Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 5000 tl her ay kira verilecegine,kredi ile bilmem ne ile ev sahibi olmak cok daha mantikli...bankalar ev fiyatinin yuzde 100 une kadar bile kredi verebiliyor.

• 5000 tl her ay kira verilecegine,kredi ile bilmem ne ile ev sahibi olmak cok daha mantikli...bankalar ev fiyatinin yuzde 100 une kadar bile kredi verebiliyor.

Parası olan kişi hocam şu an o paraya ev almaz. O parayı faize yatırsa hem geçimini sağlar hem de ev kirasını öder. Hem de birikim yapar :)

• Sakarya Serdivan. Öğrenci popülasyonunun en yoğun olduğu ilçe. Yaklaşık 10 yıldır emlak işi yapan arkadaşımın yanına uğradım çay içmeye. 1+1 daireyi 3 bin liraya kiraya verdim dedi. Ne diyon oğlum sen ciddi misin dedim. Vallahi ev sahipleri kafayı yemiş. Öğrenci perişan. Ev bulan daire bulan fiyatına bakmıyor kiralıyor. İş nereye varacak bakalım.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Bursada kayıt dondurmaya gelen çok öğrenci var daha bugün 3-4 üne şahit oldum manasbalasy

Abi ne yapsın çocuklar. Çoğunun babası işçi memur çiftçi... Hele anadolunun köyünden kasabasından gelmişse Allah yardımcısı olsun. Devlet acil el atması lazım. Yoksa cemaat örgüt ne var ne yok akbaba gibi çökecek çocuklara

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Çoğu öğrencinin babası serbest meslek işçisi ,günlük yevmiye usulüne göre çalışıyorlar ,İnşaat işçileri vs gibi meslekler

Bunların dşınıda kalanlar ise asgari ücret ile çalışanlar aile babaları

Memur aileler gene iyi durumda , aylık ücretleri sabit, sosyal hakları güvence altında yukarıda meslek gruplarına kıyasla

Allah gerçekten yardımcıları olsun öğrenci kardeşlerimiz ve değerli ailelerine

Kira veya yurt ücreti dışında gıda ve sosyal aktivite içinde ayrı kalem harcama tutarları var olayın

• Marmara'nın Doğusunda Beklenen Yerel Kuvvetli Sağanak Yağışlara Dikkat!

Beklenen Hadise

Gökgürültülü Sağanak Yağış

Beklendiği Yer

Marmara'nın doğusunda beklenen sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışların bugün (22.09.2021 Çarşamba) akşam saatlerinden itibaren İstanbul, Kocaeli ve Sakarya çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. 23.09.2021 Perşembe öğle saatlerine kadar etkili olması beklenen sağanak yağışlar sebebi ile meydana gelebilecek sel, su baskını, yıldırım, yerel kuvvetli rüzgar ve fırtına ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

• marmara sorumlusu arkadaş yokmu ? bursaya geceden itibaren toplam ne kadar kaç kg yağış bekleniyor. ? yağışın etkim kısmı hangi saatler arasında