Aysonu Sistemi

• Asıl anlatmak istediğim olayı anlamamışsın hocam niyetim kesinlikle tartışma çıkarmak değildi saygım sonsuz sözlerim ağır oldu ise affola

• Bu diyagrama ne söylenir bilemiyorum artık. 26-27'si için umut yine var ama ortalama yükseldi. Akşama netice belli olur büyük ihtimalle. Mart ilk haftası diyagramda belirgin düşüş var ama ay sonu içinde aynıydı ne hale geldi.

Subat sonu sistemi marttaki kadar kararli degildi. he subat sistemi icinde umut var.eksi 10 a giden senaryolarda var.subat sonu nezaman ip gibi olur ozaman sistem gelmiyo deriz.

mart sistemi verdigim tarihlere denk geliyor.hayirlisi artik.

• Şubatta bitti artık gelse bile kuru soğuk olur. Ne yazıkki kuru soğuklu çok kötü bir şubat geçirdik. Bakalım 5-8 mart kazma kürek yakacakmı ? Yağışıda efsane bakıcaz görücez.

• Ying-Yang Amerikanın kuzeyine patladı. Bize ise pide. Bu veri ve zonal rüzgar haritalarına göre sistemi eski kuvvetinde beklemek hayalciliktir. Bu konu fazla okunuyor diye buraya attım .

• Hocam siz konunun ilk mesajında sistemin henüz net olmadığını belirttiginizden ve sonraki tahlillerinizin genelinde bir ışık yakalayamadığımızdan dolayı son açıklamanız beklentimiz dahilindeydi, sürpriz olmadı yani.
    Hayırlısı diyorum.
    Benim korkum sıcaklıkların yüksek gitmesi ile uyanan ağaçların Mart ayında olumsuz bir senaryo ile karşılaşma durumudur. Çiftçilerimiz açısından Mart ayı dert ayı olmaz İnşallah.