­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Mc Donalds ─░ngiltere ve ─░rlandadaki ┼čubelerini bug├╝nden itibaren kapat─▒yor...

• Soka─ča ├ž─▒kma karar─▒ zor karar olsada kesinlikle ├ž─▒kmas─▒ gerek ├ž├╝nk├╝ bu ┼čekilde giderse daha b├╝y├╝k ham manevi hem maddi kay─▒plar ya┼čanacakt─▒r.

• Fransa Sa─čl─▒k Bakan─▒ Olivier Veran, Koronavir├╝se (Covid-19) yakalanan 68 ya┼č─▒ndaki bir doktorun hayat─▒n─▒ kaybetti─čini a├ž─▒klad─▒.

• Soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ sonuca ba─čl─▒ karar olmamal─▒d─▒r.Gidi┼čat g├Âz├╝k├╝yor ne olaca─č─▒ belli 1 hafta eve kapanmak zor de─čil ├╝lke ekonomisi ne bizi ne sizi ne i┼č├žiyi kimse d├╝┼č├╝nm├╝yor zaten hala faturalar ile ilgili bile karar al─▒nmam─▒┼čken benim hayat─▒m neden riskte olsun ? Bir ├Â─čretmen olarak bu karar─▒n verilmesini istiyorum ben 10 g├╝nd├╝r evdeyim ama mecburen i┼če gidip gelenler var hala..

Camilerden hoca

Zab─▒ta polis soka─ča zaruri olmad─▒k├ža ├ž─▒kmay─▒n diyip i┼če gitmek zorunda olan ki┼či kime neye ├žal─▒┼č─▒yor bunun cevab─▒n─▒ vermeliler ??

• B─▒kt─▒m art─▒k ┼ču "soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ gelmelidir". "ohal ilan edilmelidir" mesajlar─▒ndan. Y├╝zlerce b├Âyle mesaj var. Yeter art─▒k ya. Bilgi verecekseniz verin arkada┼č─▒m. Tamam do─čru s├Âyl├╝yorsunuz ama Bildirim konusu buras─▒.

• 9GSpRR.jpg">

Bu primci ┼čahsiyetlere inanmay─▒n. Ne belgesini ele ge├žirmi┼člerde anlam─▒┼člar? A┼č─▒n─▒n 1 seneden ├Ânce ├ž─▒kmas─▒ ├žok ├žok ├žok d├╝┼č├╝k ihtimal. Antikor bulunacak v├╝cuda enjekte edilecek hastan─▒n v├╝cudunda 3 ay 6 ay 12 ay 24 ay ne kadar kal─▒c─▒l─▒─č─▒ var? Etkisi ne? Bir s├╝r├╝ testi, deneyi olacak. Bir anda hadi diyip 2 ayda a┼č─▒ ├ž─▒karmak m├╝mk├╝n de─čil.

• A┼č─▒'dan ├žok ila├ž ├ž─▒kmas─▒n─▒ bekleyin. ┼×u a┼čamada daha erken ├ž─▒kacak ┼čey ila├ž. A┼č─▒ 1 seneden ├Ânce ├ž─▒kmaz. ├ç─▒karsa da etkisi d├╝┼č├╝k olacakt─▒r. ├ç├╝nk├╝ a┼č─▒ i├žin ├žok kriter var. V├╝cuda enjekte edilecek vir├╝s mekanizmas─▒ insan v├╝cuduna ka├ž ayl─▒k bir ba─č─▒┼č─▒kl─▒k sa─člayacak bilinmiyor. Ne kadar etkisi olacak bilinmiyor. Kal─▒c─▒l─▒─č─▒ bilinmiyor. Bir s├╝r├╝ testten ge├žecek. A┼č─▒ haberlerine bu aralar inanmay─▒n. Her g├╝n 1 haber kanal─▒ a┼č─▒ bulundu yaz─▒yor.

• ├çin'den temin edilen ve 15 dakikada vir├╝s tespiti yapan kitler sabah itibariyle T├╝rkiye'ye ula┼čt─▒.

Toplamda 2 milyon kit T├╝rkiye'ye getirilecek. G├╝zel haber. Parti parti getiriliyormu┼č.

• Galatasaray 2. Ba┼čkan─▒ Abdurrahim Albayrak ile e┼činde koronavir├╝s tespit edilmi┼č. Karantinaya al─▒nm─▒┼člar ve tedavileri s├╝r├╝yor. Ayr─▒ca bir ka├ž gs y├Âneticisi de pozitif ├ž─▒km─▒┼č. Fatih Terim de test yapt─▒rm─▒┼č san─▒rsam onun negatif ├ž─▒km─▒┼č bir sonu├ž g├Âremedim. ┼×ayet Be┼čikta┼č ma├ž─▒nda ortaya ├ž─▒kt─▒ysa Be┼čikta┼č'l─▒ y├Âneticilerde de olabilir. TFF, TBF ligleri ertelemeyerek b├╝y├╝k bir hata yapt─▒. Umar─▒m Abdurrahim Albayrak toparlar. Kendisi ┼čeker, tansiyon,kalp hastas─▒ ve 65 ya┼č─▒nda.

• A┼č─▒n─▒n ├ž─▒kmas─▒ 1 seneyi bulur diyorsunuz. Ya a┼č─▒ 1 sene ├Ânce ├ž─▒kt─▒ysa. Bunlar hep planl─▒ yap─▒lm─▒┼č ┼čeyler. D├╝nya n├╝fusunu azaltmak ├Âzellikle ya┼čl─▒ n├╝fusu.