Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ilker Gunebakan hocam aynı sıkıntı bendede var 2013 sezonundan beri zevk vermiyor lig kalite yerlerde zevk veren futbol zaten yok. Bugün arsenal tottenham maçına bakan şu derbiyi izlemek istemez çok samimiyim.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• maci ve pozisyonu izlemedim ama lig turkiye ligi premier lig bizden 10 kat üstün. verilen ve verilmeyen penaltilari premier ligle kiyaslamak nedir? ordaki sertlik duzeyi hakem kadrosu oynanan oyun kalitesi bizim ligde var mi ki penaltiyi premier ligde kiyaslayip dogru veya yanlis olduguna karar veriyoruz?

• 3 büyüklerden karma bir takım kurulsa ve premier ligde oynatılsa küme düşer...

Hocam siz eşşekle arap atını kiyasliyorsunuz. bence almanya ve ispanya da ilk 4 e zor girer aslinda feghuli ispanya da dehşetti valbuena zaten tamam slimani dersen öyle ama arka taraf bitik bence sıkıntı türk futbolunda mantalita sorunu var bide tabiki sistem yok o olsa bu oyuncular uyar.kezman zamnında a.madrid deyken fb isteyince sırf gelmemek için çok para istemiş fb iki hafta sonra kabul etmiş işin özeti zaten burda yatıyor

• Bu arada selçuğa sarı verdiği pozisyon da medele de verse 2. Sarıdan kırmızıdan gidiyordu. Belhanda kendini attı diye 2. Sarıdan oyundan atmıştı fener maçında. Çok büyük eyyamcı görev adamı bu Cüneyt.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Ya da Liverpool u bizim lige alsak üst üste 10 ya da sıkılana kadar şampiyon olur.Salah gol rekorları kırar.Gs li olarak iyi ki 2000 yılını gördüm diyorum.Artık sittinsene o kuşağı bulmamız zor para da yok paramızla kadro kurup hayal kuralım...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Ya da Liverpool u bizim lige alsak üst üste 10 ya da sıkılana kadar şampiyon olur.Salah gol rekorları kırar.Gs li olarak iyi ki 2000 yılını gördüm diyorum.Artık sittinsene o kuşağı bulmamız zor para da yok paramızla kadro kurup hayal kuralım...

Hocam ben Fm'de kurdum hayal gibi kadro çöpleri satıp:) 3 sezon sonra Şampiyonlar ligini aldım:)))

• Anadolu kulüpleri bu fırsat dolu yılları değerlendirmeli.Bursadan sonra 6. 7. 8. şampiyonlar çıkar...Zaten bireysel anlamda 3 büyüklerden daha iyi oyuncular var ellerinde....

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• fb eğer iki sene içinde elindeki bos beleş leri dağıtır da hayalindeki kadroyu yapabilorse ozaman bişeyler olabilir.

Berke-zeca (Şener isla da idare eder)-lisandro Martinez(kanneman) Philippe Sandler ayrton jailson-elif -matheus fernandez(yada Ferdi mehmet ekici)-barış-Diego laineZ-demirovic

Eger iki sene içinde elindeki leri çıkarırsa hemde düşük maalitetelre bunları alabilirler

• Süperligi izlemektense beyzbol filan izliyorum yabancı kanallarda eski maçları daha çok heycan veriyor bana .Son 2 senedir rugby e merak saldım o da çok zevkli :)

• Kadro kaliteleri ne kadar düşmüş görüyorsunuz dimi? Hiç bu konulara girmeden söyliyeyim, Galatasaray büyük takımdır ve penaltının arkasına sığınacak bir takım olmamalı. Eski Galatasaray bu değildi. Eskiden, Kadıköyde 2-0 geriye düşüp 2-2 yapan, son anda 3.golun kaçtığı maçtan bahsediyorum evet, takım şimdi ne hallere düşmüş. O zaman bir takım, sistem ve taktik vardı. Öyle ki Engin Baytar bile güzel oynuyordu. Şimdi ne ruh var ne sistem var, hiçbirşey yok. Fatih Terim baştan kadro kurmadan rahat yok bize. Kalacaklar belli. Fernando, Linnes, Muslera, Nagatomo, Ozan kalır. Gerisi full değişmeli.