Forumdaki Üyeleri Tanıtın

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Elmalı soda diyelim😂

Hacı babam yemez bu numaraları. Gayışla döver beni valla. Sigara içerken yakaladığında küreğin sapı ile sağ bacağımın üst kısmına vurmuştu bir ay 90 yaşında ki Ahmet dede gibi seke seke gezdim şerefsizim. Şimdi elimde alkol şişesi görürse küreğin sapını ne yapar yazmak istemiyorum 😂

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• ben değnekçilik yapıyorum :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Bravo komutanım teşekkürler.:hfyeni (25):

TSK mensubu olmanız ayrı bir güzel TSK candır. :)

• Bakımcı askeriyenin bel kemiğidir. Bakım Çavuş olarak yaptım askerliğimi. ZPT tank çekici muharebe tank, unimorg,landrower ve bir çok araç elimizden geçti. Hey gidi hey 🪖🛠️

• Onarmadık lakin gördük şahit olduk 😄 Sanırım vites muhabbeti falan çok değişik hocam onların. Binip kullananlar sövüp iniyordu 😄

O kağnının kabini tente ön tarafı cam yanları muşambadır. Kağnı ile Şırnak Silopi'den Cizreye geçtik bakımı yapılmış birliğe teslim etmek için. Maksimum 40 yapıyor meret aracın komutanı benim . 5 araçlık konvoy en arkada boz varız konvoy bizi sattı gitti . Orada halk tarafından adettir hiç sevmezler askeri araçlar taşlanır. İşte bizim konvoy önden Silopi'den geçmişler yemişler taşı telsizden anons geçiyorlar biz Man ile geçiyoruz adamlar şok geçirdi taşlar ellerinde ağızlar açık kalakaldılar ^^ ben elim tetikte bekliyorum taş atsalar bende uzman çavuşta pert oluruz Cizreyi geçiyoruz orasıda aynı konvoy komutanı telsizden bizde dikiz aynası kalmadı size niye taş atmıyor oğlum bunlar diye sövüp sövüp birliğe girmişliğimiz var :D2

bakımı en ağır araçmış iyi ki bakmamışsıniz hocam :)

• O kağnının kabini tente ön tarafı cam yanları muşambadır. Kağnı ile Şırnak Silopi'den Cizreye geçtik bakımı yapılmış birliğe teslim etmek için. Maksimum 40 yapıyor meret aracın komutanı benim . 5 araçlık konvoy en arkada boz varız konvoy bizi sattı gitti . Orada halk tarafından adettir hiç sevmezler askeri araçlar taşlanır. İşte bizim konvoy önden Silopi'den geçmişler yemişler taşı telsizden anons geçiyorlar biz Man ile geçiyoruz adamlar şok geçirdi taşlar ellerinde ağızlar açık kalakaldılar ^^ ben elim tetikte bekliyorum taş atsalar bende uzman çavuşta pert oluruz Cizreyi geçiyoruz orasıda aynı konvoy komutanı telsizden bizde dikiz aynası kalmadı size niye taş atmıyor oğlum bunlar diye sövüp sövüp birliğe girmişliğimiz var :D2

bakımı en ağır araçmış iyi ki bakmamışsıniz hocam :)

Taş arabası olunca acımışlardır hocam 😄 ben ilk 2 ay bakımda durdum sonra tek üniversite mezunu olduğum için çavuş yapıp yazıcı yaptılar hocam. Araçlar geliyordu arkadaşlar onarımında bulundu tabi 😄 çıkardığı ses kadar gitse keşke dediğiniz gibi 😄

• Taş arabası olunca acımışlardır hocam 😄 ben ilk 2 ay bakımda durdum sonra tek üniversite mezunu olduğum için çavuş yapıp yazıcı yaptılar hocam. Araçlar geliyordu arkadaşlar onarımında bulundu tabi 😄 çıkardığı ses kadar gitse keşke dediğiniz gibi 😄

Ben hava kuvvetlerinde eğitimler dahil 2 yıl kaldım sonrasında ayrıldım üniversite okudum sonra 15 ay askerlik yaptım :D hemde piyade olarak :D 16 kişilik timde tahrip uzmanıydık sonra geçmişimden ötürü tabur karargâh ikmal kısmına yazıcı olarak aldılar beni de S4 yazıcısı olduğum güne lanet ettim :) :)

• Merhabalar HF Ailesi.

İsteyen forum üyesi büyüklerim ve küçüklerim hangi meslekle meşgul olduklarını paylaşabilirler mi?

Merhaba hocam. Ben de 2016 dan beri telekominikasyon alanında çalışıyorum. Günümüzde iletişim çok önemli. Özellikle pandemi ole birlikte önemi katlanarak arttı. Okullar evden eğitime döndü, çalışma koşulları müsait olan firmalar evden çalışmaya geçti. Önemli bir iş yaptığımızı söyleyebilirim. Şuanda burada sohbet edebiliyorak benim gibi binlerce çalışanımız sayesinde :)

aaa.gif

• Söyle bir kaç kişi tanıtayım :)

Virga Gif ustası yapılan yoruma anında gif ile cevap verir :D espiri kalitesi çok iyi, ayrıca çok efendi bir kardeşim.

Vehbi Forumun abisi efendi kişiliği ile herkes tarafından sevilir. :)

zamkolik erdi Hocam zam haberlerini ondan alıyoruz. Hava olayını bıraktı artık ekonomi, konu dışı ve futbol konularında takılacağini söyledi. ^^

Darknesspower Hocam pozitif enerji veriyor hiç negatif bir yorumda bulunduğunu görmedim. ;)

izzet.crt Hocam sessiz ama bir o kadar bizimle beğeni atmada önde gelen isimlerden. ;)

Crazy Snow Karadeniz bölgesinden katılıyor aramıza montajlari ile yıkıyor ortalığı :D

kuzeyin_oglu model konusunda yorumlarını dikkatle takip ediyorum. ;)

Şimdilik aklıma gelenler. :saint:

• Kendi deyimi ile mogadişu mahkemesi yüksek hakimi Samet başkanım tarafından derdest edildim.Hocam model konusunda kör oldum artık :hfyeni (18):Kendisinden de rica ettim.Böylesi daha hayırlıdır.Dinlenelim İnşallah daha ilerde tekrar gece güncellemesi ve kolombiya kahvemle hayırlı güncellemeler yapabiliriz :hfyeni (18):

• Gülşen kardeşim , güzel bakan güzel görür , Allah razı olsun