­čÜĹ Coronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu // #EvdeKal

• YORUMSUZ!

SivasÔÇÖta yeni tip Koronavir├╝s (Covid-19) tedbirleri kapsam─▒nda evinden ├ž─▒kamayan 65 ya┼č ├╝st├╝ vatanda┼č, 112ÔÇÖyi arayarak maden suyu istedi.

"Ba┼čka su i├žemiyoruz."

• Asker u─čurlama t├Ârenleri yapmay─▒n diye bo┼čuna uyarmad─▒k...

• Asker u─čurlama t├Ârenleri yapmay─▒n diye bo┼čuna uyarmad─▒k...

E─čer pozitif ├ž─▒karsa ├žok k├Ât├╝ olur b├╝t├╝n k─▒┼člalar─▒ kontrol etmek baya zaman al─▒r

• ┼×ahsi fikrim irana mollalara dikkat etmek gerekiyor 2 3 g├╝nd├╝r ayn─▒ bantta veri a├ž─▒kl─▒yorlar b├╝y├╝k ihtimalle gizliyorlar yay─▒l─▒m konusunda baya tehlikeli durum

• Ben yak─▒n─▒ndaki bir hastanede ├žok hasta oldu─čunu biliyorum 30-40 ya┼č aras─▒ epey hasta oldu─čunu da . Susuyorum

Bende ├Âyle ├ževremde ki ├╝├ž ├Ânemli hastane de toplam 21 vaka oldu─čunu biliyorum ancak hastane isimlerini payla┼čmak istemiyorum.Devletin gizli tuttu─ču ┼čeyleri bizler de muhafaza eylemeliyiz.

Bir g├Ân├╝ll├╝n├╝n y├╝re─činden daha g├╝├žl├╝ bir y├╝rek yoktur.

• Bunlara resmi a├ž─▒klamal─▒ kaynak laz─▒m. Yoksa bu teyitsiz.

Neyin resmi a├ž─▒klamas─▒ :). Adam Aral─▒k ay─▒n─▒n 13 ├╝nde payla┼čm─▒┼č bu videoyu. Dedi─či ┼čeyler ├ž─▒k─▒yor mu videoyu izleyin ona g├Âre yorum yap─▒n.

• ─░stanbul Anadolu ba┼čsavc─▒l─▒─č─▒ a├ž─▒klamas─▒na g├Âre bir katipte pozitif sonu├ž ├ž─▒km─▒┼č ve bu ki┼čiye hem┼čire e┼činden bula┼čm─▒┼č malesef sa─čl─▒k personeli ├žok ├Ânemli bu s├╝re├žte bunun d─▒┼č─▒nda art─▒k yurt i├ži vakalar ├Ânlem almak i├žin d├╝n dedi─čim gibi gizli ta┼č─▒y─▒c─▒lar─▒ bulmam─▒z laz─▒m. Bunun yoluda test yapmak semptom olmasada

• Polisimiz, Jandarma'm─▒z,

T├╝m T├╝rkiyeÔÇÖde vatanda┼č─▒m─▒z─▒ zorunlu olmad─▒k├ža evlerinden ├ž─▒kmamalar─▒ konusunda sesli ara├žlarla uyar─▒yor, bilgilendiriyor.

Bu kadar insan─▒n hala d─▒┼čar─▒da olmas─▒ ak─▒l al─▒r gibi de─čil!