HF 2019/20 Kış Ligi Yarışması 3 (21.12.2019) Genel Yorumlama


 • Arkadaşlar 3.yarışma itibari ile bonus puanlarda düzenlemeye gidilmiş olup yeni konu içeriğinden öğrenebilirsiniz.Ayrıca yarışma konusuna sadece tahmin yazmaya lütfen özen gösterelim.Herkese teşekkür eder başarılı bir hafta dilerim.Tahmin gözükmemesi ile ilgili görüşlerinizi konu içerisine bekliyorum arkadaşlar.İlk 2 hafta kritiği yapalım bakalım.

 • Samet

  Approved the thread.
 • bence gelen gideni aratır..ben ısınamadım bu yeniliğe..yanı tahmınlerımız görünse ne olacakkı..maksat muhabbet öncelikle..eglenıp zaman gecırıyoruz..ben sevemedım..kusuruma bakmayın..kendı fikrim sonuçta

 • Hiç denk getiremeyeceğim galiba Karabük-Kastamonu arası elim gitti ve geldi. Bonus düzenlemeleri güzel olmuş. Tahminlerin gizliliği gerekliydi ancak düzenleme olarak uymadı sanki ayrılan konular falan bir sönük kaldı yarışma benim hissettiğim bu.

  Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

 • Bu sene henüz yarışmaya katılmasam da bence bu tahminlerin gizli kalması olayı çok iyi olmuş.Kimse kimsenin hakkına giremiyor böylelikle bu sene gerçekten kim ak kim kara görmemize yardımcı oluyor bu yeni düzende ki yarışma.

 • Ben tahminlerimizi görememekten çok memnunum. Lütfen değişmesin.


  Yarışma sönük kalmadı aslında, iki haftadır kötü istasyonlara denk geldik. Forum olarak lige iyi başlayamadık, bu sebeple biraz sönük gibi geldi yarışma konusu.

  Benim küçük bir önerim var. Puan durumu buradan değil de yarışma konusundan paylaşılırsa iyi olacak gibi. Bazen puan durumu bölge tahminlerinin arasında kaybolup gidiyor.

 • yani bir önceki gibi heyecan verici olmuyor..ya da bana oyle geliyor...katılım daha az olma ıhtımalı var bu durumda..

  Öteki şekilde yoldan geçen adam puan tablosuna bakıp kim yüksek puandaysa onun tahminine yakın tahminler yapıyordu hocam.Geçen sezonlar çok fazla denk geldik yönetimce bu duruma.Daha fazla sessiz kalamadık kul hakkına girilmesine.

 • valla benim hoşuma gitti. Gayet iyi uygulama, hemde cuma günleri başka bir heyecan oluyor kim ne yazmış takip vs aynı zaten, adilane bir yöntem ki baksanıza puan alan üye sayısı ne kadar az, herkes şunu kabul edebilir, taklit olmasada yazılanlardan etkilenerek kendi tahminini yazan bir sürü insan vardı, şimdi herkes kendisi tahminini yapıyor, devam..

 • Bence konunun sönük kalması tamamiyle başarısız tahminlerle birlikte gelişen bir durum. Misal Çanakkale 13.5 civarında gezindi hep, neyi takip edeceğiz ki??? Veya gündüz direk 19'u aştı, bi manası kalmıyor. Başarılı tahminler çoğalınca konularda canlanacaktır.


  Yeni sistem harika olmuş, yönetime teşekkürler.

  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change... • Bu şekliyle gayet güzel bence de. İnce hesaplar yapılamıyor bu şekilde.

  Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler. hava-kars323uzays3271653126

 • bence gelen gideni aratır..ben ısınamadım bu yeniliğe..yanı tahmınlerımız görünse ne olacakkı..maksat muhabbet öncelikle..eglenıp zaman gecırıyoruz..ben sevemedım..kusuruma bakmayın..kendı fikrim sonuçta

  O konu için size çok şey söyleyebilirim hocam böyle olması gerekiyordu oldu bence güzel de oldu.Sönük kalma meselesi ise kötü istasyonlar alakalı ve yapılan diğer yarışmalarla da alakalı.Şimdi onlar bitince herkes buraya yönelecek istasyonda heyecanlı olursa daha güzel olacak.

  Samet Hocam yarışmadaki bonusa ait tarihler hatalı olmuş

  Düzelttim teşekkürler.