Soguk Hava Ve Kar Geliyor

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • bu kadar sabrettik biraz daha sabredin haziran 15 e kadar gider bu iş ALLAH u tealanın izniyle :D sabır en büyük erdemdir, bakın 3 ay geçmiş son sistemin üzerinden ,biraz daha bekleyelim bakalım ne olacak zaten kış bitti sayılır ..ben kendi adıma bu sessizliğin ardından güzel bi kapanış bekliyorum inşaallah yani Allah izin verirse ..artık bi sistem mi olur 2 3 sistem mi olur ,kısaca bakalım ne olacak ...umut güzel şeydir , umut herşeydir ,hatta efsane semih üstadın dediği gibi ,umudunu kaybeden herşeyini kaybeder ...

• Zitat von redondoxxx pid='93047' dateline='1394814903'

bu kadar sabrettik biraz daha sabredin haziran 15 e kadar gider bu iş ALLAH u tealanın izniyle :D sabır en büyük erdemdir, bakın 3 ay geçmiş son sistemin üzerinden ,biraz daha bekleyelim bakalım ne olacak zaten kış bitti sayılır ..ben kendi adıma bu sessizliğin ardından güzel bi kapanış bekliyorum inşaallah yani Allah izin verirse ..artık bi sistem mi olur 2 3 sistem mi olur ,kısaca bakalım ne olacak ...umut güzel şeydir , umut herşeydir ,hatta efsane semih üstadın dediği gibi ,umudunu kaybeden herşeyini kaybeder ...

Abartmışın :D

gorilofficial

• HF ' de illaki hava tahmini yapmak gerekmez.Bir meteorolojik olayın takibi analizi olay hakkında bilgilenme gibi konular ilği çekici olabilir.Örneğin Atlantik'te olsun Pasifikte olsun kasırga sezonu yaklaşıyor.Bu konular tartışılabilir.

• Zitat von Rıdvan YıLmAz34 pid='93054' dateline='1394819079'

Çok sabırsıssınız arkadaşlar şimdiden umudunuzu kesmeye başladınız

Doğru ya nisanda efsane gelicek hatta mayısta da efsane gelooo

• Birincisi forum kuralları gereği forumumuzda siyasi içerikli mesaj yazmak veya imasını yapmak yada avatarında siyasi simge taşımak kesinlikle yasaktır.Forum kurallarına bakabilirsiniz.Avatarı bu şekilde olan arkadaşlar avatarlarını değiştirsinler yoksa ceza alacaklar.İkincisi ne dediğimize dikkat edelim burada insanlara siyasi görüşleri ne olursa olsun hakaret edemezsiniz bakın altını çiziyorum siyasi görüşü ne olursa olsun zaten buda yasak olan bir şey bu konu hassas olduğu için gerekli yaptırımlar uygulanacaktır arkadaşlar.Konu dışı mesajlar silinecektir.İyi forumlar..

• Hayirli aksamlar.gfs diyor ki martin son gunu surprizimi yapar giderim diyo 15 gun war ama bu forumun siyaset icin olmadigini soylemek isterim we heyecan yapmak istiyorum:) martin son gunlerinde guneyden gelen sicak hava akimlarinin basinciyka kuzeyimizdeki soguklari bize indiriyor yarin yada obur gun -8 giren hatTa hafta sonu bu sistemin daha da kuvvetlenerek -12 girmesini bekliyorum diyagramlar hala cok pozitif degerlerde degil kar neden olmasin ben son kez havada da olsa kar gormekten yanayim..bunun icinde son ana kadar kovalicam beklentim bu yonde ve ins gelicek

• Zitat von Samet_113 pid='93060' dateline='1394829309'

Birincisi forum kuralları gereği forumumuzda siyasi içerikli mesaj yazmak veya imasını yapmak yada avatarında siyasi simge taşımak kesinlikle yasaktır.Forum kurallarına bakabilirsiniz.Avatarı bu şekilde olan arkadaşlar avatarlarını değiştirsinler yoksa ceza alacaklar.İkincisi ne dediğimize dikkat edelim burada insanlara siyasi görüşleri ne olursa olsun hakaret edemezsiniz bakın altını çiziyorum siyasi görüşü ne olursa olsun zaten buda yasak olan bir şey bu konu hassas olduğu için gerekli yaptırımlar uygulanacaktır arkadaşlar.Konu dışı mesajlar silinecektir.İyi forumlar..

Benim kendi fotoğrafım olur mu peki

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük olsun...

• Zitat von Yasindoguş Ayyıldız pid='93044' dateline='1394804932'

kork aprilin beşinden öküzü ayırır eşinden :)

kork aprilin(arbıl) beşinden öküz ayrılır işinden olması lazım.1997 nisan sekiz Alparslan Türkeş öldüğü zamanlar niğde ulukışla kılan kasabası 1 metreye yakın kar yağmıştı

• Yine söylüyorum bundan sonrası için kar yağması pek iyi olmaz meyveler çok zarar görür bende kar isterim ama kişisel heves yapmayalım bence.

Edit:Tamamı büyük harflerden oluşan mesaj paylaşmak forum kurallarına aykırıdır. Tekrarı halinde uyarı alacaksınız.Flood yapiyorsunuz dikkat edelim.Mesajınız düzenlenmiştir.

Einmal editiert, zuletzt von Samet ()