Genel Tartışma & Yorum Sayfası - 1 (Kilitli)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bakin maliyetleri kismak adina fason imalat yaptirmak ucuz isgucu kullanmak baska birsey, kendi imalatini yapacak teknoloji ve birikime sahip olmadigindan dolayi fason yaptirmak zorunda kalmak bambaska birsey bunlari birbirine karistirmayalim. Yoksa bmw mercedes almanya ucgeninde tofas karsan turkiye ucgeni ayni olurdu degilmi.

• Türkiye'nin en önemli sorunu keşke savunma sanayi olsa.Eğitim seviyemiz berbat.Okullarda adam akıllı eğitim verilmiyor.Eğitim seviyesi artmadığı sürece sanayimiz Almanya kadar gelişmeyecek maalesef

• Ahmet Köse yaptığı açıklamada son 20 yılın en soğuk kışı olacağı yönündeki açıklamalarının çarpıtıldığını söyledi.

Köse asıl kışın Ocak sonunda başlayacağını söyledi, ayrıca bu kışın eski kışlar gibi bol yağışlı olacağını belirtti

Kaynak:HaberTürk

• Türkiye'nin en önemli sorunu keşke savunma sanayi olsa.Eğitim seviyemiz berbat.Okullarda adam akıllı eğitim verilmiyor.Eğitim seviyesi artmadığı sürece sanayimiz Almanya kadar gelişmeyecek maalesef

Aynen maalesef ülkemizde hiç bi şey adam akıllı işlemiyor eğitiminden tut futboluna kadar 4+4+4 getirdiler simdi kaldiracaklar deneme tahtasi oldu ögrenciler,Bi an once bu yil uni yi kazanip gitmek istiyom bizede yeni bi seyler gelmeden.. MGM mesela adamlar kendi icinde celisiyo yok boyle bi sey bi tane muhendis soğuklar geliyo diyo öbürü diğer kanalda öyle bisey yok diyo... Diye gidiyo

• @baybarsky
    yani bmw ve mercedes kendi motorlarini uretmiyor oylemi ? Lutfen arastirin ve bilgi sahibi olun. Emin olmadiginiz konularda ozellikle.

siz benim önce ne yazdığımı okuyun içerisinde cımbızla işinize geleni çekmeyin..Ben yapmıyorlar derken onların teknolojisi bunu yapamaz anlamında değil, motor yapmak maaliyetli iş adam veriyor dizaynı yaptırtıyor.. Ayrıca elbette biz daha motor yapacak teknolojiye sahip değiliz,ama gelişmeleride iyi takip edin Türkiye bazı konularda söz sahibi olmaya başlayacak.Ukalalık yapacağınıza üslup konusunda kendinizi geliştirin.

Bir arkadaş eğitim konusuna eğilmiş,işte Türkiyenin en büyük problemi,konuşacaksanız böyle konuları konuşun savunma sanayi şuanda en son laf atacağınız konu.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• siz benim önce ne yazdığımı okuyun içerisinde cımbızla işinize geleni çekmeyin..Ben yapmıyorlar derken onların teknolojisi bunu yapamaz anlamında değil, motor yapmak maaliyetli iş adam veriyor dizaynı yaptırtıyor.. Ayrıca elbette biz daha motor yapacak teknolojiye sahip değiliz,ama gelişmeleride iyi takip edin Türkiye bazı konularda söz sahibi olmaya başlayacak.Ukalalık yapacağınıza üslup konusunda kendinizi geliştirin.

Bir arkadaş eğitim konusuna eğilmiş,işte Türkiyenin en büyük problemi,konuşacaksanız böyle konuları konuşun savunma sanayi şuanda en son laf atacağınız konu.

Aynen. Çok haklısın. Sadece boş boş konuşmayı bilir bu ukalalar.

Alemde şer, Oğuz'da er tükenmez !

• [w]Son günlerde dikkatimi çektiği için yazıyorum.Forumda (-) rep vermek yasaktır.Bu aralar fazla olmaya başladı.Tekrar görülürse ceza verilecek.Bilginize arkadaşlar.[/w]

• Samet hocam ɞɞ Bilal ʚʚ benim eski ıp numaramdan bakabilirsiniz hesabım onun şifresini felan herşeyini unutmuştum pc yi formatladıktan sonraunuttum hesapta gitti bu hesabı açtım gerçi bununda şifresini unuttum bana bi yardım etsek 2 hesabı birleştirebilirmiyiz ?

Ölmezden gelsem farkedermi yaşamıyorken