İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Kaynak devamlı var burda zaten devamlı burda paylaşım yapılıyot modeller ile ilgili brnim paylaşım yapmama gerek yok millete boşnyere ümit verseydim daha mı iyidi olmayacak kar yağışı için bakın istanbulda kadıköyde beşiktaşta kar yagıyorsa kar istanbuldadır gerisi hikaye ve biz bunu anlattık bunu anlaymaya da devam edicez

Kaynak sürekli paylaşılıyor diye paylaşmak zorunda değilim gibi bir mantık yok.Tahmin yapıyorsanız destekleyici veriler ekleyip yorumlamanız lazım iyi geceler size

• Ben anlamıyorum ya sisteme Avrupa favori olarak giriyor radar Anadolu diyor ahahahaha Bağcılar olarak kıytırık kar yağışı izliyorum şuan güneşliden Araf ailesine selam 😃

• Ben anlamıyorum ya sisteme Avrupa favori olarak giriyor radar Anadolu diyor ahahahaha Bağcılar olarak kıytırık kar yağışı izliyorum şuan güneşliden Araf ailesine selam 😃

Yarından sonra iyi yağar bence

• Havada ucusan birkaç kar tanesi görmek dışında benim için ruzgar seslerinden olusan bir hayal kırıklıgıydı bugun. Kucukcekmece de rakımın dusuk oldugu yerlere ruzgarın ugultusu dısında kimse ugramadı..

Diğer günler için olan umidim de dek bantlarının anadolu agırlıklı olması ile bitti.

Benden bu sistemlik bu kadar. Ortu gorursem gelirim. Telefonun hava durumu app i dısında da takip etmicem. Ruzgar sesiyle uyumaya calisicam

• Hocam kayak yapamadık ama biseyler yaptık biz şu anda çok daha kaliteli bı kar ve tipi şeklinde yağış var Ümraniye'de

Burası bu günün kralı

iyi yapmışsınız

Ben kısa süre kaldım dışarda , ıslak kar sadece görsellik bence , gerçi şu saatlerde saf Kara benziyor görüntü

Sizin oralar daha güzel muhtemelen

Ayrıca enerjimi yarın geceye saklıyorum

Ve tabi Salı ve çarşambaya

Sistem yeni başladı sayılır

• Benim için bugünlük bu kadar takip yeterli. Güzel fırtına ve kar yağışı oldu kar tutmadı. Sıcaklıklar şu an yükseliyor eğer sabah yağış olursa yağmurlu bir güne uyanmış olacağım. Yarın akşamdan sonra yeniden kar takibine başlayabilirim. İyi geceler İstanbul

• rakım 5 erenköy sahiilden bildiriyorum, sadece deli fırtına sesi ve arabaları bile beyazlatmamış bir tipi var 5-6 saattir... dek olmadan bize örtü hayal sanırım

• Üsküdar merkez havada kar gördü. Hiç tutmadı. Tutmasını da beklemiyordum sıcaklık sorunu olunca hiç şansımız olmuyor. Ama çok şükür güzel yağmur aldık kurak geçen kışa ilaç olacak.