Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Türkiye, İsrail ve ABD, Irak gazını Türkiye üzerinden Avrupa'ya getirmek için görüşmelerde bulundu.
    — Reuters

Boşuna demiyoruz dışarıyla iyi olalım dahada iyi hale gelebilmek için diye.

Bu haber eğer doğruysa olabilirse ülkemiz için çok mükemmel bişey.

• Türkiye ve indirim ^^

çöl - su ikilisinden farksız.

132 dolardan 97 dolara düştü 2 hafta önce benzin 20 den 18 kusura, mazot 23 liradan 19 kusura düştü, 120 dolara çıktı brent petrol mazot 24, benzin 20 liraya geri çıktı ^^

• yaw yurt dışı kaynaklı benzin artışı diyenin bu olayı ağzına ağzına vuracaksın işte. Artarken anında zam inerken gıdım gıdım. Ondan sonra o artmış bu artmış. Nakliyeyi deveyle mi yapıyor bu adamlar

• yaw yurt dışı kaynaklı benzin artışı diyenin bu olayı ağzına ağzına vuracaksın işte. Artarken anında zam inerken gıdım gıdım. Ondan sonra o artmış bu artmış. Nakliyeyi deveyle mi yapıyor bu adamlar

Hayvan yemleri de pahalı be hocam onun yemi de mazotla taşınıyor ^^

• Türkiye, İsrail ve ABD, Irak gazını Türkiye üzerinden Avrupa'ya getirmek için görüşmelerde bulundu.
    — Reuters

Boşuna demiyoruz dışarıyla iyi olalım dahada iyi hale gelebilmek için diye.

Bu haber eğer doğruysa olabilirse ülkemiz için çok mükemmel bişey.

Orta Doğunun iki sahibi biz ve İsrail. Bu iki ülkenin iş birliği daha çok artmalı. Güzel haber.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

Petrolün değeri tüm dünyada arttı.Her ülke bunu az çok hissediyor.Petrolün hareketinin halka az veya çok,hızlı veya yavaş yansıtılması yönetimle alakalı.

• Saglam küfür yemiştir beyefendiden, duyduğu anda çayını bile püskürtmüş olabilir.Ne konuştuğundan haberi olmayan adamları sırf kendi siyasi düşüncenden ötürü görevlere getirip, oralarda bulundurmaya devam ettiğin müddetçe kaybetmeye mahkumsun,bu sadece küçük bir örnek,

• Herkes brent petrolün düşüşünü, yükselişini konuşuyor,

Kimsede demiyor ki yüksek yakıt fiyatının asıl sebebi yüksek dolar kuru.

14.83tl dolara alıştınız dimi😉😀

O fiyatlarda dikkat edersek çok fazla durdu bu patlama yapacak gibi duruyor 😂😂😂

Asla alışmadım.Hala hergün bakarım.Daha bir ay önce 13.80'lerdeydi.Son 10-15 günde çok değişmediği için gündemde değil.Ama hayat pahalılığının ana sebeplerinden.Çoğu kişi bu zaten cepte kafasıyla yaklaşıyor sadece. Kısacası alıştırılmışız.:(3232

Dolar 14.70 brent:132 mazot 23

Dolar 14.8 brent 109 mazot 24

Bu terste bir işlik var 😀

• Tilkinin kuyruğu kayaya sıkışmış ve kurtulmak için kuyruğunu kesmek zorunda kalmış.

Daha sonra bir başka tilki onu gördüğünde: "Kuyruğunu neden kestin?" diye sormuş.

Kuyruğu kesik olan: "Böyle kendimi çok mutlu hissediyorum şimdi o kadar mutluyum ki adeta sevincimden havalara uçuyorum" demiş.

Bunun üzerine diğer tilki de kuyruğunu kesmiş.

Fakat mutluluk yerine şiddetli bir acı çekmiş.

Hemen tilkiye gelip: "Neden bana yalan söyledin çok canım acıdı"demiş.

Tilki: "Eğer acı çektiğini diğer tilkilere söylersen onlar asla kuyruğunu kesmez ve bizimle dalga geçerler" demiş.

Bu iki tilki diğer tilkilere yaşadıkları mutluluğu anlatmışlar.

Böylece tilkilerin çoğu kuyruklarını kesmişler. Çoğunluk onlara geçince bu seferde kuyruğu olanlarla dalga geçip onlara eziyet etmeye başlamışlar

İşte böyle.. Önce toplumu bozarlar, sonra iyi insanları kötü insanlara ayıplatırlar.

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.

• O fiyatlarda dikkat edersek çok fazla durdu bu patlama yapacak gibi duruyor 😂😂😂

Patlama icin bir haber lazim, o haber şu anda yok,eskisi gibi atarlanmiyoruz da sermaye sahiplerine,vel hasıl dediklerini harfiyen uygularsan herhangi bir problem yok. Gül gibi geçinip gidiyoruz.