Marmara ve Batı Karadeniz Raporlar-Yorumlar

• zaten modeller işimize gelmedimi saçmalıyor diyoruz..havayı modeller belirlemiyor sonuçta.kıyuıların kar şansı kalmadı artık bana göre..kış bitti diyemem tabiki ama bu senede olmadı diyorum artık kendime.sağlık olsun.ben azından konumumda 2 saatlikte olsa yerde kar görüp,kar topu oynayabildim.ne hallere geldik..

Hocam sizi sürekli görüyorum ve objektif yorumlarınızı taktir ediyorum. Bu işin bilimselliğini işimize gelince bir kenara koyup istediğimizi veren modelleri övüyoruz ve boşuna hevesleniyoruz. Bu sitede yara yara gelecek diyenlerden ses yok. Tamamen sitenin aktif üye sayısı yüksek olsun diye bizim gibi insanlar boş yere ümitlendiriliyor. Sonra bu tahmin tutar tutmaz kesin değil deniyor. Neden yara yara gelecek derken tahmin olmuyor?

• Bu ince detay şarttı abi :))

Bunun mahalle, mahalle olanını da en kısa sürede hayata geçirirler İnşallah. :) Yani gönen 40mt. Çevrem 500 metreden başlıyor... Orası da Gönen burasıda Gönen... :D:D:D Bir yandan da şu topa bakıyorum nereye gidecek bakalım.

pression2_eur2_szf2.png

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler. hava-kars323uzays3271653126

Edited once, last by Aristokrat ().

• Hocam sizi sürekli görüyorum ve objektif yorumlarınızı taktir ediyorum. Bu işin bilimselliğini işimize gelince bir kenara koyup istediğimizi veren modelleri övüyoruz ve boşuna hevesleniyoruz. Bu sitede yara yara gelecek diyenlerden ses yok. Tamamen sitenin aktif üye sayısı yüksek olsun diye bizim gibi insanlar boş yere ümitlendiriliyor. Sonra bu tahmin tutar tutmaz kesin değil deniyor. Neden yara yara gelecek derken tahmin olmuyor?

Size çok net 3 sorum olacak. Çok net sorucam, çok net cevap bekliyorum.

1- Her sistemde aynı şeyi yazıp hala neden buradasınız? Ben mesela yanlış bilgi aldığım yada kandırıldığım yerde 1 dakika durmam. Sizin amacınız nedir?

2- Model okumayı biliyor musunuz? Okumayı biliyorsanız modellerin 24 saat kala sistemi bozduğunu görmüşsünüzdür. Onlarda mı aktif üye kovalıyor?

3- "Tamamen sitenin aktif üye sayısı yüksek olsun diye bizim gibi insanlar boş yere ümitlendiriliyor."

Bu cümleniz için ispatınız var mıdır?

Aydınlatırsanız sevinirim.

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.