­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Corona vir├╝s├╝ tedavisinde hangi ila├žlar kullan─▒l─▒yor? ─░yile┼čme oran─▒ ka├ž? Bu bilgilere ula┼č─▒ld─▒ m─▒? Tedavi oran─▒n─▒ merak ediyorum. THY ile 2. Defa u├žan bir yolcuda vir├╝s ├ž─▒kt─▒. Bence ├╝lkemizde var. Ama insanlar farketmiyor olabilir. Ya┼čl─▒ n├╝fusa ge├žerse o zaman daha net anla┼č─▒l─▒r gibime geliyor.

• Fransada bir g├╝nde 72 vaka g├Âr├╝ld├╝ ayriyeten amerikada 11 Hollandada 9 ├Âl├╝m ger├žekle┼čti sanki mortalite art─▒yor gibi bir yerde okudum vir├╝s mutasyon ge├žirirek iki farkl─▒ yeni tip olu┼čmu┼č bunlardan biri daha ├Âl├╝mc├╝lm├╝┼č

D├╝┼čen bir ├ž─▒─čda hi├žbir kar tanesi kendisini olup bitenden sorumlu tutmaz

• Fransada bir g├╝nde 72 vaka g├Âr├╝ld├╝ ayriyeten amerikada 11 Hollandada 9 ├Âl├╝m ger├žekle┼čti sanki mortalite art─▒yor gibi bir yerde okudum vir├╝s mutasyon ge├žirirek iki farkl─▒ yeni tip olu┼čmu┼č bunlardan biri daha ├Âl├╝mc├╝lm├╝┼č

Onaylanm─▒┼č herhangi bir mutasyon yok.

L├╝tfen onayl─▒ veriler ├╝zerinden konu┼čal─▒m.

Kapanan vakalarda durum bu

Ye┼čil:─░yile┼čme oran─▒

Turuncu: ├ľl├╝m oran─▒

Ekran Al─▒nt─▒s─▒.PNG

• ─░stanbul dan Singapur a giden u├žakta koronavirus tespit edilmi┼č <X edit.daha ├Ânce yaz─▒lm─▒┼č gormedim...

• Bu ak┼čam oynanacak Maccabi Tel Aviv- Anadolu Efes ma├ž─▒ s├Âylentilere g├Âre vir├╝s tehdidi nedeniyle seyircisiz oynanacak.

─░ddialar as─▒ls─▒z ├ž─▒kt─▒ ma├ž seyircili oynan─▒yor.