkat edece─čiz. Bu sorumlulu─čumuz. Ke┼čke herkes sorumlulu─čunun bilincinde olsa...

• Yani hayat devam ediyor. Tabiki g├Ân├╝l ister 15 g├╝nde bitecek se her┼čey dursun ama ├Âyle bir┼čey yok. Durmuyor zaman. Durmuyor hayat. Yar─▒n kendimizle alakal─▒ ne olacak bilmiyoruz. Bunu anlatmaya ├žal─▒┼č─▒yorum. Tabiki dikkat edece─čiz. Bu sorumlulu─čumuz. Ke┼čke herkes sorumlulu─čunun bilincinde olsa...

┼×imdi anlad─▒m maalesef ├žo─ču ki┼či sorumlulu─čunun fark─▒nda de─čil bu sorumsuz ki┼čilere de tek ├žare soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ ama bununda olaca─č─▒ net de─čil bilinmezlik, tedirginlik i├žinde bir d├Ânem ya┼č─▒yoruz. tekrardan ge├žmi┼č olsun

• Bu ─░talya n─▒n vs. g├╝n g├╝n yapt─▒─č─▒ test ile a├ž─▒klad─▒ vaka say─▒lar─▒n─▒ bulabilece─čimiz bir yer var m─▒?

https://ourworldindata.org/graÔÇŽ-total-tests-for-covid-19 ( Add a country basarak sadece italya ve t├╝rkiyeyi se├žebilirsin)

Vaka say─▒lar─▒ i├žin

https://ourworldindata.org/grapher/total-cases-covid-19 (yine ayn─▒ ┼čekilde ├╝lke ekleyip ├ž─▒kartabilirsin.)

• Fransa 3 g├╝nd├╝r 1000'in ├╝zerinde vefat bildiriyor ve bunlar─▒n ├žo─ču huzurevlerinde ├Âlen ya┼čl─▒lar buray─▒ anlad─▒m ancak ┼čunu anlamad─▒m, bu ├Âlenler bug├╝n ├Âlenler mi yoksa Fransa ├Ânceden bildirmiyordu da ┼čimdi birikmi┼č ┼čekilde mi bildiriyor?

• ─░stanbul

6 Nisan Pazartesi'den itibaren;

Metro seferleri sadece 21.00ÔÇÖe kadar yap─▒lacakt─▒r.

Moda, ─░stiklal Caddesi tramvaylar─▒ ile Kabata┼č-Taksim Fin├╝k├╝ler hatt─▒ seferleri durdurulacakt─▒r.

Metro istasyonlar─▒nda acil ayd─▒nlatma sistemine ge├žilecektir.

• https://ourworldindata.org/graÔÇŽ-total-tests-for-covid-19 ( Add a country basarak sadece italya ve t├╝rkiyeyi se├žebilirsin)

Vaka say─▒lar─▒ i├žin

https://ourworldindata.org/grapher/total-cases-covid-19 (yine ayn─▒ ┼čekilde ├╝lke ekleyip ├ž─▒kartabilirsin.)

Bunu ar─▒yordum te┼čekk├╝r ederim :thumbup: