Futbola Dair Her Şey [2024]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• İyi geceler.

• Kulüpten halen Fred ile ilgili açıklama gelmedi ama söylenen rapora göre Zorbayın yazdığı buymuş. Bakalım sonuç ne olacak pek ümitli olmasamda. Derbide Fredin olmaması demek 1-0 geridesin demek.

Fred olsa Fenerbahçe çok rahat kazanırdı. Galatasaray son haftalarda büyük düşüş içinde Fenerbahçe bir şekilde kazanır gibi gözüküyor.

• Şöyle arada bir yaz Fatihim :hfyeni (29): :hfyeni (18):

Derbide skora göre uğrarım gene :) Haftada 1-2 yazı futbol konusunda çok bile bana. Dün yazdığımız daha doğrusu Fredin pozisyonunu göstermek amaçlı paylaştığım video silinmiş neden onuda anlamadım oysaki bir gönderme yapmamıştım amacım tamamen pozisyonu ve oyuncunun temiz olduğunu göstermekdi. Böyle yaparak fenerli kardeslerimide konudan soğutuyorlar tüm konuda galatasaylı arkadaslarmı yazsın yani neyse.

• Offizieller Beitrag

Derbide skora göre uğrarım gene :) Haftada 1-2 yazı futbol konusunda çok bile bana. Dün yazdığımız daha doğrusu Fredin pozisyonunu göstermek amaçlı paylaştığım video silinmiş neden onuda anlamadım oysaki bir gönderme yapmamıştım amacım tamamen pozisyonu ve oyuncunun temiz olduğunu göstermekdi. Böyle yaparak fenerli kardeslerimide konudan soğutuyorlar tüm konuda galatasaylı arkadaslarmı yazsın yani neyse.

Algıya gerek yok konudan soğumak isteyen bahane aramasın. Çok da tarafı olduğum bir konu değil geçmişi bilen bilir kaç defa komple kaldırmışlığımız var. Biz başkaları mağdur olmasın diye tekrar açtık.Yazdığınız ortada o zaman da söyledim hakem dövme olayı olmuş siz gelip oh olsun minvalinde şeyler yazıyorsunuz ben buna izin vermem bu kadar basit. Buyrun yazdığınız mesaj;

“Sonra dayak yiyince acıyorsun gram acımam bunlara” demişsiniz.Bu yazdıklarınızla fredin pozisyon alakası nedir?

6e015df442b4.jpg

• Fenerbahce hakemler üzerinde baskı kurmaya çalışıyor bu maç özelinde söylemiyorum sezon boyunca devam ediyor, dün aynı şekilde bizim maçta takımımızın bir penaltısıni hakem vermedi ki rakip takımın 1 penaltısınin yendiğini düşünüyorum ama maalesef sadece Karagumruk'un penaltısını konuşuluyor yine rahatsız olduğum bir konuydu söylemek istedim..

• Fenerbahce hakemler üzerinde baskı kurmaya çalışıyor bu maç özelinde söylemiyorum sezon boyunca devam ediyor, dün aynı şekilde bizim maçta takımımızın bir penaltısıni hakem vermedi ki rakip takımın 1 penaltısınin yendiğini düşünüyorum ama maalesef sadece Karagumruk'un penaltısını konuşuluyor yine rahatsız olduğum bir konuydu söylemek istedim..

Karagumrugun penalti bekledigi pozisyonda baris ilk once topa, sonra bacagina vurmus. Net penalti denilemeyecek bir pozisyon uzerinden cok tartisma konusu cikti bence. Bizim torreria pozisyonu konusulmadi hic mesela

• ben de onu anlamadım ama neden bu kadar beklediler ki bariz topa müdahale gol temiz. ama serbest vuruş neden oldu anlamadım.

kural kitabında yazdığına göre "itirazdan, saldırgan, hakaret edici veya küfürlü bir şekilde konuşmaktan

ve/veya hareket(ler)den veya diğer sözel ihlallerden suçlu ise endirekt serbest vuruş verilir."

herhalde bu sebepten dolayı endirekt serbest vuruş verildi.

İlk kez böyle bir şey denk geldi. Ceza sahası içinde bile olsa endirekt vuruş olurmuş.

• Algıya gerek yok konudan soğumak isteyen bahane aramasın. Çok da tarafı olduğum bir konu değil geçmişi bilen bilir kaç defa komple kaldırmışlığımız var. Biz başkaları mağdur olmasın diye tekrar açtık.Yazdığınız ortada o zaman da söyledim hakem dövme olayı olmuş siz gelip oh olsun minvalinde şeyler yazıyorsunuz ben buna izin vermem bu kadar basit. Buyrun yazdığınız mesaj;

“Sonra dayak yiyince acıyorsun gram acımam bunlara” demişsiniz.Bu yazdıklarınızla fredin pozisyon alakası nedir?

6e015df442b4.jpg

Algiyla ne alakası var konunun iceriginde fred yokmu şimdi ? Videoda ne var fred yerine x oyuncusundanmı bahsedilmis peki ? Bilerek yapıldığından bahsetmiştim orada başka yerleri öne atarak hakemin dayak olayina girmişsiniz, Benim hedefim hak yiyen zorbay gibi hakemlere olan tepkimdi. Çünkü haksızlık var ve para kazanıyorlar. Halil Umut melere yapılan saygısızlık ayrı onu desteklemiyoruz.

Einmal editiert, zuletzt von ExcuseMe ()

• Offizieller Beitrag

Algiyla ne alakası var konunun iceriginde fred yokmu şimdi ? Videoda ne var fred yerine x oyuncusundanmı bahsedilmis peki ? Bilerek yapıldığından bahsetmiştim orada başka yerleri öne atarak hakemin dayak olayina girmişsiniz, Benim hedefim hak yiyen zorbay gibi hakemlere olan tepkimdi. Çünkü haksızlık var ve para kazanıyorlar. Halil Umut melere yapılan saygısızlık ayrı onu desteklemiyoruz.

Silinen mesaj ortada takdiri üyelerimize bırakıyorum.

• Beşiktaş kaldigi yerden devam ne yalan söyleyim Bodo maçından sonra takim biraz olsun toparlaniyor mu demiştim yokmus öyle birsey

• Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)