Teşekkürler HavaForum Severler

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Maşallah. Bu artış dahada olacak hiçbir zaman durmayacaktır. Havaforum bir forumdan fazlasıdır. Arayacağın her şey burada. Aile ortamı, bilginin hası, zaman geçirmek her şey dört dörtlük. Yönetim ekibini ve forumdaşları kutlarım :):gun_bandana:👏👏👏

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Bu forumu kurup biz hava delilerini bir araya getirdiğiniz için kendi adıma teşekkür ederim. Buraya katıldıktan sonra teknik anlamda da çok şey öğrendim ki üşengeçlikten dolayı hala kapsamlı olarak okuyamadığım birçok bilgilendirici konu bulunuyor forum içerisinde.

• Burada kullanılan güzel bir niteleme var. Mesela genel segmesinde günaydın mesajı verilirken "günaydın HF ailesi" deniyor.

Evet, bizler bir amacı olan ve amacın peşinde gönül birliği sağlamış bir aileyiz.

Ne mutlu bizlere, ne mutlu HF ailesine.

• Balondur o sayı balon. Yeme bizi yönetim. :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Herkese selamlar.:)

Eskisi kadar burada olamasamda 8 yıl önce katıldığım bu forumun bu denli büyümesi gerçekten takdire şayan.

Dahada iyileri olacaktır inşallah.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• Bize en başından beri inanan ve bizi her sene destekleyen ve bu desteği üstüne katarak devam ettiren siz değerli üyelerimize ve misafirlerimize çok teşekkür ederiz.2019 yılının tamamında sitemizi ziyaret eden 20 milyon 397 bin kişiye çok teşekkür ederiz.Sizler için bu sevdanın takip edildiği bu siteyi kurduk,sizler sayesinde geliştik ve yine sizler sayesinde ilerleyeme devam edeceğiz.

5fd09537e407887b65cabeb1.png

rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123 :thumbup::thumbup: