Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Berkanın bireysel oyunlar başladığından beri olan 0 etkinliği, dün dokunulmazlıkta 4-2'den Cemal'e 5-4 kaybetmesi olaylarına ailesinin küfür olayı tüy dikti. Küfür olayında olayın diğer tarafı Cemal olduğu için dokunulmaz olan Cemalin oylarını alma ihtimalide bitti.

Olayın şu tarafıda var, olup olabileceği maksimum dördüncü değil üçüncülüktü, son ikinin kimler olduğunu herkes biliyor zaten.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Yasini baya destekleyen var. Masterchef ten destekleyenler var. O yüzden bu baya oy topluyor. Açıkçası final Cemal ve Yasin olsun isterim.

• Video da küfür ediliyor ailesi bireyleri tarafından, Hem de arkadaşım dediği yarışmacıya . Ama berkan tam bir ironi içinde hep aileden , iyi yetiştirilmeden bahsediyor. Herhalde bilinç altında bir şeyler var.

bir insan o videoyu neden koyar orası daha büyük bir olay :) ayrıca berkan dün 4.2 den verdi oyunu bir nevi kendi kendini eledi

• Sercanin olağanüstü performansına rağmen elenmesi ile başlayan sıvama dönemi bu akşam berkanin orada yasin varken ilk elenmesi ile nirvanaya ulaşmıştır. Yarışma formatini değiştirmez yada eleme sistemiyle oynamaz ise survivor yayınlayacak bir reyting bulamayacak acun dua etsin bu sene corona çıktı bir nevi onu kurtardı. Zaten uzun zamandır izlemiyordum berkani da öğrenince yazayim dedim kimin şampiyon olduğu pek ilgilendirmiyor beni açıkçası bu saatten sonra. Ne yaparsanız yapın sms gücün varsa final koltuğu hazır.

• Sercanin olağanüstü performansına rağmen elenmesi ile başlayan sıvama dönemi bu akşam berkanin orada yasin varken ilk elenmesi ile nirvanaya ulaşmıştır. Yarışma formatini değiştirmez yada eleme sistemiyle oynamaz ise survivor yayınlayacak bir reyting bulamayacak acun dua etsin bu sene corona çıktı bir nevi onu kurtardı. Zaten uzun zamandır izlemiyordum berkani da öğrenince yazayim dedim kimin şampiyon olduğu pek ilgilendirmiyor beni açıkçası bu saatten sonra. Ne yaparsanız yapın sms gücün varsa final koltuğu hazır.

hocam nokta altinada imza attim, satiri satirina ayni gorusteyiz..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• sercan bir konusmasinda,burda benden daha cok sampiyon olmayi hak edenler var diye konusma yapmisti.hatta daha cok ihtiyaci olanlar var gibi bir sey soylemisti. Bu cok buyuk hataydi bence.arti sercan mertin cok uzun sure golgesinde kalmisti zamaninda.sercanin son 1 ayi cok basarili evet ama gecmiside unutmayan kitle sayisi bir hayli fazla bence.

Berkani bu aksam bitiren ailesidir.af edersiniz ama cemal can a top demeyi bizim milletimiz affetmez.affetmedide..

• Bende diyorum ki ; seneye de bu sistem devam edecek . Performansın bir önemi olmayacak. Acunn. Uyanık adam tam zamanında, z kuşağının istediği formata döndü. bu şekilde daha çok sms, takipçi ve rating alacak. Gelecek senenin tohumları zaten netflix te atılıyor .hepsi sosyal medya fenomeni sözüm ona.

• Mert en kaliteli Survivor dedi ya la^^ Ondan sonra Cemal'in ağlama vtr'sinin gösterilmesi de manidar olmuş.

Kendi bakımından haklı. Tarihin en yata yata survivor'u oldu. Çok basit parkurlar her gün villa,konak mis gibi ödüller. 4 ay tatil yaptı adam Dominik'te. Millet virüs var diye aylarca eve kapandı onlar keyif 🤣

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Beklenildiği gibi yasin elendi. Final cemalcan ve barış. Yasin ve barış'ın buralara gelmesi mucize yani. Barış finali hiç haketmedi ergen kitlesi ve sponsorlarına dua etsin.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Beklenildiği gibi yasin elendi. Final cemalcan ve barış. Yasin ve barış'ın buralara gelmesi mucize yani. Barış finali hiç haketmedi ergen kitlesi ve sponsorlarına dua etsin.

Hiç bir şekilde katılmıyorum çünkü Survivor sadece performans değil aynı zamanda karakter yarışması ve birkaç etkenden oluşuyor ayrıca barış ilk 3 ay performans listesinde hep 1.sıradaydı sakatlığından sonra toparlanamadı ve halk Survivorda son 1.5 aya değil genele yani 5 aya bakıyor oyüzden en fazla hak eden barış murat yağcı.