Futbola Dair Her Şey [2024]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ben de öyle hocam. 1 aydır saha içi umrumda değil diyorum ve çok rahatsızım bu durumdan. Ağız tadıyla saha içinde kalmayı özledim. Sneijder gelsin sağlı sollu atsın ama yeter ki saha dışını konuşmak zorunda kalmayalım.

Valla 11 12 yıl önce ligimiz ne güzeldi. Elbet tartışmalar da vardı ama hem ligi olsun hem avrupası olsun çok iyiydik.. Şimdi ne ligimiz iyi ne de avrupa da iyiyiz. Üstüne bu tartışmalar ligden beni soğuttu.

• Offizieller Beitrag

U-19'u maçı sabote etmeleri için oynatacaklarmış. Muhtemelen bir hakem kararını hep birlikte alkışlayıp 5 kırmızı görme şeklinde. Bu federasyona ülke puanı kazandırmayıp Avrupa'yı ikinci plana atardım ben olsam. Madem oynayacaksın doğru dürüst çık oyna.

Aynen öyle. ilk 10 15 dakika 5 kırmızı görürler maç biter.

• 30 bin taraftarı kongreye çağırdın, her dediğine destek verdiler; gerek takımı çek gerek faaliyetleri yurtdışına taşı ama destek vermedikleri tek konu Şanlıurfa'ya u19'u götürmekti ve bu adam onaylanmayan tek öneriyi uyguluyor. Utanıyorum artık bundan. 2 sene Türkiye Kupasına katılmayacağım dediğine göre de seçimde aday olacaktır.

• Ali Koç'un artık istifa etmesi lazım rezil ediyor koca takımı. Utanıyorum resmen FB'li olmaktan. Her sene başarısızlığa kılıf uydurmaktan başka bir icraat yok. Şu başarısızlıklar GS'da yaşansa 10 kere değişim yapmışlardı.

• Ali Koç'un artık istifa etmesi lazım rezil ediyor koca takımı. Utanıyorum resmen FB'li olmaktan. Her sene başarısızlığa kılıf uydurmaktan başka bir icraat yok. Şu başarısızlıklar GS'da yaşansa 10 kere değişim yapmışlardı.

Birde bu kadar başarısızlığa rağmen kendi fotoğrafını Saraçoğluna astırıp bir de üstüne kendini alkışlattı. Gerçekten şaşırılacak bir durum

• Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• Offizieller Beitrag

Tadiç in güzel golü

• Bize yabancı hakem gelecekse İngilizler ilk sırada olmalı. Dün akşam yine ingilizlerin M. City-Aston Villa maçını izlerken oyuncular atıyorlar kendini yere hiç oralı olmuyor oyunu durdurup soğutmuyor sonunda da futbolcu kalkıyor. Kalkamazsa pozisyonun sonunu bekliyor. Çok kolay faul çalmıyorlar. Var incelemeleri çok kısa.

• Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• Ali Koç, çok sevdiği Galatasaray’ına bir kupa daha kazandıracak.

Ali Koç değil de TFF çok sevdiği Galatasaray'ına kupa kazandıracak gibi duruyor. 2 defa ertelenen maç 3. defa ertelenemiyor üstelik söz konusu ülke puanı. 5 günde 4 uçak yolculuğu 8 günde 3 farklı kupada 3 farklı maç. Ya kupa ya Avrupa tercihi yaptırılıp ülke puanını pazarlığa açmaları sizi rahatsız etmiyor mu? Galatasaray'ın avrupa maçlarında Fenerbahçe'liler de burada destek verdi. İki Prag maçının ortasına Süper Kupa koyulsa yine aynı tepkiyi verirdim.

Yanlış anlaşılmasın. Konu 3 günde 1 maç oynamak değil. Olmayan maçı havadan sudan sebeplerle buraya koydular. Dünyanın neresinde Avrupa maçından 3 gün önce Süper Kupa oynatmak var? 2023'te oynanması gereken maç keyfi sebeplerden buraya geldiyse yine ertelenmek zorundadır. İki kulüp ne zaman müsait olursa, ne zaman isterse o zaman oynatacaksın.

