Beiträge von zemheri...

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

samet sana katılmıyorum maalesef...bazı kuralalr ıcınde herkes her ıstediğiniz yazamaz...böyle bir mantık olamaz...kaliteyii ve güvenirliliği arttırmak zorundayız..kesın kurallar olmalı..burası ahır değil..burda 1. kuralın asla ve asla kaynak göstermeden konular açıpta kar kıyamet gelıyor denılmemsi gerekiyor..siteye konuları buranın idarecelerinin açması gerekiyor..her gün ayrı bir konu başlıgımı olur ya..sevgili samet ben 7 yıldır cnn den beri yazarım..sistemci abim beni cok cok iyi tanır..lakin bu seneki gibi tuhaflasmamıstı hiç burası..sen cıkıpta burda herkes dıledıgını yazar dersen işimiz var ozaman... ha bana sen zemheri SUS PUS diyorsanız..susarım sorun değil...siz bildiğiniz gibi devam edin derım ozaman...ama bu sekılde buranun havaturka denılen yerden hiç bir farkı kalmayacak..bi daha sus derseniz içinizdeki beni tanıyanlardan birisi çok güzel susarım ben..öyle birileri gibi acındırma politıkası yapmam..

insanların kar tutkularını bile bile sallamasyon tahnin yapmayı asla kabul etmedim etmicemde...burası gecen sene cok daha cıddi paylasımların yapıldıgı sıteydi..halada cok degerlı ve bilinçli dostlar aramızda..lakin suna katılamam..işte burası serbest bı yer ısteyen ıstedıgı tahmını yapar dıye bırsey yok...aslada olamaz..bunu kımse savunmamalı..haftada 2 kere tahmın adı altında ucube bır sekılde yok su tatıhte kar gelıyor yok bu tarıhte kar gelıyor dıye sacmalamanında bır anlamı yok..keske gelse..lakin hanı nerde kaynagınız..15 gun sonraki bır model cıktısına bakıpta kar kıyamet gelıyor dıye konu acan ınsanlara ızın veren sıte yonetımını daha cok sucluyorum..2010 dan beri takıp edıyormus..2010 dan beri bır arpa yol alamamısın ama..ınsanların duygularıyla oynar gıbı gayrı cıddı haberler veremezsın burda......buraya cıkıpta acındırma politikası yapma..yemezler...bu arada gercekten gıtmek ısteyen gider zaten..vır vır yapmaz..

sizler bir model cıktısıyla buralara kar kıayamet gelıyor dıye konu açıp umut tacirlipine tahmincilik mi dıyorsunuz..yemeyin beni ya..bıktık artık sen ve gibilerinden...tahmin yapıyoruz saygılı ol dıyemezsınız bana siz..tahmincilik deıgın sey bır mıdele bakıpta 15 gün sonrası için kar geliyor çığırtkanlığı olamaz..bu sene harbiden ayar ettiniz adamı..ben 7 yıldır bu formlardayım ama bu seneki kadar bos ve gereksız bır cok kısının bu formda toplandığını görmemiştim..aramızda çok degerli insanlar var tabiki..onların tahmınleri tutmazsa bıle en azından kaynak gösterebiliyorlardı...hani nerde PENDİKÇİ rumuzlu kişi?? ha nerde? kar kıyamet felaket dedıgı zamanlarda burda şak şakcılık yapıp onu ilah yapmıstı aranızda bir çok kişi..bende kızdıgım zaman sızlerde bana tepkı gösterıyordunuz..ne oldu?hani nerde kendileri...kaynak gosteremeden kıyamet gelıyor dıyen bır kısıye ınanan ınsanlar doldu bu sene burası...bana kimse burdan git falan diyemez....derse özelden yazsın..münasip bir cevap veririm ebette..

Zitat von hasan4545 pid='90832' dateline='1393352665'

zemheri kardeş bak ekranın sağ üst köşesinde bir çarpı var görüyorsundur.oraya basıp burayı terkedebilirsin bize diyorsun cocuk olmuşsun diye kendin çocuk olmuşsun.Hayırdır ? Yani burda oguzda rıdvanda yılmazda biliyor bizde kalp kırmayı biliyoruz herkesin başı bozuk havalar yüzünden.Böyle bir şeye sahip değilsin inanmıyorsan çık bu sayfadan

cıkmıcam canım benım..sız daha yokken ben vardım..sızın gibilere benim gibi insanlar lazım...hem arada sırada azarlanmak senınde hosuna gıder bilirim dostum:)

lazuri53 kıayamet ne zmaan kopacak..az oncekı yorumu yaptıgına gore(2015 e dair) bu sorununda cevabını bılıyorsundur..her sene rize aglıyordu kar yok kar yok dıye bu senede 1 kere kar yagdı dıye cenen durmuyor..kar herzaman yagarmısmıs..rakımlı 4000 olan dagları baz alırsan tabıkı oyle..dagın zorvesındemı oturuyosun..o sekılde bakarsa bursadakılerde yılın 7 ayı kar altında..kocaelıde oturanlarda kartepe sayesınde uzunca sure kar altındalar..

birini susturuyorsun bir başkası başlıyor..şimdide tahminci denilen kısı baslamıs zırvalıga...nerden cıkardın 27 sınde kar tipi geliyor falan demeyi..aranızdan bir kaç kişinin acilen psikolojik seans yardımına ıhtıyavı olduguna düşünüyorum..bana bu yazımdan dolayı kızan hayıflananda olacaktır ama kusuruma bakmayın fazlasıyle hakedıyorsunuz.....dahada beter yazardımda neyse...

kımse kim ne farkeder? pendikçi tarzındaki kişilerin burda cirit atmasına malesef bizler izin veriyoruz..nasıl mı? o gibi üfürükçülerin salladığı palavralara ınanıpta ondan medet bekleyenler varsa eğer,onun gibi egosunu buralarda bosaltmaya aday olan belkide onlarca gereksiz insanda vardır...unutmayın pendikçi ve benzeri karakterleri yaratan yine bizlerizdir...önümüzdeki sene bu gibi durumlara izin veripte boşu bosuna beklentiye girmeyelim arkadaşlar...gerek yok..burda kaynak gösteripte gercekten bu olaya bilimsel olarak gölünü vermiş bir çok bilgili ve tecrübeli arkadaşımız var...onlar yeterde artar..sonucta tahmin işi bu..tutar ya da tutmaz..burası hiç önemli degıl...biz bu gibi durumlara tedbirimiz alalım takdir her zaman ALLAH ındır...