Teşekkürler HavaForum Severler

 • 2012 de geldiğim ve 4 senedir moderatörlüğünü yaptığım forumumuzun her geçen gün giderek büyüdüğünü görmek mutluluk verici. Biz hep şunu söyledik kimseye bakmıyoruz sadece önümüze bakıp işimizi iyi yapmaya çalışıyoruz.Hatalarımız elbette oluyor olacakta ancak değerli üyelerimizin ve takipçilerimizin herşeyin farkında oldukları aşikar.. Emin olun ki birbirini tanıyan iyi bir yönetim ekibi var ve bu ekibin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.


  Durmak yok yolumuza devam, dahada büyüyeceğiz, biz Türkiyenin ilk meteorolojik forumuyuz,ilk olmak hem güzeldir hemde zor, bu güzellikleri beraber yaşayıp zorlukları siz değerli takipçilerimizle alt edeceğiz..


  iyi forumlar

 • Biz size teşekkür ederiz gece gündüz demeden burada bıkmadan usanmadan hizmet veriyorsunuz bu kolay bir şey değil.Forumda 2.yilim ama sanki 10 yıldır burdaymisim gibi hissettiriyor HF

  Allah başarılarınızın devamını nasip etsin.

  Şampiyon takım tutmadık,tuttuğumuz takımı şampiyon yaptık.🐊🐊🐊

 • Bu forumun bir üyesi sizlerle onur ve gurur duyuyorum. İyi günde kötü günde ömrüm yettiğince bu forumda her daim bulunmaya gayret göstereceğim. Hepinize sevgiler saygılar kardaşlar. Başarılarınızın devamını dilerim. :)

 • 5-6 senedir takip ederim ve günlük dozumu almadan uyumam o derece aile gibi bağlıyım, başta moderatör ve tahminci hocalarımız olmak üzere yapımda emeği geçen herkese teşekkürler hepimiz aileyiz bundan 10 yıl 20 yıl geçse bile HavaForum her zaman dimdik ayakta duracak nice sistemler inecek ülkemize Allahın izniyle herkese hayırlı geceler.

 • Asıl biz teşekkür ederiz böyle bir siteyi kurduğunuz için. Yeniklerle, düzenle ve işleri haklıyla yaparak devamlılığı sağlıyorsunuz. Emeği geçen herkese teşekkürler. Daha nice başarılar elde etmek dileğiyle...:)