Ankara Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Her güncellemede zayıflayıp bir gün bir gün ötelenen sistem görmekten artık gına geldi.aslinda daha tutarlı modelleri takip etmek en doğrusu aslında ama heyecan olsun diye oynak gfs yide takip ediyoruz her seferinde.

• Her güncellemede zayıflayıp bir gün bir gün ötelenen sistem görmekten artık gına geldi.aslinda daha tutarlı modelleri takip etmek en doğrusu aslında ama heyecan olsun diye oynak gfs yide takip ediyoruz her seferinde.

Ecm de farksız hocam, her güncelleme bu iki model birer gün ileri atıyor

• yakın tarihte bu kadar yağış ve soğuğun olmadigi kış herhalde çok hafızalarda yoktur.benim hatırladığım 2013 kışı daha çok soğuk deilde yağış bakımından en kotu kislardan biri diye biliyorum.2013 ten sonra her sene az çok kar yağışı aldık yanlisim varsa düzeltin. :)

• Komik. Forumdan rastgele bir adam seç daha mantıklı, daha gerçekçi ve verilere dayanarak konuşur. Bunlara inanmayın. Bunların işi gücü prim yapmak. Ya tutarsa diye sallıyorlar işte..

Paylaşımı görüşlerine katılmam sebebiyle yapmadım. Fakat bu kadar kendine güvenir şekilde iddialarını sununca forumda da paylaşmak istedim.

MİLLİ ŞUURDA MUSTAFA KEMAL, DİNİ ŞUURDA MUHAMMED MUSTAFA

• Paylaşımı görüşlerine katılmam sebebiyle yapmadım. Fakat bu kadar kendine güvenir şekilde iddialarını sununca forumda da paylaşmak istedim.

Kendine daha fazla güvenen bir eleman var. Baya meşhur. Her sene düzenli olarak 1987 kışını getirir, ortalığı ayağa kaldırır. Sonra hiçbir şey olmaz, yerine oturur. Yine de takipçisi ve etkileşimi asla düşmez aksine artar. Bizim millete yeter ki abart Onlar seni el üstünde tutar.

• Kendine daha fazla güvenen bir eleman var. Baya meşhur. Her sene düzenli olarak 1987 kışını getirir, ortalığı ayağa kaldırır. Sonra hiçbir şey olmaz, yerine oturur. Yine de takipçisi ve etkileşimi asla düşmez aksine artar. Bizim millete yeter ki abart Onlar seni el üstünde tutar.

Kerem Ö.... 😂😂

• Apple Hava Durumu, Ankara için 31 Ocak ve 1 Şubat'da kar yağışı vermiş durumda. Diyagramda da %58'leri görmüşsünüz şimdiden hayırlı olsun mu desek? rk223_kgigf-12351

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• Gelip yağmadan artık inanmayacaz :)

Haha hocam biz de daha Ankara'ya kar yağmadan İstanbul'a kar yağmasını bekliyoruz :|

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

(1881-193∞)

• 27 ocak'ta önce yağmur alıyoruz +1000 rakımlar daha erkenden kara döner günü arabalar çatılar ve çimlerde beyazlatarak kapatır 2-3 cm kar alırız sonrasında soğuk yağışsız saçma sapan 1 hafta yaşıyoruz

• Şu an diyagram %45 seviyelerinde, fena çıkmamış.

(1881-193∞)