HF 2022-2023 4 ŞUBAT KIŞ LİGİ YARIŞMASI 20(FİNAL)(08.04.2023) GENEL YORUMLAMA

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Katildigim ilk ligi son uc haftada pes etmemle birlikte ikincilikten dusmem sonucu garip bir sonucla kapiyorum . Cok eglendik, ilk ligimde haftalarca ilk 3 te kalmam bana diger ligler icin motivasyon olacak:) .

dereceye giren herkesi tebrik ediyorum. Hakan hocamizi tekrardan aniyorum Allah rahmet eylesin…

• Kış ligine çok iyi başlamıştık, Değerli büyüğümüzün tarifsiz ayrılığı sonrası, ülkece daha da kötü bir haber ile sarsıldık.Ayrıca Gülşen ve Bluesky hocalarımızın kıymetli babasını da yarışma döneminde kaybettik. Hepsine Allah rahmet eylesin. Böylelikle yarışmanın heyecanı iyice dibe vurdu. Sezonu ilk 3'te tamamlayan arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Katkılarıyla Samet, Aykut, Vintersaga, ve yorumlarıyla sayfanın enerjisini daima üst seviyede tutmaya çalışan tüm forumseverlere saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum. Yaz liginde görüşmek dileğiyle...

• Kış ligine çok iyi başlamıştık, Değerli büyüğümüzün tarifsiz ayrılığı sonrası, ülkece daha da kötü bir haber ile sarsıldık.Ayrıca Gülşen ve Bluesky hocalarımızın kıymetli babasını da yarışma döneminde kaybettik. Hepsine Allah rahmet eylesin. Böylelikle yarışmanın heyecanı iyice dibe vurdu. Sezonu ilk 3'te tamamlayan arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Katkılarıyla Samet, Aykut, Vintersaga, ve yorumlarıyla sayfanın enerjisini daima üst seviyede tutmaya çalışan tüm forumseverlere saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum. Yaz liginde görüşmek dileğiyle...

Hocam babamı es gecmediginiz için size minnettarım..... Çok teşekkür ediyorum çok sağolun 🙏

• Hocam babamı es gecmediginiz için size minnettarım..... Çok teşekkür ediyorum çok sağolun 🙏

Hocam, yarışma, yarışma olmaktan uzaklaştı maalesef, yaşanan acı hadiseler konsantrasyonu dibe vurdu. Tekrardan başınız sağolsun. Unutursak kendimizi inkar ederiz. Hepsinin kıymetli bir hatıra olduğunu kabul ederek yazdım. Allah sizlere sağlık,mutluluk versin bundan sonrası için... Saygılar, iyi geceler dilerim...

Hocam bende çok teşekkür ediyorum 😊☺️

• Hocam, yarışma, yarışma olmaktan uzaklaştı maalesef, yaşanan acı hadiseler konsantrasyonu dibe vurdu. Tekrardan başınız sağolsun. Unutursak kendimizi inkar ederiz. Hepsinin kıymetli bir hatıra olduğunu kabul ederek yazdım. Allah sizlere sağlık,mutluluk versin bundan sonrası için... Saygılar, iyi geceler dilerim...

Amin hocam Allah razı olsun tüm ölmüşlerimizin mekanları cennet olsun inşallah... Ve evet bu sezon benim hayatımda yaşadığım en büyük acı oldu tarifi zor duygular ile ablam ve ben yarışmaya bir şekilde katılım sağlayabildik... Saygılar hocam hayırlı geceler diliyorum..

• İddialı başladığım kış liginin sonunu getiremedim ama benim için bir önemi yok canımız sağolsun maksat kaynaşmak eğlenmek güzel vakitler geçirmek di oldu da buradaki herkese çok çok teşekkür ederim istemeden de olsa birinin kalbini kırdıysam affedin beni kimseyi incitmek gibi bir niyetim asla olmadı olmaz da <3

Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim

Rahmet li Hakan hocamı sevgi ve saygıyla anıyorum 🤲

• Başlangıçtan beri iddiam olmayan yarışmayı galiba ikinci sıranın başlarında bitiriyorum. Olsun bu da bir başarıdır :hfyeni (18): Yarışmaya renk katan herkese teşekkür ediyorum ve gönüllerimizin şampiyonu Hakan hocamıza tekrar Allah'tan rahmet diliyorum.

