Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Gecenin bu saatinde İstanbul'daki bu seçimlere neler güler artık siz karar verin; bu ne be kardeşim kimi kandırıyorsun aa...Bir de şunu belirteyim bırakın şu kutuplaşmayı bu ülke tüm güzel insanlarımın...

Einmal editiert, zuletzt von Okan35 ()

• Adminler yada modlar gormuyormu hiç açık açık siyaset yapılıyor

seçim sonuçlarını medeni bir şekilde tartışmak mı açık açık siyaset yapmak oldu. adamlar gayet medeni ve insancıl bir şekilde haberlerde geçen her şeyi burada yazmışlar konuşmuşlar. Ne var bunda ?

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Günaydım Havaforum iyi sabahlar mutlu haftalar diliyorum herkese. Bugün 1 Nisan ve şaka gibi geçen bir seçimi daha geride bıraktık. Milletimize hayırlı olsun.

Muhtemelen yarına kadar itirazlar yapılır ve sonrasında YSK'nın açıklayacağı nihai sonuçları görürüz hep birlikte.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Herkese gunaydin arkadaslar haftaniz guzel olsun,hayirli isler..

Secim konusu temelde siyaset olsada kendi acimdan bu sabaha kadar olan yazilarda herhangi bir sıkıntı gormedim.

Ancak suan itibariyle bu konuyu kapatalim,secim geride kaldi, kim nerede hangi ili kazandiysa hepimiz ve kazananlar icin hayirli olsun,hepimiz icin oncelik vatandir.

Iyi forumlar

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• seçim bitti arkadaşlar. bu ülkenin beka sorunu Atatürk'ün emperyalistleri denize dökmesiyle sona erdi. Gazi der ki, tam bağımsızlık ekonomik bağımsızlıktan geçer. bu ülkenin asıl beka sorunu, ayşe teyzemin pazarda 2 tane patlıcana 15 lira vermesine karşın meclis lokantasında 10 liraya sınırsız yemek yenilen bir düzendir. şimdi ekonomiye odaklanma zamanı. her siyasi parti gerekli mesajı almıştır artık.

nisan ayına başladık. orajlara, kırkikindi yağışlarına, hava olaylarına odaklanma zamanı artık. herkese güzel forumlar.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• Siyaset konuşmak iyidir, hoştur ama boştur :)

Devletlerin resmi iç ve dış politikaları vardır. Varacağımız hedefe değişik yollardan ulaşmaya çalşırız, bu da siyasi görüş ve düşüncelerdir.

Bizlerin bu ortamlar da tartışılması gereken konuların, özellikle insanlarımızı ayrıştıran siyaset değil,

ekonomi, teknoloji, eğitim, tıp, mühendislik benzeri konular olduğunu düşünüyorum.

Türkiye'nin şu an ki ihtiyacı bence bu.

Bizler, incir çekirdeğini doldurmayan gündelik konular tartışırken, bilim ve teknoloji ülkelerde tartışılan konular çok farklı.

Mesela tarım'ı tartışalım, küresel ısınma ve etkilerini tartışalım ama kutuplaştıran ve geren konuları kenara itelim.

Not : Bana, "sen siyaset konuşmazmısın?" diyebilirsiniz elbet. Konuşurum, fikirlerimi hiç çekinmeden de söylerim. Ama Havaforum sitesinin konsepti

gereği burada konuşmuyorum, konuşmamda.

Sevgi ve selamlarımla

• Taraf olan ben dün geceden yazılanlara dokunmamışım, hemen üstte Ekrem İmamoğluna tebrik mesajları var onları silmemişim taraf mı olduk şimdi? Şu beni taraf olmakla suçlayan arkadaşlar kışın başında burada yönetimi zor durumda bırakacak açıklamalarda bulunmuşlardı. Çok basit siyasi mesaj atmayalım diyorum arkadaş siyasetle ilgili son mesajım diye yine siyasi mesaj atıyor. Anlamakta mı sıkıntı yaşıyoruz acaba??

Bu konuda ilk defa ciddi anlamda yazıyorum, herkes işine baksın, son uyarımdır..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Herkese iyi günler dilerim siyasi mesajlar kalp kırar şuanda okuduğum kadar yapılmamış bende kazananları tebrik ederim güzel yeşil bir şehir inşa etmeleri dileğiyle hangi parti olursa olsun .

• Aksam saatlerinde hava sıcaklıgı düşmeye basladıgı anda ve rüzgarın da hamleleriyle üsüten bir atmosfer oluyor. Bahar diyip geçmeyelim ince giyinmeyelim.