İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hayırlı akşamlar. ALLAH c.c nederse o bir anda herşey değişir. Kul ne isterse ALLAH c.c ister .Ben modele azora filan bakmam. Vatanımız için en hayırlısını versin. Inşallah yaradan. Herkez bi caba sarfediyor burda. Inşallah hayırlısıyla bizede nasip eder yaradan. O büyük ki yüce biz kul olarak gönülden isteyelim yeter. Sadece biz kar yasın diye degil .Bütün varlığın ihtiyacı var. Bütün hocalara ve grup üyelerine hayırlı akşamlar selamlar olsun inşallah..

• Hayırlı akşamlar. ALLAH c.c nederse o bir anda herşey değişir. Kul ne isterse ALLAH c.c ister .Ben modele azora filan bakmam. Vatanımız için en hayırlısını versin. Inşallah yaradan. Herkez bi caba sarfediyor burda. Inşallah hayırlısıyla bizede nasip eder yaradan. O büyük ki yüce biz kul olarak gönülden isteyelim yeter. Sadece biz kar yasın diye degil .Bütün varlığın ihtiyacı var. Bütün hocalara ve grup üyelerine hayırlı akşamlar selamlar olsun inşallah..

İnşaallah Allah’ın izniyle kar yağacaktır kardeşim

• Umutsuz gözükmesi beni de bitirdi. Sanırım Azlağ'ı kaybettik. :(

Evet umudu onunla sagliyorduk valla semih hoca bile bunu dedi yani bu kisa dair beklediğimiz sey azlag idi onu da semih hoca bitirdiğine göre kis bitmiştir bence

• Evet umudu onunla sagliyorduk valla semih hoca bile bunu dedi yani bu kisa dair beklediğimiz sey azlag idi onu da semih hoca bitirdiğine göre kis bitmiştir bence

O kadar da değil daha Şubat var. Çok şey değişebilir ama gidişat iyi değil sadece.

• Kıyılar adına tarihin (karsızlık bakımından) en berbat kışı mı olacak, yoksa o gol gelecek mi. Göreceğiz. Her kış kıyılarda oturdum. seyirlik ve dakikalık da olsa kar gördüm. Ama bu sene göremezsem hayretler içinde kalırım. Yok artık kışı koyarım ismini bu sezonun.

• 3 koca sene oldu kıyıların adam akıllı kar görmediği, bu işten iyice sıkılmaya başladım, bu düzen ne zaman bozulacak merak ediyorum..

İşin kötüsü kar yağmadığı için grip virüsü şuanda azdı, herkes hasta ve maalesef grip ağırlıklı olarak domuz gribi..

Siz siz olun iyi korunun gerçekten bağışıklığı kuvvetli olanlar bile bir süre sonra o kadar fazla hasta insanla muhattap olunca mikrobu alıyor..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN