Aysonu Sistemi

• mart tabiki kıs aylarından bir tanesidir ama bir ocak ve subat degıldır..günes cok daha diktir..kar yapabılecek kadar soguk bır sıstem gelme olasılıgı haliyle düşer..1987 cok özel bir durumdur..her sene olabilecek olan bır sey degıldır..ki 30 sene gecti..kıyı kesımler ıcın konusuyorum tabiki bunu..sahsi dusuncem mart benim için cok heyecan verıcı degıldır..

• benim görüşüm Şubat köşe yaptı ama mart ayında Şubat gibi ters köşe yapacak gibi duruyor inşallah yanılırım istanbul olarak güzelim kışı 6 Ocak sistemi ile kapatmayalım

• Umut kaybetmek değilde. Artık ciddi bir sistem olabileceğine dair ümidimi kaybetmek üzereyim. Yoksa Nisana kadar her zaman ümit vardır. :) Verilerde şöyle adam akıllı durum göremedim. Basınç dizilimleri aleyhimize durumda. Eğer öyle olursa yer günlerimizi. Tam bu iş olacak derken de artık Mart ortası gelmiş olur, ondan sonra da para etmez. Günübirlik göz zevki ya da 2-3cm'lik bir şey olur gider en fazla.

• Yaktın bizi Dünya yaktın düzgün bi yağıs almadık :( (Bu sene 3 kar aldık en max 10cm kalınlık oldu o da 6 ocaktı.)

insanın gerçek değeri kendi kendisinden özgürleşmeyi ne ölçüde ve ne anlamda becerebildiği ile belirlenir.

• Semih bey size ufak bir önerim olacak. Sansasyonel başlıklar yerine, beklentiyi minimize edecek başlıklar seçmeniz. Saygılar.

Örn: efsane şubat

Cevap yazdığınız konuda ben öyle sansasyonel bir başlık göremiyorum.Siz mi yanlış yere bakıyorsunuz biz mi?Ha bu arada işi minimize etmek de nereden çıktı?O zaman bunun neresi tahmin olur?

• Başarılı olduğunda alkışladığımız semih beyi başarısız olduğu zaman eleştiremiyoruz. Şubat tahminleri başarısızdır. Yine de kendisine emekleri için teşekkür eder saygılar sunarız.

• bu iste tahmincinin veya yazarin bir hatasi yoktur. Onceden cok guven verici ve sistem gosterdi mi getiren veriler vardir, adam bunlarin hepsini incelemistir efdane gelecek demistir ki, bu verileri (ao, nao, mjo, 500hpa anomalilefi, bazı uzun vadeli diyagramlar [ecm], naefs, noaa verileri) biz de gorebiliyoruz zaten.

Fakat isin icinde atmosfer hele hele bu seneki kadar oynak bir atmosfer varken afedersiniz ama siz Allahin bir kulunu sansasyonel baalik acmakla suclayamazsınız. Bir isin kokune inmeden nedenini arastirmadan elestirmeye gitmetin bu size onerimdir.

• Şubat efsanesi başlığına ithafen yazılmıştır. Bu kadar başlıklar konudunda hassasanız. Oraya editlerim.

Oraya da editleseniz de aynı şeyi yazarım zaten.Şubat efsanesinde de olsa sansasyonel bir başlık yok bana göre.Siz sansasyonel başlık görmek istiyorsanız adı sanı duyulmamış yerlerin sırf prim yapmak için açtığı çin den sistem getirmeli sansasyonel başlıklara bakabilirsiniz.Daha önce de söyledim eleştirmek için eleştirmeyin yapıcı eleştirin.