Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hoca azcık şerefin ve karakterin varsa yapamıyorum artık dersin ve çeker gidersin. Senin 20.yüzyıldan kalma futbolunu izlemek istemiyorum artık. Yanında Ömer bayramıda, luyindamayıda, aytaç karayıda, ismail çipeyide, cicaldauyuda, arda turanıda, berkanıda al ve defol git artık şu takımdan.

• Fatih Terim e verilen kadroda da suç bulmak gerek bence.

Hocam geldiğinden beri 5 senede 60'a yakın transfer yaptı. Hiçbiri mi belli bir taktiğe ve sisteme uymaz? Arda Turan'ı Mustafa Cengiz zamanında sırf Başakşehir maçında geldi elini öptü diye transfer etti bu adam. Sanıyor musunuz Fatih Terim'in istediği olmadan, onayı olmadan transfer yaptıklarını? Aldığı istediği her oyuncu kendisinin onayından geçiyor.

• Şu takıma milyon eurolar harcayıp adam akıllı bir orta saha, bir forvet alamadılar. Olmuyor be Fatih hocam olmuyor yaşattığın duyguların tarifi yok ancak olmuyor, bu takıma daha fazla zarar vermeden gitmen lazım hocam.

Hem senin için hem bizim için...

• Hocam geldiğinden beri 5 senede 60'a yakın transfer yaptı. Hiçbiri mi belli bir taktiğe ve sisteme uymaz? Arda Turan'ı Mustafa Cengiz zamanında sırf Başakşehir maçında geldi elini öptü diye transfer etti bu adam. Sanıyor musunuz Fatih Terim'in istediği olmadan, onayı olmadan transfer yaptıklarını? Aldığı istediği her oyuncu kendisinin onayından geçiyor.

Arda,İsmail,Luyindama,Aytaç,Ömer,Halil böyle bir takım kurgusu olursa sonuç da bu olur hocam sorumlu hem başkan hem de Terimdir

• Arda,İsmail,Luyindama,Aytaç,Ömer,Halil böyle bir takım kurgusu olursa sonuç da bu olur hocam sorumlu hem başkan hem de Terimdir

Ya ben sıkıldım artık hocam. Her mağlubiyette ve yenilgide fatih terimin kredisi sonsuz muhabbetinden. Kim veriyor bu sonsuz kredileri ben anlamıyorum ki arkadaş. Takım top oynamıyor ya top. Her transfer döneminde milyonlarca para harcayıp kulübü borca sokmak dışında hiçbir şey yapmıyor bu adam. Tudorun bıraktığı makina gibi kadroyla şampiyon oldu. Sonra ki senelerde kendi takımını kurdu ve ne yapabildi bu adam? İyice romantizme dönüştürdüler kulübü vallahi bıktım artık.

• Ya ben sıkıldım artık hocam. Her mağlubiyette ve yenilgide fatih terimin kredisi sonsuz muhabbetinden. Kim veriyor bu sonsuz kredileri ben anlamıyorum ki arkadaş. Takım top oynamıyor ya top. Her transfer döneminde milyonlarca para harcayıp kulübü borca sokmak dışında hiçbir şey yapmıyor bu adam. Tudorun bıraktığı makina gibi kadroyla şampiyon oldu. Sonra ki senelerde kendi takımını kurdu ve ne yapabildi bu adam? İyice romantizme dönüştürdüler kulübü vallahi bıktım artık.

Fatih Terim devrinin geçtiğini kabullenmek lazım artık hocam ,ismail çipeyi halı saha maçına bile çagırmam kaleci olarak adam galatasarayın as kalecisi haline geldi bir anda kendi bile şaşırıyordur ben nasıl geldim buralara diye evlatçılık sağolsun

• Bir şeyi merak ediyorum. Şimdi modelleri bilgisayar yorumluyor eyvallah. Ama bu modelleri her güncelleme sonucu bizim moderatör yada hocalarımız yorumlayamiyor mu yani bu basınç dilimi yanlış böyle gerceklesmesi düşük . Rüzgar, basınç vs herhangi diğer etkenleri yorum yapıp bize sunabilecek bilgiye sahip hocalarımız yok mu ? Sadece model sonucunda geliyo yada gelmiyo gibi yorum yapabilecek kadar mi . Geçenlerde de yazdım cevap alamadım . Ben matematik öğretmeniyim. Bu verileri makine çıkarıyor ve sayısal veriler. Sadece görüntü olarak yorum yapıyoruz kırmızı sıcak mavi soğuk coğrafyada var bu. Önemli olan o basınç dilimini doğru yorumlamak değil mi

• Fatih Terim devrinin geçtiğini kabullenmek lazım artık hocam ,ismail çipeyi halı saha maçına bile çagırmam kaleci olarak adam galatasarayın as kalecisi haline geldi bir anda kendi bile şaşırıyordur ben nasıl geldim buralara diye evlatçılık sağolsun

Başakşehir ile oynanan şampiyonluk maçında gitti fatih hocanın yanına adebayoru itti diye kral ilan edildi adam. Okan Koçuk'u beğenmeyip gönderdi ve İsmail Çipe'yi Muslera'dan sonra 2.kaleci olarak tuttu takımda. Gönderdiği, beğenmediği Okan bugün 2-3 tane net pozisyon çıkarttı ve takımına galibiyeti getirdi. Gerçekten Fenerbahçe'de Ali Koç, Galatasaray'da Fatih Terim gitmediği sürece bu 2 kulübün yüzleri gülmez.