• İlk defa bu sene katılım sağladığım heyecanlı bir yarışmaydı. Tam isabetleri 0,1 dereceyle kaç kere kaçırdığımı hesap edemediğim bir yarışma süreci oldu. Yarışmayı ilk sıralarda bitiren yarışmacı arkadaşlara tebrikler. Hakan hocamıza da Yüce Allah'tan rahmet diliyorum sevgiyle kalın.

"Allah'a ve âhiret gününe inanan, ya hayır söylesin ya da sussun." Hadis-i Şerif

• Offizieller Beitrag

Ligimizin daimi kazananı @4 Şubat Hakan hocamı rahmetle yad ederken, lig devam ederken deprem dolayısıyla yada başka bir sebeple aile ferdini kaybeden üyelerimize tekrardan Allahtan sabır dilerim, kaybettikleri yakınlarının mekanları cennet olsun.Bu vesileyle dereceye giren tüm arkadaşları tebrik ederim.Resmi sonuçları bu akşam bir problem çıkmazsa konu içerisinden açıklayacağım arkadaşlar.Yarışmaya katılan herkese tekrardan teşekkür ederim.

• Bu sene her yönüyle unutulmaz bir lig oldu

Acı kayıplarımız oldu , doğal afetler yaşadık

Ama bunlarında dışında çok renkli eğlenceli haftalarda yaşadık

Karşılıklı atışmalar yaptık goy goy muhabbet kapsamında , renkli eğlenceli videolar tasarladık , Karadeniz -41 tayfa diye eğlenceli gruplar yaptık

Bence her yönü ile unutulmayacak ayrı bir lig oldu

Katılım sağlayanlara teşekkür ederim

Yaz liginde kendi adıma böylesi katılım sağlar mıyım bilemiyorum

• Bir sezon daha sonuna gelmişken yine bir kaç cümle ile veda mesajımı yazmak istedim...

Bizlere böyle bir ortam sunan sevgili adminimiz Samet hocama,

"Tahminler açılmıştır" ibareleri kullanan ve yeni sayılan, görevinde çok daha başarılı olmasını istediğim sevgili moderatörumuz Aykut hocama,

Arada burada olduğunu hissettiren sevgili moderatöruz Vintersaga hocama

Yarışmayı canlı tutan gifleri ile meşhur Virga hocama,

Yarışmaya yeni katılan ömürlüğüm olan heyecanlı mı heyecanlı sevgili canım bluesky~ ablama,

Soda denilince rakibi olmayan Vehbi hocama

Yarışmada yine en aktif olan Yigit61 hocama

Ve... Abslr , Fatihaltinay55 , Narsil , Sedat , Bjk123  Melih9461 hocalarıma ve ismini sayamadığım tüm yarışmacı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum herkesin emeğine sağlık... Hepinize katilimlarinizdan dolayı çok teşekkür ediyorum. 🤗

• İlk 3 e girenleri tebrik ederim.4 şubat kardeşime yarışma vesilesi ile Allah'tan tekrar rahmet diliyorum.Allah kabrini nurlandırsın.

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• Bu kış liginde hanım yarışmacı kardeşlerimizden en az biri ilk 3 e girer diye umud ediyordum ama olmadı, kısmet yaz ligine bayanlar sıkı hazırlanın ilk 3 te biriniz olmalısınız artık ;)

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• Bu kış liginde hanım yarışmacı kardeşlerimizden en az biri ilk 3 e girer diye umud ediyordum ama olmadı, kısmet yaz ligine bayanlar sıkı hazırlanın ilk 3 te biriniz olmalısınız artık ;)

Hocam ben yaz Ligi'nde sanırım yokum kısmet inşallah 😄 heves mi kaldı hocam 😄😄

İnşallah hocam :) Benim ilk yarışma deneyimimdi kış liginde hedefim ilk 10 du😄

Herkes Kalbinin Ekmeğini Yer..!