Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ozele mesaj atmayi bi bilsem atacaktim da atamadim tartismada cikmamasi icin aykut a yazdim. Bazi zamnalar cok ddgisik enteresan mesjlar oluyor hatta orda uc yerleri ornek atiyosunuz demistim. Ayrica bazen konuyla baglantisiz mesjlar gordum ve o yuzden o tabiri kullandım dedigim gibi kusura kalmayin kalp kirmak istemem

Valla hocam uc yerler derken anlamadım bir şey ben orda atılması gereken şeyleri atıyorum 😏 konuyla bağlantısız mesaj 🙄 bazen orda ekip olarak makara yapıyoruz he yani bi ben gözünüze çarptım tabi bayan olduğum için dir anlıyorum 😊

Kalbimi kırmadınız eleştirilere açığımdır 😃

Takıldığım moderatörün duvarı 😏

Ekonomi açılınca ben aynı devam edicem hocam eğer rahatsız olursanız basın engeli görmeyiverin 😃

• Valla hocam uc yerler derken anlamadım bir şey ben orda atılması gereken şeyleri atıyorum 😏 konuyla bağlantısız mesaj 🙄 bazen orda ekip olarak makara yapıyoruz he yani bi ben gözünüze çarptım tabi bayan olduğum için dir anlıyorum 😊

Ekonomi açılınca ben aynı devam edicem hocam eğer rahatsız olursanız basın engeli görmeyiverin 😃

hocam merak ediyorum sadece vaktinizi zam haberine harcamaktan çokkk büyük keyif alıyorsunuz nasıl oluyor bu ^^

• hocam merak ediyorum sadece vaktinizi zam haberine harcamaktan çokkk büyük keyif alıyorsunuz nasıl oluyor bu ^^

🤦‍♀️ Allahım sana doğru cidden geliyorum 😂

Hocam size inat sizi etiketleyerek atıcam oldumu 😬

Hocam konuya uygun ne varsa atıyorum la havleeee🙄

Arkadaş ne çok göze batmışım 🤣

• 🤦‍♀️ Allahım sana doğru cidden geliyorum 😂

Hocam size inat sizi etiketleyerek atıcam oldumu 😬

Hocam konuya uygun ne varsa atıyorum la havleeee🙄

Arkadaş ne çok göze batmışım 🤣

atın hocam atmanıza bi şey demiyorum ki sadece psikolojiniz nasıl ayakta kalabiliyor merak ettim ^^ bu kadar her şeyden haberim olsa isyanı basardım ben :)--

• atın hocam atmanıza bi şey demiyorum ki sadece psikolojiniz nasıl ayakta kalabiliyor merak ettim ^^ bu kadar her şeyden haberim olsa isyanı basardım ben :)--

Siz giderken ben dönüyordum hocam çok yolunuz var hadi iyi geceler size 😃

• Valla hocam uc yerler derken anlamadım bir şey ben orda atılması gereken şeyleri atıyorum 😏 konuyla bağlantısız mesaj 🙄 bazen orda ekip olarak makara yapıyoruz he yani bi ben gözünüze çarptım tabi bayan olduğum için dir anlıyorum 😊

Bu isin kadinla alakasi yok hem zam haberleri uc ornek hemde bazden içinizden gelen seyleri de yazdiginiz icin dedim. Mesela sıkıldım artik bunaldim diye bi mesaj gibi. Neyse uzatmayalim burasi yeri degil. Ayrica dedigim gibi özelden mesaj atamadigim icin attım. Orda sizden haric kadınlar da var onlara soylemedim. Engel filan basmam benim haddim degil. Siz bu konularda dikkatli olursaniz iyi olur sizin adiniza söylüyorum yoksa beni ilgilendiren bisey yok forum benim degil

• Bu isin kadinla alakasi yok hem zam haberleri uc ornek hemde bazden içinizden gelen seyleri de yazdiginiz icin dedim. Mesela sıkıldım artik bunaldim diye bi mesaj gibi. Neyse uzatmayalim burasi yeri degil. Ayrica dedigim gibi özelden mesaj atamadigim icin attım. Orda sizden haric kadınlar da var onlara soylemedim. Engel filan basmam benim haddim degil. Siz bu konularda dikkatli olursaniz iyi olur sizin adiniza söylüyorum yoksa beni ilgilendiren bisey yok forum benim degil

Hocam son kez yazıyorum okuyup geçin burası yeri değil diyorsunuz gidip moderatörün duvarına yazıyorsunuz yani yüzüme değil arkamdan söylüyorsunuz😏

zam haberi uç noktada olanları bir tek ben atmıyorum hem içinden seçip aaaa bu zam az bunu atim mi dicem 😂

İçimden gelen sıkıldım neye yazmışım acaba 🙄vardır bir şey durduk yere yazmam hem orda o kadar şey yazılıyor onlarıda görürsünüz muhakkak 🤦‍♀️

Benden hariç bayan var evet kaç tane bilmiyorum ama ben onlar değilim onlar da ben değil herkesin karakteri farklıdır birileri gibi olmak zorunda değilim 😒

hocam yanlış kişiye çarptınız bee 😁

Daha yazmayın iyi forumlar size 😊

• Hayatın gerçeklerini görmek insanı neden sıksın ki?

Bence paylaşımlar artık daha zevkli olacak 😀

Saygı ve forum kuralları çerçevesinde paylaşımlarınıza devam etmenizi isterim!