Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Fenerbahçeli taraftar grubu Trabzonsporlu bir genci Marmara denizine atmış. Gerçekten üzücü.

I am not afraid of an army of lions led by a sheep; I am afraid of an army of sheep led by a lion.

• Maçın uzatmalardaki son iki dakikasını açtım şampiyonluk kutlamasını göreyim diye. Ama ilk manasbalasy hocam dayanamayıp maç bitmeden sahaya atlamıştır Pesindende yüzlerce taraftar sahaya girmiş olabilir.

HAHAHAHAHAHA kalbim neremde atıyordu evde ben biliyorum . Tv den içeri girecektim az daha . ışınlanmayı ben bulabilirdim bu akşam

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Bağdat caddesinde olanları tasvip etmek mümkün değil. Trabzonspor bu ülkenin takımı ve her yerde sevinebilirler, hazımsız Fenerbahçe fanatikleri başka tellerde geziyorlar, bu tepkiyi Ali Koç'a göstersinler 4 senedir takım nerede diye..

Evet her yerde sevinebilirler ama Trabzon'da FB formasıyla bile dolaşmaya izin vermezler.

• Evet her yerde sevinebilirler ama Trabzon'da FB formasıyla bile dolaşmaya izin vermezler.

oda onların ayıbı, yapılan yanlışa yanlışla karşılık verilmez

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Güzel Türkiye'mde binlerce kutlanabilecek yer varken Bağdat Caddesi'nde kutlamaya girişmek kışkırtmaktan başka bir şey değildir. Trabzonsporlular biraz empati kursun Fenerbahçe şampiyon olduğunda Fenerbahçeliler Trabzon meydanında kutlamaya çalışsa hoş şeyler ortaya çıkar mı?

• Bir Fenerbahçeli olarak şu sevinç görüntülerinden hiç rahatsız olmadım, aksine sevindim. Bizi ayrıştırmaya çalışanlara kulak asmamaya karar verdim. Kadıköy(özellikle Bağdat Caddesi), Beşiktaş ve Florya dışında her yerde şampiyonluğunuzu kutlayabilirsiniz. Bir kez daha tebrikler.

Fenerbahçe ayrıdır her türlü herkesle her takımla ayrıştırırım ben kardeşim.

• arkadaşlar biz şampiyon olduk. tebrik ederseniz eyvallah derim etmezseniz de eyvallah derim . şaibeli şampiyonluk falan gibi laflara gerek yok. bu konuların konuşulacağı mecra burası değil.

Gönül ister ki her takım Türkiyenin her yerinde şampiyonluk kutlasın ama günümüz şartlarında bu mümkün değil maalesef. Bağdat Caddesi Fenerbahçenin kalesidir . Adamlar semtlerine sahip çıkacak tabii ki . Yalandan yere bağdat caddesine gidip ortalığı germenin alemi yok .

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• arkadaşlar biz şampiyon olduk. tebrik ederseniz eyvallah derim etmezseniz de eyvallah derim . şaibeli şampiyonluk falan gibi laflara gerek yok. bu konuların konuşulacağı mecra burası değil.

Gönül ister ki her takım Türkiyenin her yerinde şampiyonluk kutlasın ama günümüz şartlarında bu mümkün değil maalesef. Bağdat Caddesi Fenerbahçenin kalesidir . Adamlar semtlerine sahip çıkacak tabii ki . Yalandan yere bağdat caddesine gidip ortalığı germenin alemi yok .

Trabzonda Fener formasıyla kutlama yapamazsınız cümlesini meşrulaştırma çabaları. Ne zaman şu at gözlüklerini çıkartacağız o zaman işler değişecek. Ülkede herkes heryerde sevinebilir sevinmeli. He bağdat caddesinde bunu abartmazsın o ayrı birşey, Trabzonspor bayrağı alıp yakmanın manası nedir?