• Ali Koç değil de TFF çok sevdiği Galatasaray'ına kupa kazandıracak gibi duruyor. 2 defa ertelenen maç 3. defa ertelenemiyor üstelik söz konusu ülke puanı. 5 günde 4 uçak yolculuğu 8 günde 3 farklı kupada 3 farklı maç. Ya kupa ya Avrupa tercihi yaptırılıp ülke puanını pazarlığa açmaları sizi rahatsız etmiyor mu? Galatasaray'ın avrupa maçlarında Fenerbahçe'liler de burada destek verdi. İki Prag maçının ortasına Süper Kupa koyulsa yine aynı tepkiyi verirdim.

Yanlış anlaşılmasın. Konu 3 günde 1 maç oynamak değil. Olmayan maçı havadan sudan sebeplerle buraya koydular. Dünyanın neresinde Avrupa maçından 3 gün önce Süper Kupa oynatmak var? 2023'te oynanması gereken maç keyfi sebeplerden buraya geldiyse yine ertelenmek zorundadır. İki kulüp ne zaman müsait olursa, ne zaman isterse o zaman oynatacaksın.

Ali Koç için “çok sevdiği Galatasaray’ı” dememin sebebi;

https://www.fotospor.com/amp/galatasaray/ali-koc-galatasaray-tarihine-gecti-ali-sami-yen-ve-ozhan-canaydini-solladi-637660

Biz Galatasaray taraftarı TFF yönetimini desteklemiyoruz, hatta TFF’yi 2 farklı zamanda “Resmi Yazıyla” yüksek sesle istifaya davet ettik.

Fenerbahçe taraftarının en az %40’ının Ali Koç’un yaptığı bu hamleyi desteklemediğini düşünüyorum, Aziz Yıldırım da benzer bir açıklamayı yaptı.

Ali Koç, tekrar aday olabilmek adına, ligden çekilme blöfü ile haftalarca taraftarı oyaladı, şimdi de farklı argümanlar ortaya koymaya çalışıyor.

Ülke puanı konusunda ve Türk takımlarını Avrupa’da desteklemek konusundaki tavrımı biliyorsun hocam, Olimpiakos maçlarında Fenerbahçe’mize tam desteğimizi vereceğiz.

Galatasaray da Şubat ayında, 3 farklı kulvarda 8 farklı maça çıktı.

• Büyükekşi Beşiktaş maçından küfür kıyamet kovuldu, UEFA Başkanının geldiği maça sırf Fenerbahçe taraftarından korktuğu için gelemedi, sezon başından beri gelemiyor. Biz istifa derken Dursun Özbek TFF'yi biz seçtik bizim federasyonumuz diyordu. Şubat sonu mu gelmiş aklına TFF'nin kötü yönettiği? Bunu resmi yazıyla yapmanız Fenerbahçe'den Beşiktaş'tan daha çok istediğiniz anlamına gelmiyor bu bir argüman değil.

Galatasaray'ın bu maçları ne zaman oynayacağı zaten sezon başı belliydi. 3 farklı kulvarın hiç birinde geçen sene Temmuz ayında oynanması gereken bir maç yok. Fenerbahçe de yoğun fikstürden geçti ama sırf Galatasaray'ın Avrupa maçları var diye oynatmadıkları Süper Kupa'yı bu tarihe neden koyuyorlar?

Hadi tüm söylediklerim, yaşananlar bir kenarda kalsın tek haksız Fenerbahçe olsun burada. Ne olacak ki bu takım ülkeyi temsil ediyor. İstek nedeni de sıradan bir şey değil çeyrek final ve favoriyiz..Sparta Prag haftasına koyulsa aynı şeyleri söylerdim. Hala o bu şu savunmaları çok anlamsız geliyor bana.