Forumumuzda Meydana Gelen Veri Kaybı Hakkında Duyuru

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Baştan beri okudum da , en fazla hf puan benden gitmiş herhal.

75 milyondan 25 milyona düşmüşüm.

Biriktirip bir istasyon kaparım diyordum.

Yapacak bir şey yok. Baştan başlayacağız.

• Abovvv. Abi sana ne olmuş öyle :)--

dediğin gibi üye olduğumuzda 5binden buralara geldiysek yine yaparız evelAllah

• Hocam atlamışsınız benim 65 milyonum kayıp :D

• en çok benimmi gitmiş ya 35 milyon puanım uçmuş :D2

108 milyon hf puanım gitti. Birinci sıradaydım forumda :)--

Hf puan işi samet hocamın parmaklarının ucunda o yüzden sistem düzelince herkese puanını iade eder bir şekilde :)--

• Benimde sağlam puanım gitti. Özellikle yılbaşı çekilişinde iyipuan almıştım.

• Hocam asıl hesabım Gogebakanadam idi, bu hesabı şifremi değiştiremediğim için açmıştım. Sonra şifre işlemini halledince bu hesabı askıya almıştınız. Şimdi de bu sıkıntıdan dolayı ana hesaba giremiyorum. Şifre işini halledip üzerine sadaka niyetine hf puan alabilirsem ne mutlu bana :/

• Merhabalar, çok geçmiş olsun neyseki daha büyük kayıplar yaşanmamış.

Gördüğüm sorunlar; avatarlar boşluk şeklinde görünüyordu bu düzeldi, 1 yıllık platinum üyeliğim ve yaklaşık 40 milyon hf puanım eksik görünüyor. Bunlar kolaylıkla telafi edilir ama 6 aylık veri-bilgi kaybı kötü oldu. Umarım düzelir, tekrardan geçmiş olsun.

• Arkadaşlar tüm mesajlarınızı okudum genel şikayet puanlar olarak gelmiş.Puanları az da olsa şöyle telafi etmeye çalışacağım. 1 Haziran 2020 tarihinden sonra en az 1 kez online olmuş her üyeye sistem tarafından 30.000.000 HF Puan göndereceğim.Belki birçoğunuzun kaybı bundan fazla, birçoğunuzun kaybı bundan az ama ortalama olarak kayıplar bu civarlarda geziyor.Gezmese bile en azından sitenin veri kaybına karşı yönetimin teselli ödülü olarak değerlendirebilirsiniz.Onun dışında rozet ve üyelik kaybı içinde şöyle bir şey yapacağız.Şu an marketi tamamen kapattım.Marketteki üyeliklerin ve rozetlerin puanlarını 1 ay süreyle yarı yarıya düşürüp tekrar satışa sunacağız.Böylelikle üyelik yada rozet kaybeden üyelerimizin kayıplarını en aza indirmeyi amaçladık.Marketten üyelikler açıldıktan sonra rozet yada üyelikleri alabilirsiniz arkadaşlar.Ayrıca Son Kış liginden dereceye girip ilk 3 'e giren üyelere özel kullanıcı başlıkları tekrar verilmiştir.Bu konular harici başka problemi olan üyelerimiz var ise bana özelden yazar ise yardımcı olacağım.Anlayışınız için tekrar teşekkür ederim.

• Arkadaşlar tüm mesajlarınızı okudum genel şikayet puanlar olarak gelmiş.Puanları az da olsa şöyle telafi etmeye çalışacağım. 1 Haziran 2020 tarihinden sonra en az 1 kez online olmuş her üyeye sistem tarafından 30.000.000 HF Puan göndereceğim.Belki birçoğunuzun kaybı bundan fazla, birçoğunuzun kaybı bundan az ama ortalama olarak kayıplar bu civarlarda geziyor.Gezmese bile en azından sitenin veri kaybına karşı yönetimin teselli ödülü olarak değerlendirebilirsiniz.Onun dışında rozet ve üyelik kaybı içinde şöyle bir şey yapacağız.Şu an marketi tamamen kapattım.Marketteki üyeliklerin ve rozetlerin puanlarını 1 ay süreyle yarı yarıya düşürüp tekrar satışa sunacağız.Böylelikle üyelik yada rozet kaybeden üyelerimizin kayıplarını en aza indirmeyi amaçladık.Marketten üyelikler açıldıktan sonra rozet yada üyelikleri alabilirsiniz arkadaşlar.Ayrıca Son Kış liginden dereceye girip ilk 3 'e giren üyelere özel kullanıcı başlıkları tekrar verilmiştir.Bu konular harici başka problemi olan üyelerimiz var ise bana özelden yazar ise yardımcı olacağım.Anlayışınız için tekrar teşekkür ederim.

Samet Hocam Avcı rozeti markette satılmıyor O nasıl olacak peki?

:gun_bandana: 2022 MART EFSANESİ :hfyeni (29):