🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Faka bu artış büyül ihtimalle devam etmeyecek. Genellikle logaritmik eğri şeklinde gözleniyor.

• Faka bu artış büyül ihtimalle devam etmeyecek. Genellikle logaritmik eğri şeklinde gözleniyor.

Valla iyimser olmayı o kadar çok isterdim ki

Yoksul ve cahil kitleler ve yönetimleri logaritma falan dinlemiyor

İran devletinin yaptıklarını görünce bakalım daha neler olacak diyor insan

Bunun Afganistan Suriye Pakistan ve Irak ayağı daha var ki , insan hayatı hiçbir önem taşımıyor o coğrafyaların çoğunda

Çok dikkatli olmalı herkes

Özellikle yurtdışı uçuşları olanlar , hatta havalimanına giriş çıkış yapanlar aşırı dikkatli olmalı

Gerçi bizim metrobüslerin de birleşmiş milletlerden pek farkı yok özellikle Avrupa yakasında

• 20.00 itibariyle uçuşlar bitecekti hani? Normal sefer sayısını bilmiyorum ama sanki ek sefer yapılıyor gibi. Güvenmeyelim mi yani yetkililere?

• bu irka gore bulasma olayi konusuluyor, normalde sacma bir komple teorisi gibi gelmisti ama virusun tutundugu protein mi enzim mi neyse daha cok asya genetik yapisinda bulunuyormus.

• bu irka gore bulasma olayi konusuluyor, normalde sacma bir komple teorisi gibi gelmisti ama virusun tutundugu protein mi enzim mi neyse daha cok asya genetik yapisinda bulunuyormus.

İtalyada da çok vaka var hocam İran da keza

• Çocuklarda değil de yaşlılarda risk var gibi.

0-10 yaş arasına bakmak lazım.Ama evet yaşlıların bünyeleri zayıf normal.Gripten dolayı ölen insanlar var.Günde 250.000 insan ölüyor.Bu virüslede oluyor kanserlerde kalp krizi ya da trafik kazası vs. vs.

• 16 yaşındayım Sporcuyum vucüdum fit beslenmeme de dikkat ederim Allah'a şükür 4 senedir hastaneyede uğradığım yok zaten çok tehlikeli sonuçlar doğuracağını da zannetmem ekonomiyi etkiler ve virüsün kötü bağışıklı insanları nasıl etkileyeceği maalesef belli zaten ülkemize sıçramasının ihtimali fazla... Beslenmeye çok dikkat edelim bakın ( 4 senedir hastaneye gittiğim yok o doğal peynirler vb şeyler sayesinde... Sabredelim😉)

• 16 yaşındayım Sporcuyum vucüdum fit beslenmeme de dikkat ederim Allah'a şükür 4 senedir hastaneyede uğradığım yok zaten çok tehlikeli sonuçlar doğuracağını da zannetmem ekonomiyi etkiler ve virüsün kötü bağışıklı insanları nasıl etkileyeceği maalesef belli zaten ülkemize sıçramasının ihtimali fazla... Beslenmeye çok dikkat edelim bakın ( 4 senedir hastaneye gittiğim yok o doğal peynirler vb şeyler sayesinde... Sabredelim😉)

Ecel geldikten sonra hiç bişey fayda etmez. Sen de olmazsa ailede risk olur