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Burda Fenerbahçe'li taraftarlara hak veriyorum. Şu sezonu Fenerbahçe şampiyon bitirse ve Trabzonspor'da kutlama yapmaya kalksa el sıkıp tebrik mi ederlerdi? Aynı kaos ordada yaşanırdı. Trabzonspor şehrinde maç olmayan günde Fenerbahçe formasıyla dolaşmana imkan yok. İstanbul'da kutlanacak o kadar fazla yer varken sen gidipte Fenerbahçe'nin kalesi olan yerde kutlamaya kalkarsan böyle tepene binerler. Kaşınmaktan başka bir şey değildir yani bu.

• Arkadaşlar burada dostlarımız abilerimiz kardeşlerimiz var holiganlaşmanın kalp kırmanın bi anlamı yok. Bu sene ligin nasıl bi lig olduğunu hepimiz biliyoruz.

Bravo Aykut . Bu sene ligin Trabzonspor tarafından domine edildiğini hepimiz biliyoruz. Herkes biliyor. Bu tespitinden dolayı tebrik ediyorum seni :)

• Her ne kadar kağıt üstünde her yerde şampiyonluk kutlaması yapılması normal gibi dursa da uygulamada böyle olmadığını hepimiz görüp biliyoruz.Sonuç olarak art niyet aramamak elde değil.Her iki taraf için de.

• Trabzonda Fener formasıyla kutlama yapamazsınız cümlesini meşrulaştırma çabaları. Ne zaman şu at gözlüklerini çıkartacağız o zaman işler değişecek. Ülkede herkes heryerde sevinebilir sevinmeli. He bağdat caddesinde bunu abartmazsın o ayrı birşey, Trabzonspor bayrağı alıp yakmanın manası nedir?

Hocam bizim ülke için ''herkes heryerde sevinebilir sevinmeli'' lafı imkansız. Maç öncesi tribünde açılan pankartı gördünüz mü bilmiyorum ama Fenerbahçe twitter hesabında açıklama yaptı zaten. Fenerbahçe'nin otobüsünün kurşunlanması ile ilgili pankart açıldı maç öncesi. Yani sizce bu adamlara karşı Fenerbahçe taraftarı Bağdat Caddesin de sevinme imkanı verir mi?

• Bravo Aykut . Bu sene ligin Trabzonspor tarafından domine edildiğini hepimiz biliyoruz. Herkes biliyor. Bu tespitinden dolayı tebrik ediyorum seni :)

Abi bu sene lig büyük takımlar için kabus gibiydi. Verilmeyen penaltılar gidilmeyen varlar yani VAR ama YOK. Ve istanbul takımlarının çok kötü bi sezon geçirmesi. Tebrik ederiz.

• Trabzonda Fener formasıyla kutlama yapamazsınız cümlesini meşrulaştırma çabaları. Ne zaman şu at gözlüklerini çıkartacağız o zaman işler değişecek. Ülkede herkes heryerde sevinebilir sevinmeli. He bağdat caddesinde bunu abartmazsın o ayrı birşey, Trabzonspor bayrağı alıp yakmanın manası nedir?

Abi bir şey meşrulaştırma çabasında değilim . Her taraftar grubu kendi semtine sahip çıkmak ister. abrtmanın alemi yok eyvallah ama kime neyi nasıl anlatacaksın şu ortamda

• Bir Beşiktaşlı olarak genelde futbolla pek aram yoktur. Şampiyon Trabzonspor çıkmış bu sezon, tebrikler. :hfyeni (25): Şampiyonluğu isteyen tüm takımlara da başarılar yeni sezonda, iyi olan kazansın.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Biraz daha merhamet ve anlayış gerekli. Her 2 takım taraftarı için de geçerli. Ha yapmayıver Bağdat Caddesinde kutlamanı, asmayıver bayrağını.

Trabzonspor bayrağı yakılmasını da kesinlikle kınıyorum.