Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bursaya 60 cm yazmışta neyle :) içimden bir ses sağlam patlayacak bu sistem diyor:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• 20'ye düşürelim anlaşalım :)

AB olsa anlarımda DEK le bu kadar zor:) vade yaklaştıkça tırtlayacağız gibime geliyor bakalım. Sayfada 87ciler sistemciler dolanırken Aristokrat la beraber 2 tanede pesimist olsun manevi durum dengelensin değil mi:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• AB olsa anlarımda DEK le bu kadar zor:) vade yaklaştıkça tırtlayacağız gibime geliyor bakalım. Sayfada 87ciler sistemciler dolanırken Aristokrat la beraber 2 tanede pesimist olsun manevi durum dengelensin değil mi:)

87'ci derken öyle bir söylediniz ki hocam kendimi örgüt üyesi sandım. "87'ciler" :D Sakarya geçen sene şubatta DEK'ler ile 35-40 geçmişti. Bursa özelinde DEK'lerin nasıl bir etkisi oluyor bilmiyorum ama kocaeli ve sakarya için DEK en iyi yağış tipi, severiz biz :)

İzmit 5 günlük hava durumu

tahmin-show-2.aspx?m=KOCAELI&basla=1&bitir=5

• 87'ci derken öyle bir söylediniz ki hocam kendimi örgüt üyesi sandım. "87'ciler" :D Sakarya geçen sene şubatta DEK'ler ile 35-40 geçmişti. Bursa özelinde DEK'lerin nasıl bir etkisi oluyor bilmiyorum ama kocaeli ve sakarya için DEK en iyi yağış tipi, severiz biz :)

Siz zaten 87 ciler çetesi belli kimlerden oluştuğu:):) Bursa'ya DEK gelir ama karadenizle kıyaslanmayacak şekilde gelir. İnatçı ve tren tarzı dekler gelirse etkili oluyor

• Siz zaten 87 ciler çetesi belli kimlerden oluştuğu:):) Bursa'ya DEK gelir ama karadenizle kıyaslanmayacak şekilde gelir. İnatçı ve tren tarzı dekler gelirse etkili oluyor

Paralel yapılanmamız var yönetim içinde, ExcuseMe yakalandık bak. Forumu ele geçirip Hava forum yerine '87 hava forum' yapacaktık.

• yönetımın işine karısmam ama bu arkadası ne zaman gorsem,genellılle sacmalar.var burda bır kac tane bu arkadas gıbı..

Gelen gecenin moralini alt üst ediyor. yemi gelen üye bunun attığı mesajı gördüğünde farklı anlıyor tam idrak edemiyorlar tahmnileri.

• Paralel yapılanmamız var yönetim içinde, ExcuseMe yakalandık bak. Forumu ele geçirip Hava forum yerine '87 hava forum' yapacaktık.

forum daha önce böyle bir paralel yapılanmayı bertaraf etti haberiniz olsun :D :D

• Gelen gecenin moralini alt üst ediyor. yemi gelen üye bunun attığı mesajı gördüğünde farklı anlıyor tam idrak edemiyorlar tahmnileri.

yooo neden alt ust olsun moraller?mantıksızlıga kızıyorum ben..10 yasında cocuk bıle yazmaz o sekılde.tabı akıl yaşda degıl baştadır demıs atalarımız.neyse daha da uzatmayalım.sadece elestırı olarak yazdım kendısıne.iyi geceler

• forum daha önce böyle bir paralel yapılanmayı bertaraf etti haberiniz olsun :D :D

Aman hocam saygılar, aldatıldık dış mihraklar tarafından mazur görün. Bi daha 87 diyen olursa ben karşısına çıkıcam, imzadan da kaldırıyorum şimdi :D Allah ne verirse amenna

• yooo neden alt ust olsun moraller?mantıksızlıga kızıyorum ben..10 yasında cocuk bıle yazmaz o sekılde.tabı akıl yaşda degıl baştadır demıs atalarımız.neyse daha da uzatmayalım.sadece elestırı olarak yazdım kendısıne.iyi geceler

Sen modeller, bildğin için aldırış etmiyorsun bilmeten bi adam kalkıp bunu kaale alır alıyorda şahit olduk.

• Aman hocam saygılar, aldatıldık dış mihraklar tarafından mazur görün. Bi daha 87 diyen olursa ben karşısına çıkıcam, imzadan da kaldırıyorum şimdi :D Allah ne verirse amenna

şaka bir yana umarım gelirde Martta kar görürüz yerde:)

• Foscular basmış burayı, bence gayet güzel bir gece güncellemesi idi. :D TIRT desen anlardım da, fos olmamış. :D Sistem kesin geliyor demek ki.

Gece güncellemesi sistemi foslatmış sabaha da kestane modunu açar bu tantanada burda biter seneye artık..

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.

• Bizim konuyu karıştırmayın arkadaşlar bilimsel konuşun birbirinize model atın endeks atın bakın burda refah seviyesi çok yüksek :)