Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Türkiye , hiç bir zaman avrupa birliği üyesi olamayacak.

Bunun iki ana nedeni var ;

1- müslüman olması

2- stratejik konumu

Türk olmamız hristiyan birliği için sorun teşkil etmiyor.

Ama müslüman olmamız en ana neden ,

İkinci ana neden ise , bataklık orta doğu coğrafyası ile tampon görevi gören bir geçiş ülkesi olmamızdır.

Hristiyan birliği hiç bir zaman sınırlarını , ortadoğu bataklığına taşımayacak.

• O zaman çok büyük bölümünü din kapsıyor nedenin. Mülteciler konusunda onlara yardımcı oluyoruz zaten.

AB ülkeleri mülteci istemiyor.Daha doğrusu koyu tenli,arapça konuşan,müslüman mültecileri daha fazla istemiyor.Ülkemiz fazlaca mülteciye kapısını açmış durumda.Bu kapı AB üyesi olan Bulgaristan ve Yunanistan'da kapanıyor.Mülteciler konusunda onlara yardımcı olmamız onların işine geliyor evet.Çünkü AB ülkelerinde istenmeyen insanları AB üyesi olmayan bir ülke tutuyor.

• AB ülkeleri mülteci istemiyor.Daha doğrusu koyu tenli,arapça konuşan,müslüman mültecileri daha fazla istemiyor.Ülkemiz fazlaca mülteciye kapısını açmış durumda.Bu kapı AB üyesi olan Bulgaristan ve Yunanistan'da kapanıyor.Mülteciler konusunda onlara yardımcı olmamız onların işine geliyor evet.Çünkü AB ülkelerinde istenmeyen insanları AB üyesi olmayan bir ülke tutuyor.

Sınır Kapılarını açıp neden salmıyoruz Avrupa için tehtit oluşturmaz mı AB ye alınma konusunda elimizde koz olur binevi santaj gibi

• AB bizi çöp kovası olarak kullanıyor, istemedikleri ne varsa bize iteliyorlar.

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.

• AB bizi neden istemez.

Tarık bin Ziyad- Sultan 2. Abdülhamid arasını okuyun anlarsınız.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Sınır Kapılarını açıp neden salmıyoruz Avrupa için tehtit oluşturmaz mı AB ye alınma konusunda elimizde koz olur binevi santaj gibi

gerçekten merak ediyorum kaç yaşındasınız ?

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Gokhanhocaoglu kimsiniz, necisiniz, neye hizmet ettiğinizi bilmiyorum, daha öncede garip garip mesajlarınıza şahit oluyordum ama en sonki soykırım mesajını zirve. Tamam bende istemiyorum suriyelileri, afganları ama güzel güzel geri göndermek varken niye soykırım? Kendinize gelin germeyin isterseniz ortamı.

• Sınır Kapılarını açıp neden salmıyoruz Avrupa için tehtit oluşturmaz mı AB ye alınma konusunda elimizde koz olur binevi santaj gibi

Birliğe şantajla niye girelim? Azıcık saygımız kaldı onların gözünde zaten onu da yok eder bu.

Bu sene o sene değil :S

• Ülkeye giriş serbest, çıkış yasak :D Kaçmaya çalışanı yakalayıp geri bize getiriyorlar. :D

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.

• Hocam mesaja kesinlikle katılmakla beraber, 2. madde bence 1. maddeden önce geliyor. AB asla sınırlarını Ortadoğu'ya genişletmez, zira üye ülkeye yapılacak bir saldırı birliğe yapılmış sayılır. Bu da yeni bir risk demek.

Birde nüfus konusu var, AB çok ideal şartlarda bile olsa 80 milyonluk ülkeyi birliğe kabul kabul kolay etmez. Bu rakam birliğin en büyük ülkesi Almanya'ya eş değer demek...

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Birliğe şantajla niye girelim? Azıcık saygımız kaldı onların gözünde zaten onu da yok eder bu.

hiç bir şekilde ne saygımız var ne de sevgimiz var onların gözünde. Adamlar Macarları bile sevmiyor :) Oradan pay biçelim kendimize

• Gokhanhocaoglu kimsiniz, necisiniz, neye hizmet ettiğinizi bilmiyorum, daha öncede garip garip mesajlarınıza şahit oluyordum ama en sonki soykırım mesajını zirve. Tamam bende istemiyorum suriyelileri, afganları ama güzel güzel geri göndermek varken niye soykırım? Kendinize gelin germeyin isterseniz ortamı.

Konumumun yakında erkek 3-4 kişilik bir erkek mülteci grubu bir kadına rahatsızlık verirken (Taciz) meydanda halkımız tarafından dayak atılarak olay çözüldü

Böyle insanları barındırmanın anlamı yok anamıza bacımıza mı sulansınlar yani

Hemen yarın açalım.Peki o ülkeler açacak mı?Anahtar sadece bizim elimizde değil.Zamaninda açıldı da ne oldu?Onlarca mülteci zarar gördü ve hesap Türkiye'ye kesildi.Tüm AB ülkeleri Türkiye'nin mültecilere karşı her zaman olumlu olan tutumunu çarptırıp onları öldürdüğümüzü iddia etti.Gerek Suriye'de gerek Yunanistan sınırında.Türkiye'de ölümcül şartlarda yaşadıklarını ve işkence gördükleri gibi yalanları yazdı.Hatta kadınların zorla kötü yola düşürüldüklerini de.Kısacası salmayı denersek bu Türkiye'nin zararına olacaktır.Zamanında tecrübe ettik.

• Kaçmaya çalışan olursa biz de yakalıyoz hooop nereye deyip geri getiriyoz :D2 :D2

O yüzden haberlere, buraya dahil pek bakmıyorum. Üstümü, başımı yırtasım geliyor. Beyin felan kalmadı bende, saldım çayıra yani :D

• Konumumun yakında erkek 3-4 kişilik bir erkek mülteci grubu bir kadına rahatsızlık verirken (Taciz) meydanda halkımız tarafından dayak atılarak olay çözüldü

Böyle insanları barındırmanın anlamı yok anamıza bacımıza mı sulansınlar yani

ya güzel kardeşim bu taciz tecavüz olaylarının ırkı milleti dini yok bunu anlayın artık. Daha dün 22 yaşında bir kız öldürüldü Kırşehir de mi Kırıkkale de mi ne . Öldürenler de belediyenin özel güvenlikleri .