4 Şubat Hakan hocamız vefat etti

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bizim yerimize Bursa'ya cenazeye gidip katılan arkadaşlara çok teşekkürler.

Rabbim mekanını cennet eylesin Hakan hocamızın. Tekrardan başımız sağ olsun Hava Forum ailesi.

Seni unutmayacağız Hakan hocam.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Dün inanasım gelmedi hakan abinin vefatına, başımız sağ olsun tekrardan, cenazeye katılan abilerimden Allah razı olsun, bende gitmeyi çok istiyordum işten güçten gidemedik.

bluesky~  GülşenD’ sizinde başınız sağ olsun, geçenlerde 1 hafta foruma girememiştim babanız o zaman hayatını kaybetti galiba yeni öğreniyorum

• Dün inanasım gelmedi hakan abinin vefatına, başımız sağ olsun tekrardan, cenazeye katılan abilerimden Allah razı olsun, bende gitmeyi çok istiyordum işten güçten gidemedik.

bluesky~  GülşenD’ sizinde başınız sağ olsun, geçenlerde 1 hafta foruma girememiştim babanız o zaman hayatını kaybetti galiba yeni öğreniyorum

Sağolun hocam Allah razı olsun.. 🤲😞

Evet babamı kaybettik 9 Aralık günü vefat etti. 😞

Dostlar sağolsun hocam 😔

Allah razı olsun 🤲

• Offizieller Beitrag

Allah sizlerden razı olsunarkadaşlar, son görevimizi yerine getirdik Hakan abimizi yolladık ahirete.. Dua eden herkesden, cenazede bana eşlik eden muratT abime, ama en çokta başından beri koşturan bugün Bursa'da olmamasına rağmen yine de yardım eden bu süreçte Hakan abiyi birebir görerek ona moral olan Sedat abimden Sedat ve cenazede bir aile olduğumuzu gösteren tüm havaforum yönetiminden Allah razı olsun..

Bundan sonra yapabileceğimiz en güzel şey dua etmek abimize, özellikle ilk gece Tebareke ve Yasin surelerini okumak faziletlidir. Rabbim dualarınızı kabul etsin..

• Bu tüm süreçte emeği geçenlere

Bizleri haberdar edenlere

Defin sırasında orada olanlara

Dua eden herkesten Allah razı olsun , Rabbim yapılan salih amelleriniz kabul eylesin

Hakan abimize cennet mekan olsun inşallah

• bir kez daha gördük ki biz burada sadece kar yağmur için bir arada değiliz.

sevinçte hüzünde birbirimize omuz veren acıları mutlulukları paylaşan kocaman bir aileyiz.

ufak tefek sürtüşmeler tatlı tatlı atışmalar olsa da kimse kimseye kırılmaz.

bugün ben buna inandım.

acımızı paylaşan herkesten Allah razı olsun. Hakan abi tanıdığım kadarı ile imanlı ihlaslı birisiydi. Allah mekanını cennet eylesin. Peygamber efendimize komşu olur inşallah. Şahsım adına eğer hakkım varsa gramına kadar helaldir. helaldir. helaldir.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• [Fani] Dünya denilen bu ağaçtan güzel bir yaprak daha düştü.

Daha sararmaya bile yüz tutmadan.

Tekrar mekanın cennet olsun.

@4 Şubat Efsanesi, Hakan hocam

• Arkadaşlar bende camideyim.Yeğenine ve yanında çalışanına başsağlığınızı ilettim.Forum olarak çok üzüldüğümüzü söyledim.Allah rahmet eylesin ,günahlarını affetsin.Mekanı cennet olsun.Diyecek fazla söz yok.Herkese sağlıklı günler.7a059913b35f950.jpg

68775.jpg

Neylersin ölüm herkesin başında.

Uyudun uyanamadın olacak.

Kimbilir nerde, nasıl, kaç yaşında?

Bir namazlık saltanatın olacak,

Taht misali o musalla taşında.

Cahit sıtkı tarancı

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

• Onu uzaktan tanıyanların 4 Şubat hocası, yakından tanıyanların Hakan abisiydi. Sürekli paylaştığı ama çoğumuzun anlayamadığı endeksler ve veriler ile bilinirdi. Meteorolojiye olan ilgisi ve sürekli yeni şeyler öğrenmek için çabalaması herkesin malumu. bizlere sürekli yeni bilgiler öğrenmek için araştırmayı ve merak etmeyin öğretti. Bir daha onun bu güzel bilgileri paylaşamayacak olmasını kabul etmekte zorlanmak ile birlikte onun bayrağını taşıyacak hocalarımızın yetişeceğine ve gelişeceğine inanıyorum. Eminim kendiside buna inanarak hayata gözlerini yumdu. Bundan sonrasını onun bize vasiyeti olarak düşünmeli bu doğrultuda hareket etmeliyiz. Hepimizin başı bir kez daha sağolsun. Ruhu şad olsun inşallah.

• Offizieller Beitrag

Hastalığını duyduğumuz günden beri hakan abimizin yanında olan Sedat abime Sedat

Bugün cenazede bizleri temsil eden Narsil ve muratT abilerime

Ve ilk günden beri sürekli soran başsağlığı dileklerini ileten tüm HavaForum ailesine sonsuz teşekkürler. Allah sizlerden razı olsun.

Allah geride kalanlara sabır ve uzun ömürler versin. Mekanı cennet bahçesi olsun.

• Sedat  Narsil  muratT Bizlere son zamanlarında bilgiler verdiniz, forum adına cenazeye katıldınız sağ olun.. Allah razı olsun sizden. Bir gün gelir yazdığı mesajını okurum diye bekledim ama olmadı geri getiremedik foruma Hakan abimizi, konu başlığını gördükçe tuhaf oluyorum halen.

Tekrardan kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına çokça sabırlar diliyorum...