Karalama Tahtası

 • Nasa son 90 yilin en sicak yili olarak gecen hafta aciklama yapti zaten.

  2018 yılı içindi o. Yaz ve bahar dönemleri dahil. 2019 dahil değil.

  ->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.


  ->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

 • Arkadaşlar bu sistemin İstanbul'da ve karadeniz kıyılarında örtü yapması pek muhtemel gözükmüyor. Aysonu sitemine de çok bel bağlamayın istatistiksel olarak zor bir ihtimal nasip böyleymiş. Yalnız Kış başı Kandilli'ye çok bindirdik genel olarak İstanbul'da bu kış kar yok açıklamalarına adamlar tutturdu haklarını da verelim.

  Haklarını verecek bir durum yok Cfs modeline göre tahmin yaptılar. Bende ozaman bakıp o modelin uzun vadeli tahminlerini inceler derdim istanbula kar yağmıyacak diye. Ayrıca hep kılpayı 1-2 derecelik sıcaklıklarla kar yağışları kaçtı bunları kimse bilemezdi. Eğer Şubat sonundaki olası sistemdede yağmazsa Cfsyi kutla daha mantıklı kanımca.

 • HavaForum Sevdalısı hocam sen ne mesai yaptın ne emek harcadın valla helal olsun sana kac gündür takipteyim yoğun bir sekilde tüm yorumlarınızı okuyorum da hakikaten taktir ettim sizi allah emeklerinizi boşa çıkarmasın elinizden geldiğince de gelen tüm sorulara yorumlara cevap atıyorsunuz, kendi adıma teşekkür ederim umarım ha simdi ha şimdi diye diye helak olduk hepimiz ama inşallah biran önce bembeyaz olur buralar 2 yılın acısını çıkarırız kacan balik büyük olur derler ama biz bu defa orkayı yakalamayı başarırız 🐳 tebrikler başarılar...

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Haklarını verecek bir durum yok Cfs modeline göre tahmin yaptılar. Bende ozaman bakıp o modelin uzun vadeli tahminlerini inceler derdim istanbula kar yağmıyacak diye. Ayrıca hep kılpayı 1-2 derecelik sıcaklıklarla kar yağışları kaçtı bunları kimse bilemezdi. Eğer Şubat sonundaki olası sistemdede yağmazsa Cfsyi kutla daha mantıklı kanımca.

  Adı üstünde tahmin zaten bir taraf modellere bakıp kış sert geçecek derken bir taraf ise geçmeyeceğini belirtti. Nasıl modeller tutuğunda kar yağışları geldiğinde geleceğini söyleyenleri tebrik ediyorsak gelmeyeceği yönünde tahmin yapanları da tebrik etmekten doğal bir şey yok diye düşünüyorum. Ne olursa olsun ama hocaların emeğine sağlık sonuçda kar yağdırma güçleri yok yanılmalar her zaman olacaktır. Takibe devam